Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
merhabalar,
birkaç sorum olcak. kızarıklık vs. olduğunda dışarı çıkılmayacak şekilde mi oluyor ? hayattan soyutlanıcaz mı tamamen ?

makyaj yapılabiliyor mu ? (fondöten pudra kullanabiliyor muyuz)

ben normalde de yaz kış güneş koruyucu kullanıyorum. soyulduğunda koruyucunun da etkisiz kalacağını düşünüyorum. üst deri gidince bide alt deride leke oluşursa onu hiç yok edemeyiz..

birde beyazlatıcı krem kullanan bir arkadaş vardı onu bu kremle birleştiriyor mu yoksa ayrıca mı alınıyor ?

benim cildimde güneş ve sivilce izleri var. son 1-2senede oldu ergenlikte fazla sivilcem olmadı. şuanda da sivilce pek çıkmıyor. bu kremi kullanmam benim için uygun olur mu ?

cevaplarsanız sevinirim.

yaklaşık 40 gündür akne lekelerim için kullanıyorum.... akne lekeleri için pek etkili değil......cildim pürüzsüzleşti daha iyi durumda ama lekeler AYNI DURUYOOOOO
BUGÜN KULLANMAYI BIRAKTIM ARTIK ... KIZARIKLIK FALAN YAPIYO AMA BUZ MASAJI VE BEPANTHEN KREMLE DÜZELİYOO....
AKNE LEKELERİNE FAYDALI DEĞİL AMA DAHA YÜZEYSEL LEKELERE FAYDALI OLABİLİR ...GÜNEŞ LEKELERİ GİBİ YÜZEYDEKİ LEKELERE FAYDA EDER GİBİ GELİYOOOO...

ben bıraktığımda lekelerim tamamen olmasada %80 i geçmişti.

ama tamamen geçirmiyor

ve benım cıldım cok hassas oldugu ıcın hemen tepkı verdı. 2 gunden ıtıbaren soyuluyor.sabahın körude olsa sadece ofısdede olsan yenı lekelerle bogusmak ıstemıyorsan kremı surmek zorundasın arkadasım. florasanlar cılde zarar verıyor ben kendım aradım sordum eczanecı mustafa beye .bıde ınanmazsan googleda arastır. eger cıldınde leke kalmasını ıstemıyorsan 3o faktörlu bı gunes kremı kullanıyorsan 4 saat de bır surmen lazım.kızlar gereklı ılgıyı ,cıldınıze eczanecının arıf ettıgı gıbı sallmadan yaparsanız ınanın ıse yarıyor.daha bı hafta oldu sımdıden guzel tepkıler almaya basladım cıldın ısıl ısıl parlamaya basladı dedıler.ben farkedıyormuyum evet sol yanıgımda yaklasık 1 yıllık cukurluk vardı sıvılce den kalma cok hafıf var suanda.eger kremı kulanacaksanız sureklı gun ıcerısındede bepanthen ve gunes kremını ıhmal etmeyın.

2 kutu krem kullandım herkes cildimin güzelleştiğini ve leklerimin yok olduğunu söylüo görücülerim bile çoğaldı :))))

2 kutu krem kullandım herkes cildimin güzelleştiğini ve leklerimin yok olduğunu söylüo görücülerim bile çoğaldı :))))

2 kutu demişsin ama ne lekesi vardı sende ? akne lekesi mi başka leke mi
ben 40 gün kullandım fayda etmedi lekeler duruyo....
siz yüksek doz mu yaptırdınız acaba
bana normal herkese gönderdiğinden gönder di

2 kutu demişsin ama ne lekesi vardı sende ? akne lekesi mi başka leke mi
ben 40 gün kullandım fayda etmedi lekeler duruyo....
siz yüksek doz mu yaptırdınız acaba
bana normal herkese gönderdiğinden gönder di

benm cildim çok dirençlidir ilki normal herkesin kullandığındandı sonrakine beyazlatıcıyı fazla koydurdum renk açmak için
sirkeli suyla kompres +çift doz krem

benm cildim çok dirençlidir ilki normal herkesin kullandığındandı sonrakine beyazlatıcıyı fazla koydurdum renk açmak için
sirkeli suyla kompres +çift doz krem
benim elerimle yüzüm arasında renk farklılığı vardı sişvilce ve sivilce izleri çoğu gitti izlerimin
sadece bi tane sivilce izim var şu an cildim çok duru lekesiz ve aydınlık görünüo

benim elerimle yüzüm arasında renk farklılığı vardı sişvilce ve sivilce izleri çoğu gitti izlerimin
sadece bi tane sivilce izim var şu an cildim çok duru lekesiz ve aydınlık görünüo

kaç ay kullandın peki toplamda? ben 40 gün kullanmıştım.....

kesinlikle aldatmaca arkadaşlar inanmayın
bu adam da bi sürü hesap açıp reklamını yapmış dikkat ederseneniz olumlu yorum yapanların çoğu yeni üye sayılırlar bende inanıp aldım kremi sömeste tatilinde sadece burnumun üzerinde ve iki yanağımda çok minik lekeler vardı geçen yazdan kalma ama zaten ben bisürü peeling yaparak güneş koruyucu kullanarak filan çoğunu geçirmiştim. tamamen kurtulayım derken bu kremi aldım yüzüm çok soyuldu çok sık güneş koruyucu kullanmama rağmen çene bölgemde(en çok soyulmanın olduğu yer) kahverengi lekeler kaldı. adamı her arayışımda yok bide şöyle deneyin yok bide böyle deneyin filan dedi
yani kısacası sonuç hüsran

canım buz masajı yap bol bol bepanthen sür ...2-3 günde geçer kızarıklığın ...bende kullandım ve fayda görmedim sis leke kreminden .....tam 40 gün kullandım ....

sivilce izleri için kullanan arkadaşlar 1-2 ayda hemen geçmiyor. benim 10 yıllık sivilce izlerimi çukurlarımı geçirdi. kasım yada aralıkdan beri kullanıyorum. sadece belirsiz 3 tane çukurum kaldı. halende kullanıyorum (geçene kadar ) .yalnız ben bepanten krem kullanmadım sürekli yaktım yüzümü. (yenileyici olduğu için korkmadım kızarmasından, yanmasından)

başka telefonda öyle söylemediler ama... benim akne izlerim var dedim..... 1 ayda pırıl pırıl olacak dedi...... 1 ay sonra aradım 2 ay kullanmanız gerek dediiiii..... başta söyleseydi sizinki 5-6 ayda anca geçer diyee hayal kırıklığı yaşamazdık dimiii

evet cnm ama ben hiç mustafa beyle sipariş haricinde tlf da konuşmadım. eşim dr onun kontrolünde yaptım. bide sivilcelerim çok derindi çukurlar vardı kapatıcısız çıkamazdım.ilk 2 ayda benim farkedilir biçimde gitti kırmızılıkları. bide ben sert olanından kullandım komple derimi kaldırdım sürekli soyuluyordu. artık çok sıkılmıştım kararttım gözümü,sürekli yüzümü yaktım, hep kırmızıydı. sonunda kurtuldum 3 tane belli belirsiz çukurum kaldı. oda geçince bu kremi, altına bepanten üstünede bunu bakım kremi olarak kullanacağım ( soyucu özeliği az olandan ). çünkü mimikleri çizgileride geçiriyor.0 çizgim var, hiç yaşlanmıyacağım :)))

sert olanı ne demek ???? bize normal olandan gönderdi?? bide sirke kompleksi yaptın mı sen hiç.. benimde 2 senedir kırmızı akne lekeleri var .....onun için kullanmıştım....

sert olanı ne demek ???? bize normal olandan gönderdi?? bide sirke kompleksi yaptın mı sen hiç.. benimde 2 senedir kırmızı akne lekeleri var .....onun için kullanmıştım....

cnm kendi sitesindeki yorumlardan dolayı sert olandan istemiştim. hayır sirke kompleksi yapmadım. sadece sıcak su kompleksi yaptım. kullanım kağıdında yazıyordu.

ya bu kremi kimseye önermiommm soyulunca kahverenqi iz kaldı daha qeçmio üfff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…