Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
arkadaşım nerden aldın lütfen yazzzzz iğneli epilasyon izleri var bıyık gibi duruyo yüzümde lütfen yardımm

canım ben kremi buradan buldum ve bir cesaretle başladım ve iyiki bu keremi bulmuşum.herkes hatice yüzün beyazlamış lekelerin kaybolmuş bizede ver hemen o kullandıgın kremi diyorlar:)))) vallahi bunları duydukça çok hoşuma gidiyor.ben fazla kremi kullanamıyorum cildim çok hassaalaştı çünkü bir gün dürdümmü 3 gün cildimi dinlendiriyorum.inş.sendede faydası olur.ben mustafa erşahin'ni aradım özelden sana tel.yazarım canım benim direk dudak bölgemde lekeler gitti.bende agda lekesi ve doğum lekeleri vardı dudak bölgemdeki tamamen geçti alnım küçüklükten kalan bir lekem vardı onuda baya bir açtı tedavime devam ediyorum ama bugun işlerimi halledebilirsem fotomu koyacagım.

kızlar bu kreme başlamadan önceki cildim.kızlar çok foto vardı çektiğim ama çogunu yükleyemedim buraya bilgisayar izin vermedi yükleyebildiğimi yükledim inş.yardımcı olabilmişimdir.fotoyu ekleyip büyültürseniz cildimdeki siyahlığı ve lekeleri net görebilirsiniz burnumdaki leke net gözüküyor.başka foto ekleyemiyorum ebatı büyük geliyor sanırım bigisayar eklemiyor kızlar. $DSCF0176.jpg

aşağıdaki resimlerde kremi kullandıktan sonraki
$DSCF0846.jpg $DSCF0851.jpg
$DSCF0853.jpg
kızlar bu aradadiğer resimleri nasıl eklicem benim gibi bu sorunu yaşayan varsa söylesin diğer fotolarıda ekliyim.

Son düzenleme:
kızlar bu kreme başlamadan önceki cildim.kızlar çok foto vardı çektiğim ama çogunu yükleyemedim buraya bilgisayar izin vermedi yükleyebildiğimi yükledim inş.yardımcı olabilmişimdir.fotoyu ekleyip büyültürseniz cildimdeki siyahlığı ve lekeleri net görebilirsiniz burnumdaki leke net gözüküyor.başka foto ekleyemiyorum ebatı büyük geliyor sanırım bigisayar eklemiyor kızlar.[

Sizin de alnınız da lekelerınız çokmuş öncesınde, benım gıbı benım de krem kullandıktan sonra aynen sızınkı gıbı tamamen gıtmıstı, ama demıstım ya sonradan gerı geldıler ben bu sıkıntıyı bıldıgım ve yenıden yasadıgım ıcın dogrusu sızın ıcın endıselenıyorum hele de yaz dönemınde yaptınız, sakın gunde bırkaç kez gunes koruyucu kremınızı surmeyı ıhmal etmeyın ve guneste fazla durmayın, cıldınız cok guzel olmus ama çok çok ıyı koruyun.

kızlar bu kreme başlamadan önceki cildim.kızlar çok foto vardı çektiğim ama çogunu yükleyemedim buraya bilgisayar izin vermedi yükleyebildiğimi yükledim inş.yardımcı olabilmişimdir.fotoyu ekleyip büyültürseniz cildimdeki siyahlığı ve lekeleri net görebilirsiniz burnumdaki leke net gözüküyor.başka foto ekleyemiyorum ebatı büyük geliyor sanırım bigisayar eklemiyor kızlar.[

Sizin de alnınız da lekelerınız çokmuş öncesınde, benım gıbı benım de krem kullandıktan sonra aynen sızınkı gıbı tamamen gıtmıstı, ama demıstım ya sonradan gerı geldıler ben bu sıkıntıyı bıldıgım ve yenıden yasadıgım ıcın dogrusu sızın ıcın endıselenıyorum hele de yaz dönemınde yaptınız, sakın gunde bırkaç kez gunes koruyucu kremınızı surmeyı ıhmal etmeyın ve guneste fazla durmayın, cıldınız cok guzel olmus ama çok çok ıyı koruyun.

inş.geri gelmezler:KK43:((((((((((((((((( 50 faktörlük güneş kremini asla yanımdan ayırmıyorum.tekrar leke olmaması için.iş yerine gider gelirken bike şapka takıyorum.bakalım ileriki aşamalarda neler olacak.

bende kullandım bu kremi ama hiç bir işe yaramadı malesef ilk zamanlar cildimi parlattı biraz ama sonra lekelerde bir gelişme olmadı aksi gibide yüzümde incecik kılcal damarlar çıkardı bende bıraktım inanmıyorum artık bu kremin gücüne

bende kullandım bu kremi ama hiç bir işe yaramadı malesef ilk zamanlar cildimi parlattı biraz ama sonra lekelerde bir gelişme olmadı aksi gibide yüzümde incecik kılcal damarlar çıkardı bende bıraktım inanmıyorum artık bu kremin gücüne

canım sanırım her ciltte farklılık gösteriyor.ben faydasını gördüm inş. lekerimle sonuna kadar vedalşmışımdır.

Forumdaki Yorumlar Sonrası bende ulaştım mustafa beye site uzun zamandır yoktu kremın mazemesi falan yok dedıler baya bekledım geldı aldım ilk kullanımda cildim çok hassaslastı derısı soyuldu işe yaradığını düşünüyordum ancak sonrasında çok daha kotu oldu lekelerım çoğaldı içinde ne olduğu bellı olmayan bı krem bılgınız olsun ben tavsıye et mıyorum kesınlıkle doktor a gittim önerisiyle başka krem kullanıyorum çok şükür düzelmeye başladı

şimdiye kadar kullandığım kremler içinde en etkilisiydi diyebilirim 4 beşdefa kullandım sanırım herkes cildin ne napıyosun parlaklaşmış çok hoş olmuş diyodu benim marjinal sorunlarım olduğu için geriye dönüş yaşıyorum
akne problemim var sürekli yaş 25 i geçtiği halde sivilcenin sonrası lekedir zaten birde yazın renk değitiriyorum 3 tona yakın yazın cildim çok bozulur terle güneşsıcak birleşince hem akne sorunu yaşıyorum hemde ton olarrak rengim değişio bronzlaşıorum
kullandığım günneş kremleride koruyamadı coperton solante sebamed garnier vs.
açıkçası cildiniz düzelir ama bunu korumanız lazım ve hassas ciltler dikkat etmeli çünkü soyulma oluyo kızarıklık olabilio pul pul olur
kullandığım zaman soyulduğu için rahatsız oluyoddum pul pul yakından bakınca cildiniz soyuluo diolardı çok sert bi soyulma değil pul pul ve yumuşak ama yinede belli ediyo
bunu göze alıyosanz kullannn derm 2 ayda sonuç alırsınız ama güneşkoruyucu şart çok iyi koruması lazım a
sonrasındada bu cildi korumak lazım yoksa güneş ve yazın cildi eskiye çevirebilio

arkadaşlar bende bu kremi kullandım başlangıçta gayet memnundum ama kullanmayı bırakınca hemen geri gelmeye başladılar.:KK43:tekrarmı başlıcam kullanmaya şimdi

bu kremi ben de kullandım çok iyi oldu cildim.ama bırakınca lekeler geri gelmeye başlıyor. sebebi cildinizi çok iyi korumanız gereikiyor yoksa geri geliyor. özellikle acık tenli iseniz..ben yine sipariş vericem .çünkü haftada bir-iki kullanarak lekeleri kontrol altında tutabiliyorum.

inş.geri gelmezler:KK43:((((((((((((((((( 50 faktörlük güneş kremini asla yanımdan ayırmıyorum.tekrar leke olmaması için.iş yerine gider gelirken bike şapka takıyorum.bakalım ileriki aşamalarda neler olacak.
Haticem cildiniz şuan nasıl lekleriniz gitmıstı en son umarım ıyı koruyabılmıssınızdır gerı gelmemıslerdır?
Gercı ben cok ıyı koruyup devamlı gunes koruycu sursem de gerı gelıyorlar benım lekeler.

merhaba kızlar ben gecen sene almıştım kremi böyle 2 hafta kadar kullandım 2 defa soyuldu cilldim baya düzelmiş ve beyazlamıştı sonrasında biraz üşengeç olduğum için bıraktım tedaviyi ve lekeler aynen geri geldi ama bu benden kaynaklandı yani düzenli kullanımda faydası olacağına inanıyorum size sorum şu ben kremi tekrar sipariş ettim geldi 4 gündür kullanıyorum elma sirkesiyle kullanırken her gün o suyu değiştiriyormusunuz bide 1 bardak koyun diyor 1 lt suya mesela bu ikisini bir kaynatıyormusunuz .???

merhaba kızlar ben gecen sene almıştım kremi böyle 2 hafta kadar kullandım 2 defa soyuldu cilldim baya düzelmiş ve beyazlamıştı sonrasında biraz üşengeç olduğum için bıraktım tedaviyi ve lekeler aynen geri geldi ama bu benden kaynaklandı yani düzenli kullanımda faydası olacağına inanıyorum size sorum şu ben kremi tekrar sipariş ettim geldi 4 gündür kullanıyorum elma sirkesiyle kullanırken her gün o suyu değiştiriyormusunuz bide 1 bardak koyun diyor 1 lt suya mesela bu ikisini bir kaynatıyormusunuz .???

Elma sirkesıyle mı kullanıyorsunuz sız kremı?
Krem zaten oldukca etkılı bır krem bence aynı anda elma sırkesı kullanmaya gerek yok, beraberınde elma sırkesını kullanmanızı kım önerdı eczacı mı?
Ben kremı kullandıgım dönemde sırke falan kullanmamıstım sadece kremı kullanıyordum.

kızlar benim de lekelerim var, araştırırken bu kreme denk geldim ve çoğunuz anladığım kadarıyla memnunsunuz
yalnız cilt rengini çok fazla açıyor mu, onu merak ediyorum. çünkü benim cildim çok çok beyaz, daha da beyazlamak istemiyorum, zaten cildim beyaz olduğu için en ufak bi güneş lekesi bile çok dikkat çekiyor, artık lekelere savaş zamanı :KK47: bundan sonra da güneş koruyucumu yanımdan ayırmıcam :KK25:

Elma sirkesıyle mı kullanıyorsunuz sız kremı?
Krem zaten oldukca etkılı bır krem bence aynı anda elma sırkesı kullanmaya gerek yok, beraberınde elma sırkesını kullanmanızı kım önerdı eczacı mı?
Ben kremı kullandıgım dönemde sırke falan kullanmamıstım sadece kremı kullanıyordum.

kremi ben 2011 de mart ayındada sipariş etmiştim ama o zaman çalıştığım için düzenli kullanamadım soyulma olduğu için o zamanda kullanma talimatı içeren bi kağıt vardı kremin yanında onda yazıyor elma sirkesi yani benim eklediğim bi özellik değil kremin fiyatını sormuş arkadaş 38 tl krem bu arada kullanmaya başlayalı 13 gün oldu hala soyulmadı cildim önceki kullandığımda 1 haftada soyulmuştu acaba bu biraz farklımı anlamadım tabii soyulmaması daha güzel ama soyulmadan da lekeler gitmior :18:

kızlar benim de lekelerim var, araştırırken bu kreme denk geldim ve çoğunuz anladığım kadarıyla memnunsunuz
yalnız cilt rengini çok fazla açıyor mu, onu merak ediyorum. çünkü benim cildim çok çok beyaz, daha da beyazlamak istemiyorum, zaten cildim beyaz olduğu için en ufak bi güneş lekesi bile çok dikkat çekiyor, artık lekelere savaş zamanı :KK47: bundan sonra da güneş koruyucumu yanımdan ayırmıcam :KK25:

ben çok fazla kullanmadım ama cilt sadece lekeler gidince biraz daha aydınlık oluyor sanmıyorum bi kaç ton açılacağını sen beyaz tenli olduğun için dikkatli kullanman lazım bu kremi kullandktan sonra herkes için geçerli ama güneş kremini yanından ayırmaman lazım hergün kullanman lazım yoksa lekeler aynen geriye geliyormuş yorumlarda okuduğum kadarıyla:KK5:

kremi ben 2011 de mart ayındada sipariş etmiştim ama o zaman çalıştığım için düzenli kullanamadım soyulma olduğu için o zamanda kullanma talimatı içeren bi kağıt vardı kremin yanında onda yazıyor elma sirkesi yani benim eklediğim bi özellik değil kremin fiyatını sormuş arkadaş 38 tl krem bu arada kullanmaya başlayalı 13 gün oldu hala soyulmadı cildim önceki kullandığımda 1 haftada soyulmuştu acaba bu biraz farklımı anlamadım tabii soyulmaması daha güzel ama soyulmadan da lekeler gitmior :18:

Evet ben de geçen hafta sipariş verdim yenıden bu kez kremın yanındakı kremın kullanımını acıklayan kagıtta sırkeyı de yazıyor daha öncekı yıllarda sirkelı su demıyordu sadece sıcak suyla ıslanmıs bezle yuzunuzu ıslatın nemledırın dıyordu, ben sırkelı su yapmıyorum öyle kullanılması önerıldıgıne gore muhtemelen o sekılde daha cabuk etkısı olacaktır ama problem lekelerı goturmesı degıl lekeler gıdıyor da bır muddet sonra yenıden gelıyor iş bu lekelerın yenıden olusmasını önleyebılmek ama maalesef yuksek faktorlu gunes koruyucu kullansam da ben bunu önleyemıyorum önleyebılen var mı bılmem :KK43:

Evet ben de geçen hafta sipariş verdim yenıden bu kez kremın yanındakı kremın kullanımını acıklayan kagıtta sırkeyı de yazıyor daha öncekı yıllarda sirkelı su demıyordu sadece sıcak suyla ıslanmıs bezle yuzunuzu ıslatın nemledırın dıyordu, ben sırkelı su yapmıyorum öyle kullanılması önerıldıgıne gore muhtemelen o sekılde daha cabuk etkısı olacaktır ama problem lekelerı goturmesı degıl lekeler gıdıyor da bır muddet sonra yenıden gelıyor iş bu lekelerın yenıden olusmasını önleyebılmek ama maalesef yuksek faktorlu gunes koruyucu kullansam da ben bunu önleyemıyorum önleyebılen var mı bılmem :KK43:

Bu kremi ne kadar kullandınız peki lekelerde ne kadar etkili oldu benim güneş lekeside var ama en çok çil oluşuyo genelde yazın bende, önceki aldığımda 2 haftada baya açılmıştı çillerim lekeler nasıl tekrar geri geldi yani ömür boyunca mı kullanıcaz bu kremi :KK43:(( :KK43:

X