Siz olsaydınız ne yapardınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama mutfağın hali berbae , banyoda da duşakabın yok
Ay ben de harabe gibi sandım dolaplar kötü değil yazlık ev dolapları gibi. Beyaz renkli yapıştırma alıp takabilirsiniz üstüne gayet güzel.
Ocak desen yeni nesil siyah güzel ben beğendim tezgahta bir yere koy bizde öyle

Önce ev bulup sonra evlenmeyi düşünürdüm.
Eşimle benim işime herkesi karıştırmazdım.
Böyle bir eve masraf yapazdım.
Biraz pahalı olsun düzgün olsun gerekirse daha küçük olsun
İnanır mısınız benim hatam ben bilemedim böyle olacağını , dağa güzeli beni bulacak sandım , adam perde ölçüsü aldı sadece tüller 18 bini geçer dedi şaka gibi cidden

İnanır mısınız benim hatam ben bilemedim böyle olacağını , dağa güzeli beni bulacak sandım , adam perde ölçüsü aldı sadece tüller 18 bini geçer dedi şaka gibi cidden
Nasil bilrmedin yahu, burda kaç kişi söyledi sana yapma etme diye. Resmen yalvardik ama sen anlamazsın ki kasımdan sonra gör sen eğlenceyi asıl hayat o zaman başlayacak ,bu iyi günlerin

Tüllerimi trendyoldan 400₺ ye aldım
Bu bilgiler sana fayda etmiyor işine gelmiyor uygun fiyat ama yine de bahane bulmayın aşko

Beynim yanıyor cidden, neyi bilemedin? Takmadım sizi, 10 cm çük uğruna zibilyon tane yorumu görmezden geldim desene şuna.

Ayrıca online sitelerde çok güzel ürünler var. 18 bin falan da tutmuyor. Hayatını zorlaştırmak için elinden geleni yapıyorsun.

Ha kime anlatıyoruz gerçi o ayrı, 18 binlik tülü al sen.

Kızlar bu zorunlu biraz saf buna perdeci tül perde için işte gelinlikçi o bu şu çok fazla fiyat çekiyor da parayı nişanlı ve ailesi mi cukkalıyor acaba olabilir mi? Fiyatlar fena çünkü

Yaa kız perdeler 18 bin diyor ayrıl diyorsunuzne alakası var şimdi
Kusura bakmasın ama zorunluda evi yuva yapacak akılda yok istekte yok . Tamam ev kötü tamam mutfak kötü mutfağın resmini atmış isteseydi orayı çiçek gibi de yapabilirdi yerdeki halıyı bile duzeltmemis kadının kendine hayrı yok ki adama da üzülüyorum valla zorunlu adamın donunu monunu yıkamaz yemek falanda yapmaz bence .

Ay yapmasınnn yeterince para verecek onları da yapmasın

Daha düğün olmadan tayin aldırmak aynı evde yaşamak niye?böyle olunca tabiki erkek tarafı umursamaz olur.Bir bekle ev tutulsun eşyalar alınsın fikrin sorulsun.Nişanlı ama aynı evde yaşıyor adam nikah tarihi almıyor.Şimdi aklıma geldi bu adam nikah kıymayacak sanırım

Nikah kıyılmış olabilir. Eş durumundan tayin olabilmek için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…