Siz olsaydınız ne yapardınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir işyerinden 13 bin diğerinden 9 bin alacak

-ecek,-acak valla zorunlu yazmaya useniyorum cunku biliyorum ki bosuna parmaklarimi yoracagim. Adam part time calisismaya baslamis anca gununu dolduruyor, siz bu arada nisanlandiniz, dugun tarihi alacaksiniz ama simdiye kadar yaptigi tek sey kirayi odemek. Senin bunca seyin arasinda dert ettigin sey gorusememeniz. Ne diyim mutluluklar.

Eklentiler

• D369C64E-CA59-467C-8E80-137071220C1A.jpeg
    111,1 KB · Görüntüleme: 137
  • 110C6D8D-3BC9-49BB-972A-1607D5B1C2E1.jpeg
    184,3 KB · Görüntüleme: 150
Kettleınaa kadar alıp gitmişsin kız sen ayrılmazsın bu adamdan. Ocağı da koyacak başka yer mi yoktu? ankastre olmasına gerek yok tezgah üstünde bir yere yerleştirerebilirdin
Tezgah ile mutfak dolabı aşırı yakın , ocağı bağlamadılar doğalgazcılar , ev şahini böyle bi. Çözüm buldu ama Cidden çok kötü duruyor

Tezgah ile mutfak dolabı aşırı yakın , ocağı bağlamadılar doğalgazcılar , ev şahini böyle bi. Çözüm buldu ama Cidden çok kötü duruyor
Bağımsız bir ocaklı fırın alın bari şu görüntüden çok daha iyi durur. Ben olsam düz beyaz elbise giyer gelinliğe vereceğim parayla ocaklı fırın alırdım.

Bağımsız bir ocaklı fırın alın bari şu görüntüden çok daha iyi durur. Ben olsam düz beyaz elbise giyer gelinliğe vereceğim parayla ocaklı fırın alırdım.
Tabi ki gelinlik alınacak, sen perde giyebilirsin, Zorunlu gelinlik giyecek djejejddj

Önce ev bulup sonra evlenmeyi düşünürdüm.
Eşimle benim işime herkesi karıştırmazdım.
Böyle bir eve masraf yapazdım.
Biraz pahalı olsun düzgün olsun gerekirse daha küçük olsun

Zorunlu herşey aynı anda olmuyor bak diğer konunda da yazmıştım benim TR şartlarında çook iyi (dövizle) maaş alan arkadaşım düğün de yapmadı, elbisesini de Trendyol’dan aldı yurtdışında evlendi ona vereceği parayla. Sen de sade bir gelinliği ya da elbiseyi 5-6 bine mal edip kalan parayla evini yaptırabilirdin. Hoş neden sen yaptırıyorsun o da ayrı mevzu da yani hem karnım doysun hem pastam dursun olmuyor. Hele de senin dünyalar kadar borcun varken.

Ben sizin Kasım sonrası konularınızı merak ediyorum. Forumun tıklanma sayısı artacak. Ayrıca o dolap resmini kaldırın derim. Memlekette o dolap ve ocağa aynı anda sahip çok az insan vardır
Eleştirmek için değil ama o mutfak dolabını gerçekten zorunlu begendi mi çokta merak ediyorum. Çok yorucu,insanın içi kararır

Eleştirmek için değil ama o mutfak dolabını gerçekten zorunlu begendi mi çokta merak ediyorum. Çok yorucu,insanın içi kararır

Pandemide mutfağımı değiştirdim özel siparişle 25-27 bin fiyat veren oldu muhakkak evladiyelikti ama ben 13’e yaptırdım gayet de güzel oldu kurtardı. Zorunlu da 72 bin veren yerine Koçtaş vs.den de alır isterse. Ama zorunlu bu ya herru ya merru

Ama mutfağın hali berbae , banyoda da duşakabın yok
Olsun zorunlu, gönüller bir olsun gerisi teferruat.
Ben kpnin evine girmekten kurtulamayacağımı anlayınca eksik neyi varsa yapılmasını şart koştum ve yapılana kadar da bekledim ama sen bana uyma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…