Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba,
Sivilceler için bir şey söyleyemem ama lekeler için çok güzel bir merhem. Mustafa Erşahin'den gelen tarife göre aynen uyguladım. Geçen yazdan sonra yüzüm harita gibiydi resmen. Lekeler çok bariz ve koyu renkliydi. %98 oranında geçti lekeler. Çok az gölge gibi kaldı. Ama onu hiç önemsemiyorum. Merhemi tavsiye ederim. Benim cildimde soyulma ya da hassasiyet olmadı. Ama tavsiye edilen miktarlara uymak çok önemli sanırım. Geçen yazdan sonra kullanmıştım. Bu yaz tatilinden sonra tekrar leke olur mu bilemiyorum. Ama şu an son derece mutluyum.

Merhaba bende bugün sipariş verdim artık gelince kullanıp yorumlarımı yazarım ama kullananlar yorumlarını eksik etmesinler benimde 1.5 ay sonra düğünüm var ve bir iki ton en azından açılmasını istiyorum lekelerin öncede kullanmıştım ben ama devamını getiremediğim için sonuç olarak lekeler devam ediyor ama o zman kullandığımda baya açılma olmuştu inş daha ii olur :18:

Merhaba,
Sivilceler için bir şey söyleyemem ama lekeler için çok güzel bir merhem. Mustafa Erşahin'den gelen tarife göre aynen uyguladım. Geçen yazdan sonra yüzüm harita gibiydi resmen. Lekeler çok bariz ve koyu renkliydi. %98 oranında geçti lekeler. Çok az gölge gibi kaldı. Ama onu hiç önemsemiyorum. Merhemi tavsiye ederim. Benim cildimde soyulma ya da hassasiyet olmadı. Ama tavsiye edilen miktarlara uymak çok önemli sanırım. Geçen yazdan sonra kullanmıştım. Bu yaz tatilinden sonra tekrar leke olur mu bilemiyorum. Ama şu an son derece mutluyum.

merhaba. mustafa beyin numarasını bana özellden yazabilir misiniz arkadaşlar. siteden siliniyor özelden mesaj atabilen arkadaşlar yazsın lütfen :KK5:

neredeyse bütün yorumları okudum ve anladığım kadarıyla krem lekeleri gideriyor fakat geri geliyormuş lekeler sonra,peki bu kremi kullandım lekelerim de gitti bir daha da geri gelmedi diyen arkadaşlar var mı acaba

merhaba arkadaşlar bende sivilce ve güneş lekelerinden müzdarip biri olarak araştırmalarım sonucunda sis leke kremini aldım. yarın 5. aşamaya geçeceğim

5 yıl önce sivilce tedavisi gördüm. son 9 aydırda sivilce çıkmaya başladı sivilceden ziyade kırmızı lekeler uzun sürede kalıyor geçmiyor. beyaz tenli olduğum için kırmızı lekeler iğrenç görünüyor. ve çok moralim bozuluyor :KK43:

kremden bahsedeyim size ben 23 gündür kullanıyorum. bende yan etkisi olmadı sadece çene bölgemde biraz derim soyuldu ama çok hafif sivilce çıkmaya devam etti bi hayli fazlaca ailem kullanma sivilcen arttı dedilerse umut bağladım bir defa, mustafa beyi aradım böyle bir yan etkisi olabilirmi diye oda cildi alttan onardığı için hasta kısmı düzelterek gelir normaldir geçer dedi.şuanda sivilcem yok yüzümde ama çıkanların lekeleri var çok bariz olmasa da hafif hafif azalmaya başladı lekerde. çok merak eden arkadaşlara durumu buradan bildirebilirim ( benim cildim çok hassas yara bile çok geç iyileşir belkide o sebepten geç kaldı ama umudum hala var son aşamaya kadar kullancam )
canım umarım görürsün bu yazdıgımı psikolojşm bozuldu bu sivilce izlerinden daha 20 yasındayım duratım izlerle dolu ama işallah geçicek ugrasıyorum bu kremi gecen yıl kullanmışsın sonucu nasıl oldu burda birçok kişi izlerinin geri geldiğinden bahs ediyor bole bir durum oldu mu bilgi verirsen çok sevinirim.

Arkadaşlar sivilce lekeleri ve çukurları için bu kremi kullanıp sonuç alan var mı acaba özellikle uzun vadede etkili mi lekeler geri geliyor mu bende düşünüyorum ama terreddütlüyüm cevaplarınız çok önemli lütfen psikolojim bozuldu bu izler yüzünden ..

arkadaşlar sis kremi yorum larindan açıkça si çok etkilendim bende almak istiyorum mustafa beyin numara sini bilen bana yassin

kızlar bugün sipariş verdim mustafa beylede görüş tümm gerçekten anlatildi gibiyse denemeye değer bi krem ilk üç gün kullandıktan sonra mustafa beye bilgi vericem sonra beş gün arayla aricam dedinegore yirmi günde işlem tmdir benim yüzümde güneş lekesi doğum sonra cillenme var aşırı derece de buda gerçekten psikoloji mi etkilio ınş faydasi olur her degisimde size yazicam :)

mrb ark lar dün sipariş verdim sis leke kremi bugün sabah geldi içinde kullanma kilavuzuyla beraber tane tane ve aciklamasi çok düzgün bi şekilde ınş bu akşam baslicam ben hazirim biraz fazla umutlu yum neden bilmiyorum ama ilk defa bu tür bi krem deneniyorum daha önce de kullanmistim ama hep sonu ayni hiç bir değişik lik olmamış ti ınş uygulamadaki soylenen herşeyi uygulayip allah in izniyle de baslicam ilk üç günlük kremi yüze alıştırmak gerekiomus bu akşam birinci gunum son üçüncü günde yine yazicam buraya ve arti her uygulama sonunda burdayim bakalım hayirlisi :)

slm bugün ikinci aşama ya gecicem ilk üç günü bitirdim ama çene bolgem ince ince kabuklandi ve soyulmaya basladi altadi deri biraz hassas oldu için mi ne Hafiften açıyor ama bu akşam ki ikinci aşama biraz daha farklı bu sefer yarim saat arayla iki kez kremi surucem ağır gelmesinden korkuyorum beş gün boyunca böyle devam tekrar bekliyelim gorelim artık

slm arklar sis leke kremi ni almayin sakin ben böyle adi krem gormedim sekiz gün kullandim sadece yüzüm deki leke rin daha beteri cikti sakin inanmayin paraniza yuzunuze yazık umutlanip da almayin emin olun kremi alıp surerseniz eski halinize sukreder siniz benden demesi

Merhaba arkadaşlar bendede güneş lekesi ve çil var 1 ay önce dermotologa gittim.Lazer yaptırmak istemediğim için krem tedavisi verdi özel bir krem yapılıyor eczanede o ölçülerini yazıyor eczane yapıyor.1 aydır kullanıyorum yanaklarımda çok yoğun olan güneş lekesi açıldı alnımdaki güneş lekesi halan var zamanla açılacağını söylüyor.Sanırım bu Eczacı mustafa beyde bir dermotologun verdiği ölçülere göre karışımı hazırlıyordur.eczacı bana dermotologa gitmeseydin ben sana hazırlardım dedi.Ama bana göre yanlış 1 aydır yüzümde hiç soyulma olmadı prüzsüsleşti.Bu kremi gece sürüyorum kızarıklık yaparsa doktorum 1-2 gün ara ver dedi oda aynısını söyledi bepanten sür mercimek tanesi kadar sürülecek fazlasıda cildi tahriş ediyor çünkü içinde renk açıcı ve soyucu madde var .Kızarıklık yapan arkadaşlar mutlaka ara versinler.doktorum bu sürecin uzun bir süreç olduğunu sabır gerektirdiğini söyledi.Ben inanmıyorum 10 günde cildi prüzsüz yapan kremlere sonuçta leke bir sorun ve tedavi ediyoruz .Doktorum bana önce bu krem lekeleri daha koyultacak o zaman panikleme demişti sonra zamanla o koyuluk gidecek ve renk açılacak cildin durumuna göre tedavi 6 aya kadar bulabileceğini söyledi.Burda lekenin şekli önemli derindenmi yoksa yüzeyselmi benimki derinden olduğu için biraz zaman alacak.Birde cildim lekelenmeye müsait bir cilt .İnşallah düzelecek.Gelişmeleri yazarım.

Merhaba arkadaşlar bendede güneş lekesi ve çil var 1 ay önce dermotologa gittim.Lazer yaptırmak istemediğim için krem tedavisi verdi özel bir krem yapılıyor eczanede o ölçülerini yazıyor eczane yapıyor.1 aydır kullanıyorum yanaklarımda çok yoğun olan güneş lekesi açıldı alnımdaki güneş lekesi halan var zamanla açılacağını söylüyor.Sanırım bu Eczacı mustafa beyde bir dermotologun verdiği ölçülere göre karışımı hazırlıyordur.eczacı bana dermotologa gitmeseydin ben sana hazırlardım dedi.Ama bana göre yanlış 1 aydır yüzümde hiç soyulma olmadı prüzsüsleşti.Bu kremi gece sürüyorum kızarıklık yaparsa doktorum 1-2 gün ara ver dedi oda aynısını söyledi bepanten sür mercimek tanesi kadar sürülecek fazlasıda cildi tahriş ediyor çünkü içinde renk açıcı ve soyucu madde var .Kızarıklık yapan arkadaşlar mutlaka ara versinler.doktorum bu sürecin uzun bir süreç olduğunu sabır gerektirdiğini söyledi.Ben inanmıyorum 10 günde cildi prüzsüz yapan kremlere sonuçta leke bir sorun ve tedavi ediyoruz .Doktorum bana önce bu krem lekeleri daha koyultacak o zaman panikleme demişti sonra zamanla o koyuluk gidecek ve renk açılacak cildin durumuna göre tedavi 6 aya kadar bulabileceğini söyledi.Burda lekenin şekli önemli derindenmi yoksa yüzeyselmi benimki derinden olduğu için biraz zaman alacak.Birde cildim lekelenmeye müsait bir cilt .İnşallah düzelecek.Gelişmeleri yazarım.

nasıl bır kremkı

Arkadaşlar bu kremi sivilce iz ve cukurlari için kullanip olumlu sonuç alan varmi acaba çok merak ettim bende almak istiyorum ama tedirginim güneş lekesi için kullananlar lekeler geri geldi demişler bu izlerde boyle birşey söz konusu olmaz degilmi yardim edebilirmisiniz

Ben 15 gündür kullanıyorum gerçekten faydası oluyor ama çok dikkatli kullanmalısınız emek istiyor biraz

Tesekkur ederm cvbin için sipariş verdim bakalım baslicm kullanmaya umarim sonuclar iyi olur

Sana kremle birlikte bir a4 kağıdında kullanma talimatı gelecek o kagittakilere harfiyen uymak gerekiyor. İlac pirinç tanesi kadar sürülecek. Ayrıca bepanten hametan ve advatan m losyonun ve de elma sirkesi Alman lazim. ilac cildi kurutuyor. ben 6. Aşamaya geçtim. Ten rengim açıldı birçok leke ve çukur gitti ama çok derin sivilce izlerim var onlarda geçerse çok sevincem

Arkadaşlar sis leke kremi kullanirken makyaj yaptinizmi en azindan BB krem faln kullansak sorun olurmu

X