Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba arkadaşlar. Benimde yüzümde 10 senelik güneş lekeleri var. Sizler gibi yapmadığım denemediğim şey kalmadı. karbon peeling yaptırdım, lazer yaptırdım, bir sürü krem kullandım. Gerçekten bütçem ciddi olarak çok sarsıldı :) Biraz açılma oldu. Ama tekrar geri geldiler. çok araştırdım en son bu kremi denemeye karar verdim. 15 gündür kullanıyorum. talimatlara harfiyen uyuyorum vee mucize evet kesinlikle mucize lekelerim ciddi oranda kayboldu. Alnımda bıyık bölgemde burnumda yanaklarımda !! kabus gibi. şu an %80 oranında açılma var. senelerdir kapatıcısız sokağa çıkamıyordum şimdi sadece güneş koruyucu sürüyorum :) bu bile benim için yeterli. herkes de aynı etkiyi gösterir mi bilemiyorum. ben çok memnun kaldım. ciddi bir soyulma ve kızarıklık olmadı. lekelerim tekrar geri gelebilir çünkü güneş lekesinden kurtulmak çok zordur. tekrar geri gelirlerse kremi bir ömür boyu kullanabilirim.

Ben bir aydir düzenli olarak kullaniyorum ama artik moralim bozulmaya başladı çünkü izlerime bi etkisi olmadi eczaciyi aradim izlerimin derin ve eski olduğu için kremin hemen etki etmeyeceğini 2 ay kullanimda etki edeceğini söyledi bu ayin 28 inde tam 2 ay olcak sizce ben cokmu acele ediyorum

Ben bir aydir düzenli olarak kullaniyorum ama artik moralim bozulmaya başladı çünkü izlerime bi etkisi olmadi eczaciyi aradim izlerimin derin ve eski olduğu için kremin hemen etki etmeyeceğini 2 ay kullanimda etki edeceğini söyledi bu ayin 28 inde tam 2 ay olcak sizce ben cokmu acele ediyorum
Bence sabirli ol bu krem işe yariyor Ben 1ay kullanip birakmak zorunda kaldim yoksa gececek gibiydi ilac kullanmamam gerekiyor ilerde devam edicem nasipse.

Geçtiğimiz yaz oldukça kaliteli bir marka olarak bilinen 50 faktörlü bir güneş koruyucu kullanmama rağmen tam dudak üstünde berbat bir güneş lekesi oluştu. Öyle olmadık bir yerdeydi ki ne yapacağımı kara kara düşünüyordum soğan suyu ve elma sirkesi karışınımı denedim çok hafif bir açılma oldu ama leke olanca karaltısıyla duruyordu. Aynı dertten muzdarip bir arkadaşım bu kremi araştırmış ama denemeye cesaret edememiş. Deneyelim dedim zaten mahvolmuş bir halde ne kaybederiz k. Ürünü kullanma talimatına göre uyguladık. Uygulama biraz uzun sürüyor zaman zaman cildimde kızarıklık ve dökülme ve soyulma oldu. O zaman zaten ne yapmanız gerektiği size gönderilmiş oluyor. Ürünü annemle beraber kullandık ve gerçekten cildi yenileyip gençleştirdiğini gördük lekeler 90% azaldı cildim çok daha iyi bir görünüme kavuştu. İyiki denemişiz. Bu ürünü hazırlayandan Allah Razı Olsun. Cildimizdeki belirgin düzelme işyerinde diğer bayan arkadaşların da çok dikkatini çekti ve onlar da aldı yanlız bir arkadaşta oldukça alerjik reaksiyon oldu yani demek istediğim dikkatle ve düzenli bir şekilde kullanılması gerekiyor. Biz sonuç aldık ki bu kadar beklemiyordum. Tavsiye ederim.
Ben hatice yeni katıldım ...Rica etsem eczanenin tlf. verebilirmisiniz.

Herkese selamlar... sis kremi gerçekten işe yarıyor mu? Lütfen!!!!!! yardımcı olursanız sevinirim eczanenin tlf verebilirmisiniz

Sana kremle birlikte bir a4 kağıdında kullanma talimatı gelecek o kagittakilere harfiyen uymak gerekiyor. İlac pirinç tanesi kadar sürülecek. Ayrıca bepanten hametan ve advatan m losyonun ve de elma sirkesi Alman lazim. ilac cildi kurutuyor. ben 6. Aşamaya geçtim. Ten rengim açıldı birçok leke ve çukur gitti ama çok derin sivilce izlerim var onlarda geçerse çok sevincem
Merhaba .yeni üyeoldum.. Bana da numarasını verirmisinizeczacının.

Merhaba arkadaşlar. Benimde yüzümde 10 senelik güneş lekeleri var. Sizler gibi yapmadığım denemediğim şey kalmadı. karbon peeling yaptırdım, lazer yaptırdım, bir sürü krem kullandım. Gerçekten bütçem ciddi olarak çok sarsıldı :) Biraz açılma oldu. Ama tekrar geri geldiler. çok araştırdım en son bu kremi denemeye karar verdim. 15 gündür kullanıyorum. talimatlara harfiyen uyuyorum vee mucize evet kesinlikle mucize lekelerim ciddi oranda kayboldu. Alnımda bıyık bölgemde burnumda yanaklarımda !! kabus gibi. şu an %80 oranında açılma var. senelerdir kapatıcısız sokağa çıkamıyordum şimdi sadece güneş koruyucu sürüyorum :) bu bile benim için yeterli. herkes de aynı etkiyi gösterir mi bilemiyorum. ben çok memnun kaldım. ciddi bir soyulma ve kızarıklık olmadı. lekelerim tekrar geri gelebilir çünkü güneş lekesinden kurtulmak çok zordur. tekrar geri gelirlerse kremi bir ömür boyu kullanabilirim.
Merhaba .. Rica etsem eczanenin numarasını bana da verir misiniz???

Buradan numara yazmak galiba yasak. o yüzden google'dan sis leke kremi sinop yazarsanız çıkıyor.

Dudak üstünde ki lekeye de oluyor mu bu dediğiniz karışım?? bıyık gibi duran bir lekem var yıllardır çözüm bulamadım.
(sir den sonra güneş zamanla kalıcı bir leke yaptı)

Leke kremi için özellikle hamilelik lekeleri için Cuiq Smart Beauty diye bir marka var 1 ay kullandım ve sonuca inanamadım, tavsiye ederim.

Ben de az önce sipariş ettim, fiyatı 60 tl imiş 2-3 güne elimde olurmuş broşür de olacakmış yanında 3. günden sonra eczacıyı arayıp doz ayarlaması yapılacakmış inşallah işe yarar, bende de çukurlar kırmızı sivilce izleri var, 4 seanstır lazer atışına gidiyordum her seans 50 tl ve çok az ilerleme vardı, yarın yine gidecektim ozon jeli vereceklerdi 120 tl açıkçası o kadar para vermek içime dokunuyodu. Bugün bu kremi gördüm, sevindim inşallah sevincim yarım kalmaz..

Ben de az önce sipariş ettim, fiyatı 60 tl imiş 2-3 güne elimde olurmuş broşür de olacakmış yanında 3. günden sonra eczacıyı arayıp doz ayarlaması yapılacakmış inşallah işe yarar, bende de çukurlar kırmızı sivilce izleri var, 4 seanstır lazer atışına gidiyordum her seans 50 tl ve çok az ilerleme vardı, yarın yine gidecektim ozon jeli vereceklerdi 120 tl açıkçası o kadar para vermek içime dokunuyodu. Bugün bu kremi gördüm, sevindim inşallah sevincim yarım kalmaz..

canım ben de aynı dertten muzdaribim.. kırmızı lekeler ve çukurlar.. ilerleyen zamanda sende nasıl bir etkisi olacak buraya yazarsan çok sevinirim..

Arkadaslar bu kremi kis mevsiminde kullanmak daha dogru olur. Cunku krem cildi inceltip hassaslastiriyor. Ne kadar gunes kremi kullansakta tam olarak korunmaz.

X