Sizce kim haklı?

Sanane? Demekki böyle bir durumda sen olsan oturur kuzu kuzu çekerdin. İyi sen çek çünkü benm çekmeye hiç niyetim yok!
Yok benim kapı gibi mesleğim var. Bi bok olmayacağını anladığım adama da açtım boşanma davasını hemen üremeye kalkmadım. Ama senin bir mesleğin yok ve çekeceksin

Bir hastalık mı var,neden yemek yapamıyorsun

Sen sen ol hiç bir zaman eşine ailesini şikayet etme
En kötü aileyi bile savunuyor bazı kişiliği oturmamış erkolar
Seninkide onlardan anladığım kadarıyla
Üzülen sen olursun
Ailen uzakta olması ve hamileliğin verdiği duygusallık ile içerleniyorsun
İnşallah sağlıkla kucağına alırsın evladını, sonra mesleğini eline alırsın
Herşey gönlünce olsun

En fazla 3 gün yanında durup sonra kahveye kaçacak mı yazdınız eşiniz için yoksa ben mi yanlış okudum. Eğer doğruysa kv nin yemek getirmesinden daha mühim bir konu bu bence...

Şikayet etmiyorum da her şey ortada kendisi görüyor zaten. Kendisi bile bana haksızlık yapıldıgının farkında ama nedense dönüp dolaşıp yine onları tutuyor. Madem aileni her olayda savunacaktın neden evlenip yuva kurdun. Daha evlenip bir aile kurduğunu idrak edememiş sanırım. Bide çocugun olacak daha ne diyeyim. Bu arada çok tşkler güzel dileklern için

En fazla 3 gün yanında durup sonra kahveye kaçacak mı yazdınız eşiniz için yoksa ben mi yanlış okudum. Eğer doğruysa kv nin yemek getirmesinden daha mühim bir konu bu bence...
Evt malesef ki öyle. Ben kızınca da iş yerinde zatn kafam doluyor yoruluyorum bari orda kafa dağıtayım başka bir yere gitmiyorum ki diyor

Evt malesef ki öyle. Ben kızınca da iş yerinde zatn kafam doluyor yoruluyorum bari orda kafa dağıtayım başka bir yere gitmiyorum ki diyor
Ama bu normal bir zaman değil ki evladınız dünyaya geliyor birlitke yaptığınız evladınız. 3 gün durup sonra sıvışmak olmaz bu hiç hoş bir yaklaşım değil bunu konuşmalısınız. Daha ağır şartlarda çalışıp yine de eşine destek olan babalar var yani. Bu bir bahane değil.

Ya mesela şuan şu zamanda bile bazı günler beni evde bırakıp gittiği oluyor bana kalsa hiç gitmeyecek çünkü her an her şey olabilir. O Yüzden tüm bu olanlardn yola çıkarak öyle diyorum hatta eminim yani. Doğumdan sonra 3 gün yanmda durur dördüncü gün kalkar gider. O yüzden kafam karıştı iyice acaba memlekete annemgile mi gtsem doğum yapsam çünkü yalnız kalacağım biliyorum

Evet öyle yapın destek olmayacaksa eşiniz. Ama burada benim takıldığım nokta bu şekilde olan bir eşi baba yapmak doğru bir şey miydi çocuk büyük sorumluluk ve hep sizin üzerinizde olacaksa babalık çok yapmayacaksa daha çok yıpranmaz mısınız çocuktan sonra..

Önceleri hiç böyle değildi ki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…