Siz olsaydınız ne yapardınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Değer verdiğini hissediyorum , evet bana ayıp olacak banyo paspası koymaya yerim bile yok , iki işte çalışıyo haftanın yedi günü sabah sekiz akşam 7 ye kadar çalışıyor , işi var yok değil ama hiç görüşemiyoruz
İki iş dediği iş çıkışı iddia oynamak olabilir mi zorunlu? Ya da kahvede pişpirik? Hiç iş yerine gittin mi sen? Bi ben miyim bu işlere inanmayan acaba…
Hadi şüpheyi attık kenara cidden bu şekil çalışıyor olsun. İnsan haftanın 7 günü 12 saat çalışmaya kaç gün dayanır? hadi dayandı diyelim, kaç sene bu şekilde çalışabilir? Adam hasta olursa bakabilecek misin?
Sence asıl problem mutfak mı?

Zorunlu seni sevgilin olmadığı zamanlardan beri tanıyorum gerçek bir kişi misin cidden iki yıldır yaşadıkların doğru mu hep merak edeceğim . Şu sitede bir seni bir de başka üye var gercek misiniz çok merak ediyorum .

Hep tutarli bence gercek illa acik verirdi hep aynı kararsızlık aynı memnuniyetsizlik

Çok samimi bi şekilde sormak istiyorum, ben küçük bir ilde yaşıyorken nişanlanıp hazır da Kasım ayında evlenecek iken iş yerinden tayin döneminde tayin isteyerek , nişanlımın yaşadığı ile geldim.kayınvalidemler hemen bir üst sokağında ev tuttu , ev gayet büyük iki katlı bir ev bu şartlarda kirası da çok uygun 5000 ) ancak ev inşaat halindeyken benim tayin işi gerçekleşince hemen evin işini hızlandırıp , parkeleri , kapıları ve petekleri bağlamışlar , adam mutfak dolaplarını yaptıracak gücüm yok demiş, o yüzden dolapları kendi eski evlerinden kalma dolapları takmışlar ve ocak yeri de yok tezgahta , şu an ilk evimden kalan ocağımı kullanıyorum bi tahta paletin üzerinde. Mutfak dolaplarının içi sarı sarı lekeler olmuş , ama kayınvalidem ocak için buraya ek bir şey yaptırırız dedi , sonra iki kattata lovaba var ancak bir lovaba da sadece alafranga tuvalet ve el yıkamak için yine çıkma lovaba koymuşlar. Daha sonra alt katta banyo var ancak klozet yeri olsada klozet yok , duşakabin yok maalesef , bazen diyorum hepsi yapılır ancak kirada ki eve masraf yapıp duşakabin klozet taktırılır mı ? Birde ev sahibi seneye mutfak dolabını değiltirecgını söyledi, evin içinde mutfak dolabı inşaatı için uğraşılır. Mı ? Kasımda düğünüm var ama evin eksikleri bitmiyor;( , bana akıl verin ne yapmam gerekiyor, yoksa ben her gün mutsuzluktan ölecegım , inanın ev çok güzel çok temiz ama bu eksikler ile yaşanılır mı ? Nişanlım bir sene sonra ayrılırız diyor ama sanmıyorum , bir sene katlandıktan sonra değer mi
Ev ne kadar güzel olursa olsun temel şeyler yok. Bi kere içinizde şüphe kalmış bu ki buraya yazdınız. Yrın öbürgün eşinizle tartışırsınız. Kira zaten başka bi yere taşının. Kayınvalıdeler hep ıyı oldu guzel oldu der masraf cıkmasın dıye. Huzur istiyorsanız başka eve taşının. Banada 1 seneliğine dendi 4.senem.

O zaman bende cok samimi soruyorum nisanlin ne yapti? Ben gercekten bunu merak ediyorum ne aldi? hangi isin ucundan tuttu? Her seyi kayinvalide, kayinpeder hallediyor sen hala gelip sacma sapan seyler yazip beni sevdigine eminim diyorsun. Bizden tam olarak ne istiyorsun?
Boyle nişanlılar evlendıkten sonra kv kp evın alısverısıne bıle karstırıyoo 8 senelık evlılıgımden bılıyorum

Zaten neden kv’nizin umrunda olsun ki? Sizin eviniz, asıl nişanlınızın umrunda değil. Bunu problem etmelisiniz. Bir de nasıl tanıştığınızı sormuştum merak ettiğim için ama.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X