Düşünce ve fikirlerinize ihtiyaçim var sizce ben mi abartıyorum

Kizlar slm

Ben geçen sene bir spor salonuna gittim
Yaklaşık 9 ay.
Sonra o dönem eşimle çok şiddetli tartışmalarım oldu boşanma aşamasına geldik falan derken kimseyle vedalaşmadan ayrıldım.
Neyse evime çok yakın olduğu için tekrar yazilayim dedim.
İlk görüşmeye gittiğim gün normalde çok samimi çok sıcakkanlı olan sahibelerden biri çok asıkk ve çok ciddi bir surat ifadesi ile hiç ilgilenmedi neredeyse.
Normalde geleni hemen kayıt yapardı.
Numaranizi alayım dönüş yaparız dedi.

Sonra dönüş yapılmadı.
Sonra ben aradım spor hocası açtı unutmuşuz kusura bakmayın dedi.Siz bana numaranizi verin ben size uygun boşluğu bulup döneyim dedi.
Yine bir kaç gün dönmedi sonra.
Döndü
Bugünkü seansa boşluk var ama ben size haber vermeyi unutmuşum ve ders 1saate başlıyor dedi.
Şaka gibi.
Ben de şehir dışında olduğum için sorun yok o zaman önümüzdeki hafta basliyalim dedim

Neyse dün mesaj attım.
Ben pazartesi basliyaycagim ders günleri saat lerini kesinleştirelim diye.

Aradı şey diyor
Bu hafta başlarsanız.
Önümüzdeki hafta bir haftalığına kapalıyız
İlk hafta ağrı çekip ara vereceksiniz
Sonra basliyinca tekrar ağrı cekersiniz isterseniz başlayın ama bence 2 hafta sonra başlayın dedi ve gün saat belirledik kapattık.
Ama bu kadar ertelenmek normal mi bilmedim.
Gidip bir sorun mu var diye konussam mi sizce yoksa hiç ugrasmasam günü geldiğinde gidip gelsem mi sadece
Bu arada o zamani beklemeyin.
Kahve içmeye gelin bekleriz dedi
O bir haftalik tatilde düğün leri varmış.
Davetiye atayım buyrun gelin falan dedi ama ne bilim işte bir tuhaf bir samimiyetsiz

Eskiden böyle değillerdi bir müşteri olacak onu kayıt etmeden bırakmazlar yapışkrlardi.
Bir istenmemek sezdim.
Gidip konuşsam bir sorun mu var desem mi.
Benden sonra bir arkadaşim gitti yaklaşık iki ay acaba diyorum o mu kötü bir şey söyledi anlamadım.
Pazartesi gidip bir çay kahve içip hemde duygularimi açıkça dile getirmek saçma mi olur sizce
Spor salonu ile neden vedalasmaniz gerekiyordu? Arkadasiniz ne tür kötü birsey söylemiş olabilir? Başka bir konu mu var anlatmadiginiz?

X