Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Bu sene 3. yıl oldu kremi kullanmaya başlayalı, lekelerde oldukça etkili neredeyse tamamen götürüyor diyebiliriz ama işte lekeler bir müddet sonra yeniden geliyor nasıl olduğunu ben de anlayamıyorum ama sonradan yeniden beliriyorlar. Lekelerin yeniden gelmesinin kremle ilgisi var mı bilemiyorum ama yoktur diye düşünüyorum çünkü daha önce kimyasal peling yaptırmıştım lekelerim tamamen olmasada büyük oranda gitmişti fakat o zaman da bir müddet sonra lekeler yeniden belirdiler, üstelik ben yaz kış devamlı yüksek faktorlu korucu kullanırım. Şunu da söyleyebilirim ki bır cok leke kremı kullanmıs olan bırı olarak kullandıklarımın arasında bu krem en etkılı olanı. Maalesef ki sanırım bu işin kaçarı yok ömür boyu leklerle mücadele içinde olacağız

Arkadaşlar ,

Yıllardır alnımda koyu renkli melazma denilen güneş lekelerim mevcut..Daha önceleri expigment kullandım çok çok az faydasını gördüm bıraktım.Sonra duolift denilen ciltteki lekeleri giderici ışınlı 8 seans tedavi oldum oda kesin bir çözüm olmadı.Bugün ise bu sis kreminin siparişini verdim.Bu hafta içi elimde olur diye tahmin ediyorum.
Açıkçası yorumlarda kafamı karıştırdı bu krem gerçekten etkilimi yoksa sadece sahtekarlıkmı bunuda anlıcam inş.Haftaya size aşama aşama etkilerini yazacağım.
umarım inandığımız kadar mucizevi bir kremdir.
Hepimize tez zamanda lekelerden kurtulmayı diliyorum :)

Şimdi tanıdık bir eczacımızı arayarak bu kremi duyup duymadığını sordum ve bana ısrarla sakın böyle bir işe girme kimyasallarla cildini açar sonrasındada iş daha ileri boyutlara gelir dedi.
ne yapacağımı şaşırdım.

canım teşekkür ederim, bugün siparişimi verdim. adam bana da öyle dedi, beyaz tenliysen çok dikkatli kullanman gerekiyor, kullandıktan 3 gün sonra ve ardından gelen 5. günlerde hep iletişim halinde olalım dedi. bakalım, denicem. inş işe yarar. ben de çok az küçük güneş lekeleri var. salak kafam hiç güneş faktörleri krem kullanmadım ve çok beyaz olduğum için o minikler de gözüme batıyo artık. pis lekeler
fiyatı soran olmuş 38 tl arkadaşlar

arkadaşlar bende kremi kullanıyorum şu an 6. aşamadayım fakat lekelerimde bir değişiklik yok ısrarla kullanmaya devam ediyorum.kızarıklı olduğu zaman mecburen ara vermek zorunda kalıyorum.aslında baya yarıladım sayılır ancak bir fark göremiyorum yinede bir umutla devam ediyorum acaba süreç böylemi devam ediyor.son aşamada mı farklılıkları göreceğim bilmiyorum...

benim dün tedavim bitti ve sonuç %90 dan fazla lekelerim gitti.iyiki bu sitedeki güzel yorumları dikkate almışta sis leke kremi kullanmışım...teşekkürler kremi kullanıpta yorum yapan herkeze..ben mutluyum lekelerim gitti inşallah sizin lekelerinizde geçer.. :))

lütfen biri bana özelden msj atsın yeni üyeyim ben tam sitenin kullanımını bilmiyorum

sis ve leke kremim elimde su an var ama kullanım kılavuzunu kaybettim eczaneyi bir kaç kez aradım mailine yollarız dediler ama henüz cevap yo 2 ay oldu arkadaşlar lütfen siz kullanımını yazarmısınız beni çok mutlu edersiniz

bu krem benim 1 yıldır geçmeyen lekelerime iyi gelirmi ne kadar bi süre sonra

:) bende 10 dk felan burda ismini aradım meğer kremin ismi sis ve leke kremiymiş.mustafa erşahin adlı eczacı satıyormuş. korkuyorum almayıı düşünüyorum ama

bende aldım bu kremi kullanmaya başladım bugün 4.günüm.çok farklı yorumlar var çok memnun kalanlar ve hiç memnun olmayanlar.bende henüz yan etki yok:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…