Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
yok kızlar yok hiçte anlatıldğı gibi bir krem değil, işe yarıyomuş gibi hissetmiştim sadece alnıma sürmüştüm ama şimdi yine eskisi gibi.hiç bir faydası yok boşuna almayın

merhaba ,
ben ilk kez yazmaya başladım,sis leke kremini birkaçgündür bende takip ediyırum dayanamadım dün sipariş verdim bugün elime geçti ,bu akşam kullanacağım ,sonucu çok merak ediyorum bende,gelişmeleri yazacağım,benimde çil sorunumu var ((

ben toplam 2 aya yakın kullandım kızlar ilk 20 günde cildim acaip canlandı çok güzel oldu lekelerim hafifledi ama çoook soyuldu acaip hemde elma sirkeli tedaviye geçtim ama yara oldu yüzüm tekrar sıcak komprese devam ettim sirkeyi bıraktım lekelerim baya hafiflemişti son 20 gün zaten çok düzensiz kullanmıştım soyulmalar yinede durmak bilmiyordu bende kremi bıraktım 15 gün geçti giden lekelerim fazlasıyla geri döndü şimdi soyucu özelliği olmayan olanından sipariş vericem artık bıktım

Slm,
sis leke kremini kullanalı 4 gün oldu ,şuan bir değişklik yok ,mustafa beyi aradım ve azıcık dozunu arttır dedi birkaç gün sonra tekrar görüşelim dedi ,
bende heyecanla bekliyorum,
sonuçları buradan tüm samimiyetle yazacağım size,

slm ,
bugün tam 8 günüm oldu,az önce mustafa bey ile görüştüm.çünkü yüzümde hafif bir şekilde soyulma var,bugece sürme dedi.bepantene kullanacağım bu gece,yarından itibarende 5 gün çift doz olarak kullanmamı söyledi,eğer soyulma olursa 1 gün ara ver diye ekledi,
bakalım ne olacak sonucu bende çok merak ediyorum,
sanki çillerimin rengi azıcık açıldı ya da psikolojik olarak öyle hissediyorum,ama bu yinede beni kendimi iyi hissetmeme sebep oluyor ,inş.çok güzel olacak diye umut ediyorum
,bir de drula diye krem varmış çok etkili bir krem olduğunu söylüyolar,eğer bu kremden bir sonuç alamazsam ilk işim hemen o kremi almak olacak,ama inş.ona gerek kalmaz :)))

Kremi daha yeni duydum ve anlatılanlara bakılırsa mucizevi birsey gibi görünüyor...benim yüzümde sivilce izlerinin dısında yanık izide var acaba bu soyulmalar yanığa iyi gelirmi???birde kremi kullandığınız süre boyunca makyaj yapabiliyormusunuz? Kullananlar aydınlatırsa çok sevinirim....

Bende kullanmaya başlayalı 11 gün oldu.Henüz cildim hala sivilce kusuyor.İnanıyorum düzelecek ama bir yandan da tedirginim.Sivilcelerin tamamen kusup kuruması bi geçse.Sonrası soyulmaya başlar herhalde.İnşallah sabırla bekliyorum.Sizde de böyle oldu mu?

bugün heralde 10 yada 11 gün falan oldu kullanalı,2 gün çift doz uygulamsı yaptım fakat soyulma olduğu için şuan ara verdim bugecede kullanmayacağım yarından itibaren kaldığım yerden devam etmemi söylei mustafa bey ,ama çillerimin rengi açıldı bakalım tedavi tam sonuç verecek mi çok merak ediyorum,

dün mustafa bey ile tekrar görüştüm çift doz artık kullnmayacağım,1-2 gün ara verip sirkeli kompres uygulamasına geçeceğim ama cildim şuan hafif kızarık ve soyulma var ,hafta başında sirkeli suya gçeceğim ,tek korkum krem tedavisi bitince yeniden gelecekler ise hiçbir anlamı yok,dün mustafa beyede sordum bana güneş kremi kullanılmasa yeniden tekrar edebilir dedi bakalım zaman gösterecek,acaba bu kremi daha önceden kullanıp krem tedavisi biitnce tekrar etti mi ?eski arkadaşlar nerede ,soruma cvp gelirse çok sevinirim,ama gerçektn çillerimin renginde açılma var kızlar

benim 3kutu krem oldu ilki normal diğer ikisi sert
3 ay dan fazla olck kullanmam lekelerim tamame4n bitti diyebilirim sadece bir tane sivilce izim var oda bi on beş güne tamamen yok olur
benim sivilce izi ve güneş lekesi vardı artı sivilce cildim çok hoş oldu ama asıl amacım renk açmaktı onda pek faydalı olmadı ne yazıkki

KK'nın farklı yerlerindeki olumlu yorumlara dayanamayıp sipariş verdim bugün, umarım işe yarar da 8 yıllık leke savaşım son bulur.İşe yararsa sonucu yazarım arkadaşlar...

bende kullanmayı düşünüyorum ancak yazın kullanmak zor olmaz mı çok mu soyuyor cildi acaba

bende şimdi gördüm araştırdım..umarım bu bilgiler işimize yarar arkadaşlar..sizin için kopyalıyorum..
www...............
www.sislekekremi.com
veya
eczacının telefon numarası 0368 261 78 63 eczacı mustafa erşahin- merkezeczanesi
burdan arayıp bütün sorularınızı sorabilirsiniz.. eczacı bıkmadan hersorunuzu yanıtlıyo..
e-mail adresi: mustafa_ersahin@hotmail.com

2 gündür kullanıyorum, kabuk bağlama olmadı henüz ama sanırım soyulmaya başladı cildim çünkü sabah güneş koruyucumu sürerken topak topak bişeyler geldi elime.

Narinsi, aslında ben de yazın kullanmamın doğru olmayacağını düşünüyorum ama usandım artık lekelerden, biranevvel kurtulmak istiyorum, Mustafa Bey'e de sordum, güneş koruyucu kullandığınız taktirde bişey olmaz dedi.

Aslında hala tam olarak inanmıyorum lekelerin geçeceğine.Okadar çok yöntem denedim, okadar çok kandırıldım ki yine öyle olursa, hatta belki de daha kötü olursa diye korkuyorum

İşe yaradığını söyleyen çok insan var bende almayı planlıyordum cilthekimim.com'daki doktor benim bulunduğum şehirde cilthekimi Habibullah Aktaş onunla yüzyüze konuştum bu konuyu "Sis leke kremi içinde az miktarda TCA gibi bir bileşen bulunan krem yani TCA'nın yaptığı şeyin aynını yapıyor" dedi.Kesinlikle kış dönemlerinde kullanılması gereken ilaçlar olduğunun belirtti.

TCA etkisi kanıtlanmış doktorların dermotologların,estetisyenlerin bile kullandığı bir peeling bana kışın Ekim sonu gibi başlamam kaydıyla %15-20 TCA önerdi evde de yapılıyor istersen bende yardımcı olurum dedi.Ben %30 la yapıcam çünkü lekelerim en az 10 yıllık küçük küçük dağınık şekilde çillerim var güneşten kaynaklanan tamamen gitmesede renklerini soldurup bazı bölgelerdekileri yok edebilrsem ki işe yarayacağını söylediler çok iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…