Sizce görüştüğüm kişi hasta mı

Bazi kadinlar tecavuzu hak ediyor boyle kendiniz zemin hazirliyorsunuz ne sacma bir konu bu boyle ne iyi niyeti adam sapik sizin akliniz basinizda degil
Sadece sizin yazdığınız için değil birkaç yorumda da" bazi kadınlar hak ediyor" yazılmış ya yinede bu laf ağır geldi. Allah korusun cok korkunç biseydir.. inşallah gerçekleri görür bırakır 30 yas nedir ya evlenmek icin elin sapığıyla devam etmez umarım

Allah'ım gerçekten çıldıracağım, kafanız iyi mi??Adam sapık ve psikopat. Normalde sakin biri ne demek, normali anormali mi var, aynı kişiden bahsediyorsunuz. Sürekli anormal gezmeyecek herhalde. Öperken vuruyor, nerdeyse tecavüz edecek diyorsunuz! Sonra da bunlar normalmiş gibi, yemeğe götürmüyor hep kahveye gidiyoruz meselesini dert ediyorsunuz. Bence siz de normal değilsiniz, canınıza kastınız mı var.

Ciddi de düşünüyormuş zaten, evlenin, hayatınız nasıl kayıyor izleyin. Yahu birşey de kullanıyor olabilir, kullanmıyor da olabilir, her türlü korkunç, nasıl bir deli cesareti bu?

Başlığı değiştirin bence, asıl siz hasta mısınız? Bu kişiyle hala görüşmeye nasıl devam edersiniz canınızın hiç kıymeti yok mu?

Aynen tecavüz edilip hayatının içine edildikten sonra bırakırsın, evlenmek için sapıkla görüşmeye devam mı edeceksin ya çıldırıcam hala şans diyor kahve diyor

Son düzenleme:
Çok güzel bir ilişki görüyorum gelecekte, devam edin derim.

Şaka gibisiniz, haber izlemenize gerek yok ama korkunuz çok çabuk geçmiş belli ki.
Bu derece korkusuz olmakta sanırım iyi birşey değil yani bastığın yerler karanlıksa neden illaki orda durur bekler ki insan belki aydınlanır diye karanlıktan güneş olur mu adam bildiğin karanlığın ta kendisi tehlikeli sinsi herifin teki...

Şaka mı

Be okudum ben böyle. Bir de soruyor musun? Psikopat mıdır nedir belli değil. Hiç mi canının değeri yok?
Engelle her yerden bir insan bu kadar da yoklukta olmaz ki ya.

Saf mısınız? Yazmıyim diyorum duramıyorum biraz akıllı olun. Ne diyecekti ben sapığım mı?

Normalde öyle biri olmadığını biliyorum dedin nerden biliyorsun ? Bunun tecavüz fantazisi
Bile vardır ben burada erkek arkadaş değil de spkın birini görüyorum şu an okuduklarımdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…