Sizce görüştüğüm kişi hasta mı

Evlenin ki bu adam başkasının başını yakmasın.

Nasıl görmüyorsunuz ya şaka mısınız? Bence sizde de sıkıntı var. Biraz daha dikkat etmekten kastınız ne uzak durmayacaksınız sanırım

Yani gerçekten düşünüyorum sevdiği kadına yürürken yanlışlıkla kolu çarpsa acıdı mı diye hemen kolunu çekip öpen adamlar var. Sevgi böyle bir şeydir.
Ama pardon bir an libidomu kontrol edemedim tecavüz edesim geldi ama bir daha olmaz söz diyen adamınki sevgi değildir mesela
Siz daha önce ilişkiye girdiniz mi hiç ? Evlendiğinizde belki çekinecek ya da zorlanacaksınız o zaman bu hayvan sizin duygularınızı önemseyecek hazır olmanızı bekleyecek mi sizce yoksa bildiğin saldıracak mı size? Bunun cevabını biliyor ve buna razı oluyorsanız tabiki şans verip kahve içmeye devam edin.

Adam tecavuze yeltenmis daha sevgiliyken siddete basvurmus ama sizce iyi adam... kafaniz mi guzel siz nasil ogretmensiniz gercekten ya.. Siddete ugrayip hala gorusmek nasil bi kafaszlik kendinizi hic mi sevmiyorsunuz hiç mi degeriniz yok...

Başınıza gelecek her şeyden siz sorumlusunuz.
Madem bir şans daha verdiniz.......

Aloooooo tecavüze yeltenmişşşşş şiddet uygulamışşşş şaka mısınız yaaaa

Bu yorumu " tacizi normalleştiriyor" diye şikayet ettim.. Yönetim dikkate alır veya almaz bilemem. Ayrıca konunu da şikayet ettim. Çünkü sen yarın bir gün adam seni tecavüz etse onu da normal bir şeymiş gibi anlatırsın burada. Taciz ve tecavüz suçtur. Adam şimdi sadece taciz etmiş ama suç işlemiş aslında. Ama sen bunları anlamazsın, yazık!

Biz de senin kafa yapına forumca hayret ediyoruz.

Daha ne yapması lazim

Siz taniyosunuz alti ustu tokat atan şiddet yanlisi bi sapik... millet kocasi yapsa bosar ama siz gidin evlenin bosuna demiyoruz okuyan cahil dolu etraf... Arkadasim tokat var tokat siddet var

Böyle birini tanımak istemem ben. Yarın nikahı bas, kaçırma bu iyi (!) adamı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…