Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
asis sana bişey sorcam senin yüzündeki ki sorun neydi?
şimdi yüzün nasıl geçti mi?
ve son olarak ürünü herşeyiyle beraber ne kadara aldın ?
şimdiden çok teşekkürler asis.. :)

benim sorunum kasım ayından itibaren yüzümde çıkan sivilcelerin izlerinin kalmasıydı.
eskiden hiç iz kalmazdı ama şimdi mor mor lekeler kalıyor ve geçmiyordu. yanyana çıkan sivilcelerde kötü gözükmeye başladı. lekelerim için aldım anlayacağın canım :KK31::KK31::KK31:

ürün 25 tl kargoyu kapıda ödedim 3 liramıydı 4 liramıydı onu unuttum

ve lekelerim hem geçti hemde yüzüme bir duruluk geldi.

geçen hafta ptesi,salı,çarşamba,perşembe kullandıktan sonra ara vermiştim. çünkü yüzüm kızardı ve kızarıklar sızlamaya başladı. önceki haftalarda da kızarıyordu bol bol bepanten sürüyordum ama sızlamıyordu. her neyse geçen hafta sızladı, kızardı ben ara verdim bol bol bepanten sürdüm.
çeyiz temizliği yaparken kayınvalidem sağolsun zırt pırt cildin ne olmuş. şöyle böyle deyip moralimi bozdu. ne olduğunu her saat başı anlatmama rağmen :84::84::84::84:

ama ctesi ve bugün yani pazar günüde (iki günden beri ) sen kesin kremini değiştirmişsin cildin çok düzelmiş çok güzel olmuşsun falan demeye başladı. ve gerçekten cildim düzeldi.

inanın o kızarıklıklara soyulmalara ve sızlamalara değiyor. sonuç harika

ve lekelerim hem geçti hemde yüzüme bir duruluk geldi.

Geçen hafta ptesi,salı,çarşamba,perşembe kullandıktan sonra ara vermiştim. çünkü yüzüm kızardı ve kızarıklar sızlamaya başladı. önceki haftalarda da kızarıyordu bol bol bepanten sürüyordum ama sızlamıyordu. Her neyse geçen hafta sızladı, kızardı ben ara verdim bol bol bepanten sürdüm.
çeyiz temizliği yaparken kayınvalidem sağolsun zırt pırt cildin ne olmuş. şöyle böyle deyip moralimi bozdu. Ne olduğunu her saat başı anlatmama rağmen :84::84::84::84:

Ama ctesi ve bugün yani pazar günüde (iki günden beri ) sen kesin kremini değiştirmişsin cildin çok düzelmiş çok güzel olmuşsun falan demeye başladı. Ve gerçekten cildim düzeldi.

Inanın o kızarıklıklara soyulmalara ve sızlamalara değiyor. Sonuç harika

yaaa ..bende 20 gündür kullanıyorummm .. Akne lekelerim daha açılmadı... Moralim bozuk .. Ne zaman lekeler açılıyoo acaba.... 30 günü tamamlayınca yine yazıcamm

Asis .. Sen ne lekesi için kullanıyorsun canım merak ettim... Benimki akne lekesi....geç geçicek galiba benimkii.....

Asis .. Sen ne lekesi için kullanıyorsun canım merak ettim... Benimki akne lekesi....geç geçicek galiba benimkii.....

sivilce lekelerim için. ama benimkiler kasım ayında ve sonraki takip eden aylar boyunca çıkıp oluşan lekelerdi.

bir kaç yıllık değillerdi canım. benimkiler oldukça açıldı. mor mor lekeler kalmıştı

bugün ilk defa sırtımda ki çok eskiden kalma sivilce lekelerime sürdüm. daha doğrusu annemden rica ettim sürdü. orayada etki edermi bilmiyorum ama deneyeceğim

merhaba kızlar bende bugn siparişimi verdim.yarın gelir umarım ama kıpkırmıız yapıyosa cildi ben kullanamamki :KK43: çalışıyorum o halde nasl giderim işe :KK69:

kızlar nerelerdesiniz? krem bugün geldi ama pul pul döküyo kızarıyo sa biraz bekleyeceğim izin alana kadar. 1 ay kullanan arkadaş yokmu biraz bilgi verse merak ediyorumda

nisanın 9 undan beri kullanıyorum......akne lekelerim için kullandım...... oranlarsak yüzde 5 oranında bir açılma oldu lekelerde....... 4-5 gün daha kullancam ve bırakıcam.... yorumlara bakarak aldım ama her cilt farklı demek ki herkese yaramıyooo......:KK58::KK58::KK58:

nisanın 9 undan beri kullanıyorum......akne lekelerim için kullandım...... oranlarsak yüzde 5 oranında bir açılma oldu lekelerde....... 4-5 gün daha kullancam ve bırakıcam.... yorumlara bakarak aldım ama her cilt farklı demek ki herkese yaramıyooo......:KK58::KK58::KK58:

:KK43: herkesin cildine göre mustafa bey anlatıyo nasıl kullanılması gerektiğini demişlerdi, yanlışmı kullandın ccnm acaba. inş geçer en kısa zamanda

:KK43: herkesin cildine göre mustafa bey anlatıyo nasıl kullanılması gerektiğini demişlerdi, yanlışmı kullandın ccnm acaba. inş geçer en kısa zamanda

sürekli arıyorum zaten ..ona göre kullanıyorum....düzenli sabahları bool bol bepanthen sürdüm ...dışarı çıkmadım bepanthen sürünce leke yapmasın diye ...akşamüstleri çıktım hepppp......çok umutluydum ben .. ama bana yaramadı çook üzgünüm yaa :KK43: soyuluyooo ama lekeler yine aynı kalıyoo.....yarın ararım yine mustafa beyi.....

bugün aradım eczacıyı bende pek açılma olmadı dedim... akne lekeleri zor lekelerdir biraz derindedir 1 ay daha kullanalım dedi....ona göre tedavi söyledi..... devam edicem......inşallah banada faydalı olur ....:KK69::KK69:

inş cnm. bende kaşımın üst kısmına 2 gündür sürüyorum minik bir bölgede denemek istemiştim ama bugn mustafa beyi aradım söyledim oda en azından alın kısmında kullanmamı söledi.ben kızarmasından çok korkuyorum sonuçta hergün işe gitmek zorundayız :KK17: 2 tane krem söledi biri bepantene diğerinin adını unuttum gül suyu ile sür sabun kesinlikle kullanma kurutur dedi. hayırlısı umarım pürüzsüz bir cilde sahipoluruz kızlarr :KK64:

aslında kullanmadan önce ve kullandıktan sonra cildinizin resmini çekseniz farkı daha iyi görürüz biz de görürüz :KK34:

sis leke kremi kullanırken sabun ---- yüz temizleyici kullanmak yasak...sadece gülsuyu öneriyor.....

kızlar düzenli kullanamadım ama lekelerimde ciddi açılmalar oldu.
mustafa bey hep bana 2 gün ara verdi. bende aksine 1 hafta ara verdim. düzenli kullanamadım yani.
ama azda olsa faydasını gördüm. düzenli kullanırsanız daha iyi faydasını göreceğinize inanıyorum

kızlar 2 gündür kullanıyorum bu kremi. ilk gün biraz yanma, kızarıklık oldu. esmer olduğum için pek belli olmuyor ama. gün geçtikçe etkilerini bildircem burdan size, inşallah lekeleri yok eder :26:

kızlar 2 gündür kullanıyorum bu kremi. ilk gün biraz yanma, kızarıklık oldu. esmer olduğum için pek belli olmuyor ama. gün geçtikçe etkilerini bildircem burdan size, inşallah lekeleri yok eder :26:

inşallah etkili olur canım. ben kullanmayı bıraktım.

4 gündür alın bölgesine sürüyorum ama hiç bir değişiklik yok kızarma yanma pul pul dökülme vs. olmadı... iyi yada kötü tık yok kızlar :KK14:

inşallah etkili olur canım. ben kullanmayı bıraktım.

memnunmusun canım kremi kullandığın için.
birde bir sorum olacak.
sabah dışarı çıkıyorum, güneş kremi sürmeden. çünkü sabah en fazla 10dk dışarda kalıyorumdur, sabahın 7sinde de sağlam vuran bi güneş olmuyor. ofiste kapalı ortam. acaba güneş kremi kullanmamamın bi sakıncası olurmu bu durumda?

X