Siz nasıl yapıyorsunuz?

Başta ben de tablet oynatma vs diyordum sonra bıraktım söylediğim halde başta ok deyip sonra yine izin veriyor diye.Benim babam mesafeliydi bize karşı ama beraber bir şey yapsak bir yere götürse nasıl mutlu olurdum,oğlum da eksik kalmasın istiyorum.Baba olarak ilişkisi iyi ilgili şimdilik ama bugün mesaj yazdım çocuk bir hafta sonu yatılı bir hafta sonu günü birlik gitsin, aldığım cevabı aşağı atıyorum.Uzmana danisacagim mutlaka.

Eklentiler

• Screenshot_2023-02-12-12-23-45-24.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 85
Aaa resmen orda da çocuk anne diye aglamis demek . Bence beraber gidelim deyin o da duysun pedagog ne diyorsa daha kolay uygular

Benim çevremde boşanan insanların çocukları genelde her haftasonu goruyor.
Hatta bir komsununki haftaici haftasonu hep geliyor.
O çocuklar 6 ve 8 yasindalar.
Hatta yaz tatilinde adam alıyor bananne vs hepsi bir ay kalıyor yazlikta.
Normalde de çok sik görüşüyorlar.
Diğer komşumuzun da herhaftasonu görüşüyor çocuğu ile.
Pek görüşmeyen yok.

Bırakın istediğinde görsun ölüm var bakınsaniza o kadar çocuk anasız babasız kaldı ne olacağımız belli değil hemde sorumluluk alsin

bir anne icin gercekten uzucu bir durum. Biz ayrildigimizda cocuklarim 4 ve 8 yaslarindaydi babalari her ikinci hafta sonu almasina ragmen uzun sure onun yokluguna alisamadilar. Babalariyla aralarina hic bir zaman mesafe koymadim ne zaman isterse ozaman gordu, saat gun hic onemli deyildi benim icin yeterki cocuklarim mutlu olsun dedim.

Buna ragrem bir anne olarak cok zor gunler yasadim, cocuklarimin sessiz cigliklarini hep ben duyyum gecelerimiz gunduz gunduzlerimiz gece oldu. Sadece benim yanimda bana sarilarak agladilar.

( bir babanin yeri neresidir anne soylermisin bize)

Bunun gibi nice sozler feryatlar. cocuklarim uzulmesin diye babalarini hic kotulemedim aksine aralarinda kopru olmaya calistim. Belirli araliklarla uc ayri piskologa bile getirdim. Demem oki bu hayatin yukunu biz yanliz anneler cekiyor.

Cocuklarim buyudu hersey yoluna girdi biri ergenlikde otekide girmek uzere.tamam biz olduk dedigim anda baska sorunlar baska feryetlar don basa.yukumuz agir cunki biz ANNE‘yiz

cobandan kral kraldan coban olmaz. Cocuklarimizin yasi kac olursa olsun herseyi oldugu gibi anllatmak lazim benim en buyuk yanlisin anlatmamak oldu

Boşanma sebebini düşünün bence ? çocuk ikinizi birarada görmek istiyordur ?

Ben de küçük diye anlatmadim,az önce de onu oturttum ,bak anne baba olarak ikimiz de seni cok seviyoruz ve asla bırakmayacağız diyorum aaaa anne bak şu kağıda diyor bana,henüz anlattığımı anlamıyor sanirim ya da bana öyle geliyor.

Bana ex evlilik ve boşanma süreclerinde türlü türlü kötülükler yapmış olmasına rağmen ben de çocuğa babasını artık sevmediğimi ima edecek bir söz ya da davranışta bulunmuyorum ki arada kalmasın kafası karışmasın üzülmesin.Babadan seni arayacağım babayla konuş dedi bir gün,seninle konusurum babayla değil dedim mecburen çünkü söz verip tutmamak olmazdı,baba da seni çok özlemiş ama dedi.Oysaki mümkün değil kendi uyduruyor,içinde bir yerde birlikte hayal ediyor galiba aile olarak.

Evet sanırım her büyüme adımında yeniden dirilecek sorunlar,Allah bizlerin yardımcısı olsun

Boşanma sebebini düşünün bence ? çocuk ikinizi birarada görmek istiyordur ?
Boşanma sebeplerim o kadar çok ve o kadar geçerli ki...En büyük nedeni beni evden sürekli kovmalari, kovulduğu yerde duramıyo insan.

Bu konu bence başkasının tecrübesiyle karar berilip, içinizin rahatlatılacğaı bir konu değil. Her çocuğun kişiliği farklıdır yorum yazan üyenin kızında böyleyken sizin oğlunuzda beni bırakıyor gelmiyor hissi oluşup görüşmesine rağmen kopuk olabilir. Çok büyük bir hata burdaki yaşanmış tecrübeleri sizde de öyle olur dşye alıp uygulamak. Bunun en doğrusunu sizin çocuğunuzun devamlı gittiği pedagog bilir veya siz bilirsiniz. Belli ki rahatsız olmuşsunuz içinize sinmeyen birşeyler var. Bence burdaki olumlu hikayelerden etkilenmeyin. Ciddi bir araştırma yapın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…