Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ya benim cildimde 2. ve 3. gün baya bir kızardı soyuldu bende ara verdim 2 gün, ama bepanten nemlendirici sürüyorum geçmiyor bu kızarıklık ve soyulmalar çok canım sıkıldı aynaya bile bakmak istemiyorum çok kötü görünüyor, yalnız kremi yüzümün her tarafına sürdüğüm halde sadece çene bölgesi ve burnumun çevresi kızardı ve soyuldu galiba bu bölgeler hassas,soyulmalarda bu şekilde devam edecek mi ben 1 eylülde işe başlayacam nasıl olcak ben bu halde aynaya bile bakamıyorum işe nasıl gideyim üfff........

arkadaşlar herkese selam lekelerden kurtulmak istiyoruz haklı olarak ama yaz aylarında bu türden
soyucu ürünleri kullanmamak en doğrusu cildi soyduğu için güneşin zararlı ışınlarından daha fazla hasar görecektir
evin içinde bile zararlı ışınlar var yani teninizde koyuluk oluşabilir ve bu da moralinizi
bozacaktır ekimden sonra kullanmaya başlamak tedaviyi daha başarılı kılacaktır böylece of bir işe
yaramadı diyip psikolojinizi bozmazsınız ve benimde başımda bu sorun olduğu için biliyorum bu iş sabır isteyen bir tedavidir kısa zamanda mucizeler beklemeyin sevgiler..

selam arkdşlar
benim tedavim biteli yaklaşık 10 yada 2 hafta falan oldu,sanki böle yenidengeldiler gibi,mustafa beye mail attım korumam için naapmam gerekio diye ,haftada 3 defa sadece kremi kullanmamı önerdi,bilmiorum belki de bana öle geliyor anlamdım yani psikolojikde olabilir anlayamadım ama eger geri gelirlerse çok üzülürüm
zaman gösterecek bakalım ne olacak

cnm bende kullanıyorum kremi ve sürekli tam geçti diye seviyorum geri geliyor mustafa beyn sitesinede yorum yazmştım ama yayınlanmadı geri gelio evet.belkide güneşli bir dönemde kullandıgımız için.Koruyucuda bi yerde fayda etmiyor cünkü

ya ben 3 gün kullandım cildim kızardı ve soyuldu 4 gündür bepanten ve bi kaç tane daha nemlendirici kullandım cildim eski haline dönsün diye, çok sinir bozucu böle kızarık ve soyulmuş bir yüz dışarı çıkmak istemiyorum bu halde fondotende sürülmüyor ve hala eski haline dönmedi,ya bu kremi nasıl kullanacam bu şekilde mi devam etcek arkadaşlar,ayrıca lekeler geri geliyorsa bunları yaşamaya hiç gerek yok o zaman...

merhaba ,
bilemiyorum bende yaa,eğer gelirlerse üzülürüm ,dediğin gibi olabilr güneşl havalrda tam koruyamamak ama böle olunca da çok sinir bozucu ,3 ay kadar sabrettim tedaviyi bitirdim ama bu şekilde olursa hiç bir anlamı yok yanii,,bakalım zaman göstereck eğer böle devam ederse naapyım devamlı o kremi kullanırım 2 gün kızarkk 3günde normal gezerm artık ((

Selam arkadaşlar bu kremi benim tavsiyem üzerine arkadaşım da aldı.Ben kullanmadım ama sitemizde kullanıp memnun kalanları okuyunca ona önerdim oku diye.O da yorumlardan memnun kalıp kremi sipariş edip aldı.
Üçüncü 5 gün aşamasına geçmişti ki yani sirkeli suyla kompresten sonra kullanıma yoğun bi baş ağrısı,ateş,mide bulantısı ile hastaneye götürdük.Tahlil falan yapıldı ve hemogramında çok düşük seviyede çıktı beyaz kan hücreleri.Yani bağışıklık sistemi tamamen çökmüş seviyede nerdeyse.
Ve daha 1 ay önce başka bi kontrol için gittiği tahlillerde bu sorunla karşılaşılmadığı için doktoru endişelenip tekrar tekrar 5 gün arayla kan alıp baktı sonuç aynı ...son zamanlarda devamlı kullandığı ilaçlar gözden geçirildi arkadaşım da kullandığım ilaç yok demiş ve en son aklına tek kullandığı bu leke kremini söylemek gelmiş.Ve yapılan araştırmalarda kremden kaynaklandığı ortaya çıkmış.Lütfen dikkat edin ben sadece uyarmak maksadıyla yazdım.
Bu değerin düşmesi demek aAllah korusun çok ciddi bi hastalığa yakalanmanın habercisi olabilirmiş.Arkadaşım şimdi doktor doktor dolaşıyor hangi hastalığa yol açtığını bulabişmek için umarım bişeyi yoktur

ben de 2 gün sürüp 2 gün ara vermek zorunda kalıyorum. ve aynı şekilde çene ve bıyık bölgem daha fazla soyuluyor. sürdüğüm 2 günde kıpkırmzı oluyorum, fondoten sürünce kızarıklığı kapatabiliyorum ama çene ve bıyık bölgem sürdükten 1 saat sonra soyuk soyuk çirkin bir görüntü alıyor. 2 gün öyle komik bir halde 3 gün de normal bir halde geziyorum. bana da bepanten kar etmemişti ve ben eczacıyı aradım ve hipokort krem önerdi. alerjik reaksiyonlar için yazıyo yolladığı kağıtta. ve benim mustafa beyi sürekli arayasım gelmiyo normalde ama aslında her aşamada arayıp bilgi vermek gerekiyo. hipokort krem beni cidden çok rahatlattı. surayım(özellikle bıyık bölgem) çok yanıyordu çünkü.

arkadaşın lekeleri geçsin diye cildinin gösterdiği tepkilere aldırış etmeden kremi sürmeye dewam etmiş olabilir mi? çünkü bir çok insan sürekli ara vererek kullanıyor bu kremi. ben eczacıyı aramayıp kendi kafama göre acıya dayanabilirim diye düşünerek inatla kremi sürmeye dewam etsem, hastanelik olabilirim çünkü...
bu arada dün bir sitede yabancı profesörlerin yorumunu okudum. sivilce ve lekeleri ile mücadelede hepsinin en çok sevdiği yöntem cilt soyma yöntemi ve 2nci sevilen yöntem de salisilik asitten daha etkili olan bir yöntem : LHA
özellikle yaş 25 ve üzeri olan sivilcelenme problemi için artık ergenlik sivilcesi değil, strese bağlı sivilce olduğu düşünülüyor ve deride oluşan kalın cilt tabakasının soyulması gerektiğini düşünüyorlar.
LHA araştırdım. La roche die bir üründe var. bu ürünü almayı çok düşündüm ama hiç almadım.

yani ben doğru yolda olduğumu düşünüyorum...kullandığım 2 günde cildim baya kötü oluyor ama ara verdiğim 2 günde baya güzel olduğunu görüyorum

cildimde çukur olmadığı için çukurlara iyi gelip gelmediğini bilmiyorum. ama sivilce ve sivilce lekelerine kesinlikle çok iyi geliyo. bu konuyu takip eden pek yok ama ben yine de kırmızı mor sivilce lekeleri olan ve uçsuz ağrılı kist gibi sivilceleri çıkanlar için en son fotolarımı koyacağım. inanılmaz bir değişim var. cildimi kızarttığı için ara vererek kullanıyo olsam da leke kremini toplamda 13 gün kullandım. ve 13 günlük kullanım için mükkemmel bir sonuç paylaşacağım şimdi sizlerle. bu arada aknelerim sürekli çıkıyordu, bu süre içerisinde işk günlerde yine çıkmaya dewam etti ama son 1 haftadır yeni sivilce çıkmıyor. çıkmış olan aknelerimin lekeleri de yaklaşık 7 aydır suratımda aynen duruyordu. birazdan sonucumu paylaşacağım. anlaşılır olması için ilk günkü fotomla son halimi yanyana koyacağım becerebilirsem.

2 kez yüklemişim pardon.
bu arada kremin 3üncü fazındayım. yani 1 litre kaynar suya yarım çay bardağı elma sirkesi+ leke kremi, yarım saat sonra 2nci doz leke kremi..
cildim yine kızardığı için sanırım 2 gün ara vereceğim.

Kremin lekelere çok faydası olduğu görlülüyor çok değişiklik var cnm eski fotonla yenisi arasında, ama krem çukurlarada fayda eder mi acaba sivilce çukurlarına bende çukurlar varda

yafff kızlar bnm de omuzum dekoltem ve sırtım harita gibi vhalla güneş lekeleri dolu.....feci beyaz tenliyim ben....dermatoloğa gitmeyi düşünuyorum sizce yarar mı....çil gibi büyük küçük dğişiyor...pfffffffff:85:

çukurlar için video izlemiştim. lazerle resmen kazıyorlar suratı, sonra kan revan içinde. 4 günde de iyileştiriyorlar o yaraları.
yani amaç eğer soymaksa,bu kullandığım krem cildimi baya soyuyor. cildim şu an kırmızı ama ara verip krem sürmediğim zamanlarda anlıyorum ki cilt tonum açılmış, baya baya beyaz olmuşum. yani ben anladım ki ciltte problem varsa soymak gerekiyor. ama aczacıyı arayıp derdini anlat bence. işe yaramayacaksa bence sana söyler.

güneş lekesi de bence soyularak gidecek birşey. bu kremi sana şiddetle taisvye ederim. tabi ara eczacıyı ona sor öncelikle.

biraz vahşi göründüm cilt soymaya bayılıyormuşum gibi ama bazen suratıma tuzruhu fln dökesim geliyordu o lekelerden kurtulmak için. tuzruhu fikrime oranla bu krem çoook çok masum

sen mustafa beyi arayıp durumunu anlat arkadaşım ara ara o seni rahatlatacak ve durumunu düzeltecekk bilgileri verecek.önce ben bişeyler söleyim.bende forumdaki okadar yorumdan sonra sadece lekelerimin değil yüzümün pırıl pırıl olmasını istediğim için tüm yüzüme uyguladım.herkes öyle diyo ya ışıl ışıl duru muru vs. diye evet göz altndan başlıyo yüzdeki hassas bölge burun yanları bıyık bölgesi dudak kenarları ve çene olarak devam ediyo.benim dudak kenarlarım mahvolmuştu dküle döküle ama ben hiç bepanten kullanmadım hametan vardı evde onu kullansam olurmu dedim olur deyince hep onu sürdüm ve çok rahat ettim sonrasında.bepantene biraz daha hafif reaksiyonlar için sonradan bepanten kullandım banamısın demedi ...o yüzden hametanı tavsiye ediyorum.yyüzünde soyulmalar oluyosa sonuç alıyosun demektir aslında.aşırı kızardığında hemen kes ilacı normale dönene kadar ara ver.sonra kaldığın yerden başladığında tahriş olan bölgeye önce hametan sür sonra sis kremden sür.emin ol daha iyi olcak.bende sirkeli karışıma geçtim .mahvoldu yüzüm gerginlikten duramadım .ağzımı bile açamadığım,gözlerimle yukarı bakamadığım anlar oldu aşırı gerginlikten dolayı ....ama kendini kötü hissettiğindemustafa beyi ara derim ...ayrıca işe başlayana kadar illa bitcek diye bişey yok.yavaş yavaş uygularsan şuanki durumun gibi olmaz.sen beni gör 4-5 gün öncesine kadar yaşlı nene gibiydim.kımızı suratlı yaşlı nene :)heheh buruş buruştu gözaltlarım.sakın pes etme 1 eylüle daha çok var hem

seydis gerçekten sonuçları almaya başlamışsın.işte böyle olumlu sonuçarı görmek bile yetiyo yürü devam et demeye....kim ne derse desin yüzümün şu anda geldiği nokta bile beni 2 sene önceki görünümüme götürdü nerdeyse.hem ben baya açık tenliymişim ya onu farkettim soyula soyula:)))

ama insanoğlu o kadar nankör ki, şimdi tedaviyi yarıda bırakasım geliyor. birazcık iyileşti ya suratım...
ama pes etmiycem ben de. bütün kızarıklığa, arkadaşlarımın soyuk surat die dalga geçmelerine rağmen tedavi bitene kadar dewam...
ilk sirkeli su fazını 4 kez kullandım 5inciyi kullanamadan ara verdim. yani yaklaşık 15 kullanımım fln kaldı...

haklısın bende aralıklı kullanıyorum zaten şimdi 2. aşamadayım ama lekelerimde bir değişiklik yok şimdilik, bende çok sabırsızım galiba hemen bir değişiklik olsun istiyorum neyse ara ara kullanacam artık bakalım bir değişiklik olcak mı ama çalışıyorken sadece haftasonu sürerim öyle soyulmuş halde işe gidemem çok kötü görünüyor çünkü, ya evde eşim bile bu ne hal yine kızarmış ve soyulmuş yüzün diyor bu kremi kullanma diyor iyice moralim bozuluyor ama ben ara ara kullanmaya devam etcem sonucu merak ediyorum

benimkide diyodu.suratın kıpkırmızı yine niye geçmiyo.zararlı bişey olmasın ya içeriğini bilmeden kullanma artık bence yeter diyodu ...yook dedim dinlemicem seni ben bi işe başladıysam azmedip sonucu görmeden bırakmam.ve 17.gündeyim yolu yarıladık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…