Sizce son mesajı ile ne yapmaya çalışıyor mesaj şu tamam sakinleş işine gücüne bak zamana bırak )

hic mi kendine saygin yok? Sevmekle bir yere varilmiyor degeri göremedikten sonra senin gözlerin perdeleri daha inmemissin bela mi istiyorsun? Defolsun gitsin sana vermeyen kisiyle nasil mutlu olmayi düsünüyorsun? Böyle ömür gecmez ki

Çok üzgünüm ya ortada üç haftadır ruh gibi dolanıyorum . İşe odağım sıfır zaten sürekli hata yapıyorum . Sabah uyanıyorum anlamsız akşam uyuyorum anlamsız . Ben çok sevmiştim . Ne dese yaptım ya dört sene boyunca beni sevsin diye sözünden çıkmadım . Beni mahvetti ya en ufak bir dediği olmasın siliyor atıyor . Ben böyleyim diyor

Sen çok sevmedin, hastasın. Cidden beynin seratonin salgılamıyor. Gerçeklik algını yitirmişsin. Çok acil terapiye başlamalı, tedavi olmalısın.
Kendini bu kapandan tek başına kurtaramazsın. Çok emin konuşuyorum çünkü biliyorum. Senin bu kendini sevdirme çabanı biliyorum, oldurmaya çalışmanı anlıyorum.
Bu hastalıklı ilişkiyi idare etme gerekçelerini anlıyorum. Çünkü sağlıklı değilsin.
Tedavi olunca (umarım bir adım atarsın) ben ne yapmışım deyip o aşağılık herife haddini bildireceksin. Kendin bile sendeki güce şaşıracaksın. Lütfen dönme, bir kere daha arama.
Kendini sev, kendi kiymetini bil.
İnan bana doğru giden bir ilişkide bu kadar çabalamana gerek kalmayacak, kendiliğinden her şey olacak.

HANFENDI YAZİLANLARI OKUDUNUZ MU?

Lütfen yorumları tek tek sakince bir okuyun olur mu? Ve en yakın zamanda kendiniz için randevu alın psikiyatrdan. İnanın bana kendinize yapacağınız en büyük iyilik bu olacak ( ve tabi o şahsi her yerden engelleyip bir daha asla muhatap olmamak)

Aramam neden biliyor musun artık kendimden soğudum . Ben iki haftadır arıyorum benim telefonum açılmıyor açılırsa da arama lan kapat diyor ya da komple telefonu kapatıyor . Ben çok aradım bana denilmedik hakaret kalmadı denilmedik küfür kalmadı . Artık yoruldum bunu düzeltsem yarın başka bir şey yüzünden kavga edicez yine gidecek . Dört sene olmuş ne zaman evlenecez diyorum senin bir düzelmen lazım diyor . Ben en ufak istediğini yapmasam kavga çıkıyor ondan bahsediyor . Kavga etmiceksin diyor . Allahım ben bunaldım . Ben bunu hak etmedim Allahım hiçbirini . İlahi adalet yerini bulsun istiyorum o mutlu olamasın . Benim zamanımı çaldı dört senemi heba etti . Bitirdi beni bulduğu kızla şu an ki kız çok farklı . Hayattan bıktım artık yaşamaktan bıktım . Bunaldım . Sürekli geçmişte ne yaptın ne ettin . Ya ben bir şey yapmadım diyorum hala aynı şeyler o kadar bıktım ki ilk zaman böyleydi sonra anladı bir şey yok şimdi de sorun şu gitmicen etmicen kaçımdan çıkmacan

Hepsini okudum çünkü maalesef uyuyamıyorum . Randevu alıcam . Onu aramıcam yemin ettim Allah’a . Sildim numarasını da

senin düzelmen lazım mı diyor :)
ay Allahım şu konuyu keşke bir yerlere sabitleseler ibretlik için
seni asla kınamıyorum. ama lütfen en kısa zamanda kurtar kendini tatlım

Ya niye arıyorsun? Kendine bunları niye yaşatıyorsun ? O kim ki sana böyle davranma hakkı var ? Evlenince ne olacak mutlu mu olacaktın ? O kişi mutlu olmayı becerebilir mi saniyorsun ?
Bunaldım, tükendim laflarını bırak. Hepimiz yaşadık bir şekilde buna benzer şeyler. Hemen terapiye başla. Kendin için , özsaygın için .
Gülcan Özer hocanın YouTube sayfasını dinleyebilirsin.
Şu an sorun sana ne yapıldığı değil, herkes haksızlığa uğrayabilir. Sorun senin haksızlığa uğrayınca veremedigin tepkiler.

Hepsini okudum çünkü maalesef uyuyamıyorum . Randevu alıcam . Onu aramıcam yemin ettim Allah’a . Sildim numarasını da
Harika. İhtiyacın olan şey bir uzman desteği - o karaktersiz kopek değil ! kendine gel ve asla geri adım atma !

Sen kendine lazımsın - kendini sev , kendine değer ver. Baskasinin verdiği değer seni daha mutlu yapmayacak bunu unutma arkadaşım.

En kısa zamanda destek almanı ve farkındalığının artmasını diliyorum ( ve tabi o pisliği hayatından kazımanı)

Size tek diyeceğim şey Rabbim acil size akıl fikir mantık versin. Kendi ayakları üzerinde durabilen bir kadın kendine bunları neden yaşatır. Korku filmi tadında bir yaşam bence ama sizin için bu bi fragman gibi. Yaşadıklarınız yaşayacaklarınızın yanında bir fragman .

Sakin sakin gaflete dusupte arama, adam manyak ruh hastası, asla evlenmiş olsanda mutlu olamaz hergun ağlarsın. Kendini yakma, sana yalvarsada değiştim desede sakın inanma değişmez bu manyak

Bu adamın tek bir kız kardeşi var ve kız kardeşi evlenmek istiyor bu da diyor ki hayır bu Alevi olmaz . Bana diyor ki ona dedim o mu ben mi o da ben onu seçiyorum dedi o zaman beni unut dedim kız kardeşimle 8 senedir görüşmüyorum diyor ölse cenazesinr gitmem diyor . Ben diyorum ki saçmalama artık dur sanane istediğiyle evlenmiş mutlu çocukları var daha uzatma . O benim için bitti diyor . Ya çok ilginç bir kini var nefreti var . İstediği olmayınca bambaşka birine dönüşüyor dediklerini yaparsan dünyanın en iyi adamı gibi yapmazsan birden sana hakaret ediyor .

Çok kötüyüm ya kendimi berbat hissediyorum kalbim hızlı çarpıyor başım dönüyor yaşamak istemiyorum
Bişey demiyim diyorum ama okudukça sinir bastı. Siz zaten yaşamıyormuşsunuz bu adamla olduğunuz sürece farkında mısınız. Sadece bitki gibi nefes alıyormuşsunuz. Gidin tedavi olun gerçekten. Bi arkadaşımın bize göre berbat ama yine de sizin ilişkiniz yanında mükemmel olan bi ilişkisi vardı. Evlendi 3 ay sonra şiddet başladı abisinin evine gittiği için . 2 yıldır boşanmaya çalışıyor. Yaşınız genç illa birini sevmek zorunda değilsiniz. Paranız var imkanınız var gezin dolaşın. Kendinizin farkına varın. Dünya kocaman görülecek çok yer tanınacak çok insan var.

Şükür namazi kil bu adamdan kurtulduguna off bu ne cekilecek çile değil ruh hastasi

Arkadaşlar boşuna yazıp benim gibi yorulmayın
tam 1 sene önce de konu açmış benzer şeyleri yazmış
İnsanlar gene burada çıldırmış, ayrıl bunu kendine yapma diye ama sonuç ortada.
Yeni fark ettim siz yazınca e eski konusunu okumaya çalıştım. Akıllanmaz konu sahibi. Evlensin çocuk yapsın rahatlasın. İstediği hayat bu demek ki. Keşke başta yazdıkları konular çıksa da boşuna kendimizi strese sokmasak.
Yap bi düğün ver parasını çek altına arabayı birde bu adama şöyle bi beşibiyerde yüz görümlüğü yap yakışır . Namın yürüsün bacım diyip geçsek

Şu son cinayetlerden de mi ibret almadın?
Adam ruh hastası, adam manyak. Bu adamla gezilir mi?
Aklın mı kıt? Gözün mü kör? Hiç mi mantığın yok?

Yaaa adam hasta hastaaaaa. Hiç mi gündemi takip etmiyorsun kadınların başına gelenler fln hiç mi korkmuyorsun?? Allah akıl fikir versin dicem de çok zor hala aramadı etmedi derdindesin

Bununla mı mutlu yuva kuracaksın? Bu yobaz, ahlaksız, küfürbaz, kontrolcü, baskıcı adamla mı? Acil hemen şimdi psikiyatri randevusu alıyorsun. Biraz kendinizi sevin, kendinize saygınız olsun ama ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…