Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Kremin içeriği hakkında hiçbir bilgi yok. Kullanıp da cildi öncekinden daha kötü olan insanlar var, hem de güneş koruyucu kullandıkları halde. Alacaklar, alanlara özelden mesaj yazıp bilgi alsınlar, ondan sonra alsınlar. Sürekli reklamını yapanlar var. Sonra pişman olmayın.

merhaba arkadaslar öncelikle leke deneyımımden bahsetmek isterim,10 yıllık agda lazer ve sıvılce yanı (oynama sonucu:KK14: )kahverengi lekelrım var. Daha once ıkı kez roaccutane tedasi,expigment,kmyasal peeling ve trıtone krem uygulamaları yaptrmıs bulunmaktayım.Priori aha'lı jel ve leke kremınıde kullandım;kullandıgım ürünler arasında en ıyısıydı bu arada.Sivilcem yok sadEce lekem var ve bu tedavılerden hıcbırı gecrmedı tam anlamıyla cok az %20 oranında acılma sagladım, fakat cene bolgemde tuyler oldugu ve almak zorunda oldugum ııcin gerı geldıler.Kısacası Sis leke kremını bugun sipariş verdım 6 martta elımde olacaktır.eczacının dedgı gbı uygulayacagımdan emın olabılırsınız gelişmeleri yazarım Şifa Allahtan inş hepımız kurtulurda fondoten sürmeden işe gidebiliriz :KK16:
yeni başlayanlarla irtibat halınde olalım:KK3:

kızlar dun aksam kullanmaya basladım umarım faydasını gorurum cunku yuzumdegebelıkten kalma cok fazla gölge var ve cok üzülüyorum.... gelısmelerı paylasırım

Bu krem nerde satiliyor ve fiyati nedir? Eczanede bulabilir miyiz? :) ve tam olarak kremin ismi ne orasini anlamadim?

tatlımmm ben carsamba sıparıs verdım krem elıme geldı sana ozelden yazarım:) sis leke kremı yaz nette cıkıyorum ben daha yenı aldımmm kullanım fayda ederse sana solerımm sende varmı leke hemm:KK70:

tatlımmm ben carsamba sıparıs verdım krem elıme geldı sana ozelden yazarım:) sis leke kremı yaz nette cıkıyorum ben daha yenı aldımmm kullanım fayda ederse sana solerımm sende varmı leke hemm:KK70:

Canim, leke derken tam olarak nasil lekelerden bahsettiginizi bilmiyorum ama benim eskiden cok sivilcelerim vardi, ve hep oynuyordum onlarla .. o yüzden kücücük nokta seklinde cukurlar var pek gözükmesede .. acaba onlari yok eder mi diye düsündüm? :KK70:

Canim, leke derken tam olarak nasil lekelerden bahsettiginizi bilmiyorum ama benim eskiden cok sivilcelerim vardi, ve hep oynuyordum onlarla .. o yüzden kücücük nokta seklinde cukurlar var pek gözükmesede .. acaba onlari yok eder mi diye düsündüm? :KK70:

valla canım benımde hem sıvılce hem gunes lekesı var gozeneklerde cabası 3 gundur kullanmaya basladım az soyulmaya basladı ızlerede ıyı gelıor sanırsammm:KK70:

valla canım benımde hem sıvılce hem gunes lekesı var gozeneklerde cabası 3 gundur kullanmaya basladım az soyulmaya basladı ızlerede ıyı gelıor sanırsammm:KK70:

anladim, denemek lazim ozaman :KK70: ama yani benim tr'de bi adresim yok, nasil alacagim? sadece netten mi alinabiliyor? yani eczanede veya baska bi yerde satilmiyor mu?

anladim, denemek lazim ozaman :KK70: ama yani benim tr'de bi adresim yok, nasil alacagim? sadece netten mi alinabiliyor? yani eczanede veya baska bi yerde satilmiyor mu?

Arkadşlar ben de bir haftadır kullanıyorum. Cildim soyulmaya başladı. Geçecek gibi duruyor. Heyecan yapmaya başladım. İnş yaz gelmeden biter bu iş. nedense güveniyorum ben.. Size gelişmeleri yazacağım...

bende bır haftadır kullanıyorum hafıf soyulmalar var kafama gore yuksek dozada gectım ama cıldım acıldı bır canlı duruyor lekelerde sondu gıbı ama bakalım omru ne kadardır ıns gerı gelmez bu lekeler sımdılık cabuk etkı ettııı..

bende bır haftadır kullanıyorum hafıf soyulmalar var kafama gore yuksek dozada gectım ama cıldım acıldı bır canlı duruyor lekelerde sondu gıbı ama bakalım omru ne kadardır ıns gerı gelmez bu lekeler sımdılık cabuk etkı ettııı..

Internet disi satilmiyormu bu krem?! :KK70:

yok yawrummm adamı arıyorsun oda sana gonderıyor ama sen kontrole gelıceksın ya oraya ıstersın kremıı adresı verırsın 2 gunde gelıor zatenn

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve katılmamdaki tek sebeb Sis leke kremi hakkındaki tereddütlerinizi gidermek çünkü aynı üzüntüyü sorunu bende 3 sene önce yaşadım Sinopluyum evet 3 sene önce birden bire bir günde inanılmaz şey kalktığımda yüzümde kapkara sayılabilecek lekeler oluştu aynaya baktığımda aman Allahım bu nedir böyle hayatımda hiç yaşamadığım bir olay beyaz tenliyim güneşten hiç korkmadım o güne kadar güneş kremleri dahi kullanmadım günlerce sabunlarla yıkayıp geçmesini bekledim sonuç alamadım üzüntümü anlatamam neyse bir gün sinop eczanesinin önünden geçerken leke kreminin yazısını gördüm çok düşünmedim hemen almak istedim Mustafa Beye yüzümü gösterdim inanın bana her zaman dua ediyorum Allahım o benim yüzümü bu dünyada aydınlattı Allahım öbür dünyda da onun yüzünü aydınlatsın inşş konuştuğunuz zaman zaten direk pisikolejinizi o kadar düzeltiyor ki sizi o kadar güzel aydınlatıyor ki sanki o an lekelerimden kurtumuşum gibi hissettirdi aldım kremi bitene kadar kullandım böyle bir şey olmaz dedim sanki yüzüm lekeden önceki halinden dahada güzel olmuştu tabi verdiği talimatları uyguladım özen gösterdim yüzümün değişkenliğinde aradım hemen inanın çok yardımcı oluyor ve yüzünüz iyi olana kadar her türlü desteği sonuç alana kadar veriyor yüzüm geçtikten sonra güneş koruyucularla yüzümü ne kadar korusamda aradan 1 sene sonra yüzümdeki lekeler tekrar belirginleşti fakat önceki koyu hali değildi sonra kendim mantık aramaya başladım bu kremi bir kez kullandım lekelerim evet gitti tekrar geri gelmesindeki sebeb ne olabilir evet önceki gibi koyu değillerdi derimizde o kadar kat varki sadece bir yüzeyini soydum demek devam etmem lazım ki bunu tenimden tamamen atayım sonra denedim ve sonuç yine mükemmeldi bembeyaz taptaze bir cilt aradan yine fazla uzun zaman geçmeden bu defa kış ayında güneş bile görmedi teni tekrar belirginleşti fakat bu defa bir öncekinden daha da açık dışardan bakan kimse farkemiyecek derecede sadece aynada yakın baktığın zaman kendin anlayabiliyorsun evet dedim kendi kendime sonuca varmaya başladın çok belirsizleşti hemen Mustafa beyi aramalısın aradım lekelerim tekrar belirgenleştiğini kullanmak istediğimi bugün 2. günüm Allahın izni ile bu sefer kullandığımda tamamen geçecek inşallah size söylemek istediğim arkadaşlar bu kremi bir kez kullandım evet sonuç aldım ama tekrar çıktı yada hayır ben sonuç alamadım gibi tereddütleriniz olmasın Mustafa beyi arayın muhakkak o size gereken bilgiyi en doğru şekilde verecektir sizin mücadelinizi yarım bırakmayacaktır önce sabır gerekiyor arkadaşlar inanın bu krem gerçekten hiç bir yan etkisi olmayan ama sonuca varana kadar sabırla kullanmanız gereken kremdir ve sonucu inanın sabrınızın sonunda göreceksiniz ben bu kremi lekelerim yüzümden tamamen kaybolsa bile günlük kullandığım kremlerle karıştırarak bundan sonra kullanmayı düşünüyorum şunu belirtmek isterim bu kremi kullananlar adına krem ciltte soyma yapıyor evet ama ölü tabaka gidene kadar yapıyor sonrasında süreklide kullansanız cildinizi soymuyor sadece cildinizi formda tutuyor evet arkadaşlar inşallah bir nebzede olsa içinize su serpmişimdir aynaya bakmak bile istemezsiniz dışarı çıkmak istemezsiniz pisikolejiniz bozulur sinirli olursunuz çok iyi bilirim arkadaşlar o yüzden rica ediyorum sabırla sürekli Musatafa beyle görüşerek bırakmadan devam edin Allahım bizim gibi çare arayan bulan yada arayıpta bulamayan nerde güzel insanlar varsa hepimizi sağlığımıza kavuştursun ve şunuda belitmeden geçemiyeceğim nerde cilt lekeleri olan insan görsem hemen öneriyorum istiyorum ki ben kurtuldum o da kurtulsun insan kendini yaşadığı üzüntüyü bildiği için diğer kişiyi anlamakta güçlük çekmiyor Sağlıkla kalın arkadaşlar....

arkadaşlar mustafabey kremin içeriğinimi değiştirmi,ş eski kadaR ETKİLİ DEĞİL YUMUŞATMIŞ SANKİ eskilerden kullannanlar bilir

yüzümde gebelıkten kalma o kadar belırgın lekeler vardıkı anlatamam aynaya bakmayı bırak dısarı dahı cıkmak ıstemıyordum. fondotenle bıle kapanmayan lekelrdı hatta fondotenı surdukce ızler cok koyu oldugu ıcın dahada kotu kır gıbı duruyordu.... sonra netten arastırmaya basladım once qlıque nın kremı var bı tane arastıranlar bılır gıttlım boyenere bı tupune 269 tl dedı son anda almaktan vazgectım. sonra netten arastırmalara tekrar basladım bu kremı okudum kadınlarklubunden sonra kendı ınternetsayfasından takıp ettım ucuz oldugu ıcın cok tereddutum vardı ama dedım ne kaybederım zatenm psıkolojım cok bozuktu yuzum cok kotuydu sıparıs verdım. su an 4 uncu asamadayım sabah uyandıgımda esım yuzume egılmıs saskın saskın bakıyodu :) ınanamıyorumdedı bu kadarını tahmın etmemıstım harıka gorunuyorsun :)bunu duymaya ıhtıyacı olan bır suru kadın olduguna emınım. kremı butun talımatlara uyarak kullanıyorum ve sonuc antalyada yasamama ragmen mukemmelim kı ben kızılım tenım bembeyaz saclar kızıl ten beyaz lekeler yokkkkk allahımkendımı harıka hıssedıyorum tabı kullanmaya devam edıyorum, gecen gun esım yıne bı esprı patlattı ; mustafa bey bı mangal partısını hak ettı dedı cagıralımda gelsın :) hakkaten denemekten korkmayın, deneyın sızde aynaya gulerek bakın herkesemutlu gunlerrr

yaaa ılk aldıgım 15 gun krem yuzume cok ıyı geldı lekeler falan acıldı ettı ne bılım yuzum parladı sımdı 1 ay olcak sankı etkısı bıttı gıttı eskı halınemı ne donuyr he tabı bıraz sondulerr ama ne bılım kremde bole vıcık bısey oldu buzdolabında sakladıgım halde bozuldumu etkısınımı yıtırmeye basladı ama ılk 15 gun muthıs ıltıfatlar aldım erkek arkadasımdan cevremden ama sımdıı aynı gıbı cok hassaslastı sankımm:KK43::KK43:

Hamileyken kullanılmaz sanırım birde bu tür soyucular Nisan 15ten sonra Eylül'e kadar kullanılmamalı bilginiz olsun

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve katılmamdaki tek sebeb Sis leke kremi hakkındaki tereddütlerinizi gidermek çünkü aynı üzüntüyü sorunu bende 3 sene önce yaşadım Sinopluyum evet 3 sene önce birden bire bir günde inanılmaz şey kalktığımda yüzümde kapkara sayılabilecek lekeler oluştu aynaya baktığımda aman Allahım bu nedir böyle hayatımda hiç yaşamadığım bir olay beyaz tenliyim güneşten hiç korkmadım o güne kadar güneş kremleri dahi kullanmadım günlerce sabunlarla yıkayıp geçmesini bekledim sonuç alamadım üzüntümü anlatamam neyse bir gün sinop eczanesinin önünden geçerken leke kreminin yazısını gördüm çok düşünmedim hemen almak istedim Mustafa Beye yüzümü gösterdim inanın bana her zaman dua ediyorum Allahım o benim yüzümü bu dünyada aydınlattı Allahım öbür dünyda da onun yüzünü aydınlatsın inşş konuştuğunuz zaman zaten direk pisikolejinizi o kadar düzeltiyor ki sizi o kadar güzel aydınlatıyor ki sanki o an lekelerimden kurtumuşum gibi hissettirdi aldım kremi bitene kadar kullandım böyle bir şey olmaz dedim sanki yüzüm lekeden önceki halinden dahada güzel olmuştu tabi verdiği talimatları uyguladım özen gösterdim yüzümün değişkenliğinde aradım hemen inanın çok yardımcı oluyor ve yüzünüz iyi olana kadar her türlü desteği sonuç alana kadar veriyor yüzüm geçtikten sonra güneş koruyucularla yüzümü ne kadar korusamda aradan 1 sene sonra yüzümdeki lekeler tekrar belirginleşti fakat önceki koyu hali değildi sonra kendim mantık aramaya başladım bu kremi bir kez kullandım lekelerim evet gitti tekrar geri gelmesindeki sebeb ne olabilir evet önceki gibi koyu değillerdi derimizde o kadar kat varki sadece bir yüzeyini soydum demek devam etmem lazım ki bunu tenimden tamamen atayım sonra denedim ve sonuç yine mükemmeldi bembeyaz taptaze bir cilt aradan yine fazla uzun zaman geçmeden bu defa kış ayında güneş bile görmedi teni tekrar belirginleşti fakat bu defa bir öncekinden daha da açık dışardan bakan kimse farkemiyecek derecede sadece aynada yakın baktığın zaman kendin anlayabiliyorsun evet dedim kendi kendime sonuca varmaya başladın çok belirsizleşti hemen Mustafa beyi aramalısın aradım lekelerim tekrar belirgenleştiğini kullanmak istediğimi bugün 2. günüm Allahın izni ile bu sefer kullandığımda tamamen geçecek inşallah size söylemek istediğim arkadaşlar bu kremi bir kez kullandım evet sonuç aldım ama tekrar çıktı yada hayır ben sonuç alamadım gibi tereddütleriniz olmasın Mustafa beyi arayın muhakkak o size gereken bilgiyi en doğru şekilde verecektir sizin mücadelinizi yarım bırakmayacaktır önce sabır gerekiyor arkadaşlar inanın bu krem gerçekten hiç bir yan etkisi olmayan ama sonuca varana kadar sabırla kullanmanız gereken kremdir ve sonucu inanın sabrınızın sonunda göreceksiniz ben bu kremi lekelerim yüzümden tamamen kaybolsa bile günlük kullandığım kremlerle karıştırarak bundan sonra kullanmayı düşünüyorum şunu belirtmek isterim bu kremi kullananlar adına krem ciltte soyma yapıyor evet ama ölü tabaka gidene kadar yapıyor sonrasında süreklide kullansanız cildinizi soymuyor sadece cildinizi formda tutuyor evet arkadaşlar inşallah bir nebzede olsa içinize su serpmişimdir aynaya bakmak bile istemezsiniz dışarı çıkmak istemezsiniz pisikolejiniz bozulur sinirli olursunuz çok iyi bilirim arkadaşlar o yüzden rica ediyorum sabırla sürekli Musatafa beyle görüşerek bırakmadan devam edin Allahım bizim gibi çare arayan bulan yada arayıpta bulamayan nerde güzel insanlar varsa hepimizi sağlığımıza kavuştursun ve şunuda belitmeden geçemiyeceğim nerde cilt lekeleri olan insan görsem hemen öneriyorum istiyorum ki ben kurtuldum o da kurtulsun insan kendini yaşadığı üzüntüyü bildiği için diğer kişiyi anlamakta güçlük çekmiyor Sağlıkla kalın arkadaşlar....

bu kremi nasıl alabilirim yardımcı olun lütfen yüzümde epilasyon lekeleri var

yorumları birkaç gündür okudum bazı olumsuz yorumlara rağmen dün sipariş verdim.(doğum lekesi,çil,sivilce lekesi ne ararsan var)daha önce çok krem denedim ama kurtulamadım maalesef. bu krem beni umutlandırdı.cildim çok hassas buğday tenliyim ama yüzüm esmer 10 dk güneşte kalmam yetiyor.inşallah kurtulurum. buraya da gelişmeleri yazarım arkadaşlar .hazırlıkta yaptım solente pigment giderici kremimi de aldım.

Bnde kremi 10 gün önce sipariş ettim hamileliğimin son günlerindeyim,doğumdan sonra kullanıcaktım fakat dayanamadım etkilerini çok merak ettim eczacıda güvenle kullanabilirsiniz hamilelikte deyince cesaret geldi minik minik sürdüm,kesinlikle işe yarıyor.şimdi tereddütlü sürmeme rağmen,dozunu azaltarak,etkisini gördüm yanaklarımdaki lekeler geçti bıyık bölgem açıldı,kızarma tahriş vs yapmadı bnde.4.5.gün gibi hafif bir pullanma oldu sadece.bepanthen sürdüm geçti.
Aslında daha çok pullansın soyulsun istedim ama olmadı:)bıyık bölgemden rahatsızdım çok bi nebze hafifledi çok şkür.doğumdan sonra gerçek dozunu kullanmya başlıcam.şimdiki etkileri bile güzel tatmin edici.

X