Siz olsaydınız ne yapardınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İki iş dediği iş çıkışı iddia oynamak olabilir mi zorunlu? Ya da kahvede pişpirik? Hiç iş yerine gittin mi sen? Bi ben miyim bu işlere inanmayan acaba…
Hadi şüpheyi attık kenara cidden bu şekil çalışıyor olsun. İnsan haftanın 7 günü 12 saat çalışmaya kaç gün dayanır? hadi dayandı diyelim, kaç sene bu şekilde çalışabilir? Adam hasta olursa bakabilecek misin?
Sence asıl problem mutfak mı?

Hep tutarli bence gercek illa acik verirdi hep aynı kararsızlık aynı memnuniyetsizlik

Ev ne kadar güzel olursa olsun temel şeyler yok. Bi kere içinizde şüphe kalmış bu ki buraya yazdınız. Yrın öbürgün eşinizle tartışırsınız. Kira zaten başka bi yere taşının. Kayınvalıdeler hep ıyı oldu guzel oldu der masraf cıkmasın dıye. Huzur istiyorsanız başka eve taşının. Banada 1 seneliğine dendi 4.senem.

Boyle nişanlılar evlendıkten sonra kv kp evın alısverısıne bıle karstırıyoo 8 senelık evlılıgımden bılıyorum

Zaten neden kv’nizin umrunda olsun ki? Sizin eviniz, asıl nişanlınızın umrunda değil. Bunu problem etmelisiniz. Bir de nasıl tanıştığınızı sormuştum merak ettiğim için ama.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…