Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
evet lekelerin gitti vede geri geldii aslında 3yıldır kimsayal peelingle bile gitmeyen lekelerin kısa bi sürede gitmesi banada inandırıcı gelmedi ben ona gitt geri geldi degilde lekelerim saklanmıştı geri açığa çıktılar birde yanına yeni lekelerde getirdiler diyorum kullanacaklar dikkat etsin daha çok leke ile müsacedel etmek zorunda kalabilirsiniz

ben kullanıyorum şuan 5. aşamadayım ama anlattıkların korkuttu beni:KK43: benim lekelerin hepsi gitti neredeyse çok güzel oldu cildim.ve çok soyuluyo.yani soyulduğu için geri gelmez diye düşünüyorum ama.inşallah öyle olur ya.şimdi bu halimi gördükten sonra eski halime döndüğümü düşünmek bile istemiyorum.depresyona girerim heralde.umarım olmaz böle bişey.senin cildinde çok soyulmuş muydu?

tekrrk sipariş verecem ama lazer epilasyona gidyorm surtm sivilceden geçlmyo sivilceme de iş geliodu ilk kullndğm zamanlar napsam ya

evet lekelerin gitti vede geri geldii aslında 3yıldır kimsayal peelingle bile gitmeyen lekelerin kısa bi sürede gitmesi banada inandırıcı gelmedi ben ona gitt geri geldi degilde lekelerim saklanmıştı geri açığa çıktılar birde yanına yeni lekelerde getirdiler diyorum kullanacaklar dikkat etsin daha çok leke ile müsacedel etmek zorunda kalabilirsiniz

ya ciddi misin? lekelerin geri gelmesini anladım da artarak gelmesi ilginç değilmi? hemde bu mevsimde? hadi yaz olsa güneş gördü falan deriz.ama ilginç yaniii.üzüldüm senin için.ve korktum tabiki biz yeni başlıyanlar için:KK43:(benimde 4.günüm bugün.dün itibarile soyulmaya başladım yer yer.eczacıyı aradım.losyon ve hametanı kullanarak 2 gün ara vermemi istedi.ama bu arayı verirsem sonuca dahada geç kalıcam.zaten soyulmalar insanın psikolojisini bozuyo.dışarı çıkamıyoruz.allahtan şuan çalışmıyorum.yoksa asla sürmezdim aslaa.herkes suratıma bakıyo sokakta.şimdi iki gün ara verip niye zaman kaybedeyim.yada heptenmi bıraksam diyorum.verdiğim paraya da acırım bu sefer.offff

kızlarrrrrrrrr kullananlar lütfen yorum yapsın kullandıktan sonra geri geldi mi merak ediyorum.bende kullanıyrm son aşamalardayım.

Sürekli bir çok konu başlığının içinde bu kremin adı geçiyor.

Kullananlar yorumlarını buraya yazarsa çok sevinirim

arkadaşlar ben bu kremi getirttim iki defa hastanelik oldum yüzüm şişti ateşim yükseldi .doktorlar kesinlikle böyle şeyler kullanmamamı söyledi size tavsiyem asla kullanmayın bu tarz ürünleri

Cildin cok hassas demekki. Ya da kremi gereginden fazla kullandin. Ben iki aydir kullaniyrm suan gayet memnunum. İki aya uzamasinin sebebi cildim dinlensin diye ara vermem.insallah krem bittikten sonra da lekelerde dönüş olmaz. Eger lekelerim geri gelmezse gercekten mucizevi bi krem

Cildin cok hassas demekki. Ya da kremi gereginden fazla kullandin. Ben iki aydir kullaniyrm suan gayet memnunum. İki aya uzamasinin sebebi cildim dinlensin diye ara vermem.insallah krem bittikten sonra da lekelerde dönüş olmaz. Eger lekelerim geri gelmezse gercekten mucizevi bi krem

lutfen baska yorum yapan? Lutfen hepimiz yazalim

lutfen baska yorum yapan? Lutfen hepimiz yazalim

Selam bayanlar, sis kremi meshur sinoptaki eczaci mustafa beye mi ayit? Yoksa her eczane satiyormu? Yani marka haline gelmis gibi?

Selam bayanlar, sis kremi meshur sinoptaki eczaci mustafa beye mi ayit? Yoksa her eczane satiyormu? Yani marka haline gelmis gibi?

evet sinoptaki eczacı beye ait.ben kullandm bitti ama bi iki lekem kaldı son çok çok hafif eczacı bey bi hafta yine kullanmamı söyledi.lekelerim tamamen gitti gerçekten.ve herkes soruyo cildime ne yaptığımı.hatta kaç kişiye tel nosunu verdm onlarda kullanmak istedi.dediğim gibi eğer lekelerm geri gelmezse hakkaten 10 puan bu kreme.

Arkadaslar merhabalar, sis leke kremi numarasina ulasamiyorum ozelden msj atabilir misiniz bana da lutfen

kızlar sis leke kremini kullandıktan sonra lekeleri tekrar çıkan var mı yazarsanız sevinirim.çok merak ediyorum.bende kullandm geçti yeni bitti ama aşamalar.sevinemiyorum bile buda lekelerin tekrar geidiğini yazanlar var:KK43: lütfen kullananlardan yorum istiyorum

Sürekli bir çok konu başlığının içinde bu kremin adı geçiyor.

Kullananlar yorumlarını buraya yazarsa çok sevinirim

Geçtiğimiz yaz oldukça kaliteli bir marka olarak bilinen 50 faktörlü bir güneş koruyucu kullanmama rağmen tam dudak üstünde berbat bir güneş lekesi oluştu. Öyle olmadık bir yerdeydi ki ne yapacağımı kara kara düşünüyordum soğan suyu ve elma sirkesi karışınımı denedim çok hafif bir açılma oldu ama leke olanca karaltısıyla duruyordu. Aynı dertten muzdarip bir arkadaşım bu kremi araştırmış ama denemeye cesaret edememiş. Deneyelim dedim zaten mahvolmuş bir halde ne kaybederiz k. Ürünü kullanma talimatına göre uyguladık. Uygulama biraz uzun sürüyor zaman zaman cildimde kızarıklık ve dökülme ve soyulma oldu. O zaman zaten ne yapmanız gerektiği size gönderilmiş oluyor. Ürünü annemle beraber kullandık ve gerçekten cildi yenileyip gençleştirdiğini gördük lekeler 90% azaldı cildim çok daha iyi bir görünüme kavuştu. İyiki denemişiz. Bu ürünü hazırlayandan Allah Razı Olsun. Cildimizdeki belirgin düzelme işyerinde diğer bayan arkadaşların da çok dikkatini çekti ve onlar da aldı yanlız bir arkadaşta oldukça alerjik reaksiyon oldu yani demek istediğim dikkatle ve düzenli bir şekilde kullanılması gerekiyor. Biz sonuç aldık ki bu kadar beklemiyordum. Tavsiye ederim.

Geçtiğimiz yaz oldukça kaliteli bir marka olarak bilinen 50 faktörlü bir güneş koruyucu kullanmama rağmen tam dudak üstünde berbat bir güneş lekesi oluştu. Öyle olmadık bir yerdeydi ki ne yapacağımı kara kara düşünüyordum soğan suyu ve elma sirkesi karışınımı denedim çok hafif bir açılma oldu ama leke olanca karaltısıyla duruyordu. Aynı dertten muzdarip bir arkadaşım bu kremi araştırmış ama denemeye cesaret edememiş. Deneyelim dedim zaten mahvolmuş bir halde ne kaybederiz k. Ürünü kullanma talimatına göre uyguladık. Uygulama biraz uzun sürüyor zaman zaman cildimde kızarıklık ve dökülme ve soyulma oldu. O zaman zaten ne yapmanız gerektiği size gönderilmiş oluyor. Ürünü annemle beraber kullandık ve gerçekten cildi yenileyip gençleştirdiğini gördük lekeler 90% azaldı cildim çok daha iyi bir görünüme kavuştu. İyiki denemişiz. Bu ürünü hazırlayandan Allah Razı Olsun. Cildimizdeki belirgin düzelme işyerinde diğer bayan arkadaşların da çok dikkatini çekti ve onlar da aldı yanlız bir arkadaşta oldukça alerjik reaksiyon oldu yani demek istediğim dikkatle ve düzenli bir şekilde kullanılması gerekiyor. Biz sonuç aldık ki bu kadar beklemiyordum. Tavsiye ederim.

kullanmayı bırakalı ne kadar oldu peki? bende kullandım kullanmayı bıraktm ama sanki çok hafif tekrar oluştu gibi:KK43: korkuyrm geri gelmesinden lekelerimin.cildim çok güzel oldu çünkü.Bende leke çil ne ararsanız vardı.inşallah geri gelmez.Kullanan arkadaşların yorumlarını çok merak ediyorum.

kullanmayı bırakalı ne kadar oldu peki? bende kullandım kullanmayı bıraktm ama sanki çok hafif tekrar oluştu gibi:KK43: korkuyrm geri gelmesinden lekelerimin.cildim çok güzel oldu çünkü.Bende leke çil ne ararsanız vardı.inşallah geri gelmez.Kullanan arkadaşların yorumlarını çok merak ediyorum.

arkadaşım bende kullandım ama lekeler geri geliyor.....

Kızlar yazdıklarınızı okudum denemekte yarar var fiyatıda çok fazla değil.
biri bana mustafa beyin numarasını özelden yazabılır mı :KK43:

Merhabalar..ben bu siteye mustafa bey in yaptığı sis leke kremine ulaşmak için üye olmuştum.Kendisine ulaştım ve sis leke kremini aldım.Fakat sipariş vermeden önce kullanıcıların tüm yorumlarını dikkatli bir şekilde okumamıştım.Kremi sipariş verdikten sonra kullanıcıların yorumlarını okudum ve ŞOK oldum.Bu yorumları okuduktan sonra sis leke kremini kullanmamaya karar verdim.Bir kadının en önem verdiği yeri yüzüdür..cildidir.Ve ben yüzümü böyle bir kremi kullanarak riske atamam.Yaptığımın çok hatalı bir davranış olduğunu anladım ve bu bana çok büyük bir ders oldu.Kremi kullanmamama rağmen kullanan arkadaşların yorumlarından çok kötü bir şekilde etkilendim.Ve asla sağlık bakanlığının onayı olmayan bir ürün almamaya yemin ettim.

Tüm bayanların da bu konuya dikkat etmelerini, sağlıklarını ve ciltlerini riske atmamalarını öneririm.Geri dönüşü olmayan ve çok kötü sonuçlar doğurabilen bir krem olduğunu unutmayın.

Ve mustafa beyin de tüm bu şikayetlerden haberdar olduğu halde halen nasıl bu kremi üretmeye devam ettiğine akıl sır erdirebilmiş değilim.Rabbim her kuluna akıl ve vicdan ihsan etsin.

Bu kremi bende çok merak ediyorum, sitesindeki yorumlara bakılırsa satıcı kullanım süresinde de baya ilgili görünüyor. O yüzden biraz daha ilgimi çekti, ürününün arkasında duruyor. Benim sivilcelerim de var lekelerim de... şu son 2 sene içinde cildim çok kötü oldu maralim çok bozuluyor. Ergenlikte bile yaşamadım bu sorunu, cildim bembeyaz pürüzsüzdü ama mahvoldu:KK43: Kullanmadığım ilaç krem doğal yöntemler kalmadı diyebilirim. Korkuyorum da artık daha da kötü olmasına yol açmaktan. Bu ürünü kullanmakta olan ya da kullanıp faydasını gören arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Cilde bir zarar vermeden gerçekten söylendiği gibi etkisi var mı?

Ben 2 hafta oldu kullanalı çıkmayan sivilcelerimi çıkardı fazla yoktu çünkü. Gerçi bunu söylediler çıkmaya meyilli sivilceler çıkacak diye. 36 yaşıma kadar kurtulamadığım için bunu da deneyim dedim ama soyulma falan şu ana kadar olmadı.

X