Sipaydi ye Yardım lütfen

Günaydın hepinize kızlar oske dün market kampanyalarından bahsettim sende bak eksiklerini alabilirsin. hemde çok uygun fiyatları
Ece ne oldu dün naptınız sonuca ulaştınız mı_
Pandomim naber canım nasılsın

saolun kızlar yorumlar için ben karışmamaya karar verdim
tamam sıkıntısı olabilir ama bu kadar da yorum yapmamam lazımmış onu anladım
o şuanda kendini eminim ezik hissediyodur bende yorum yapınca ters tepki yaptı yok ona altın falan banane

bu arada dün babam başvuruyu yaptı :lepi: allah bişey vermezse dün itibariyle emekli

o kadar uzamıyomuş sanırım bu ay başvurdu ya önümüzdeki maaş döneminde alırsın demişler görücez artık
en azından maaş işliyo ya isterse 3 ay sonra alsın toplu almış olur

o etkilemese de artık biliyoruz ya inan üzerimizden büyükk bir yük kalktı ya
babama 15 ay ödedik biz
burdaa sgk ya gitti 7 bin demişler akannehir birde o kadar olduğunu düşnmüyoduk o kadar olsaydı nasıl yaparız falan diye düşündük
3650 tuttmuş 80 lirada emeklilik için dosya parası falan o kadar

Günaydın kızlar...
Ece en doğru karar canım. Karışmamak. Boşver istediği gibi halletsin işini napıcan.
Bu arada babana da çok sevindim yuppii...

Sipitim günaydın. İyiyim ben canım. Dün akşam eve gittim valla kıllarla tüylerle uğraştım 2 saat.
Acayip iyi hissediyorum kendimi bugün :nazar:Sen nasılsın? Geldi dimi teyzenler dün.

Günaydın hepinize kızlar oske dün market kampanyalarından bahsettim sende bak eksiklerini alabilirsin. hemde çok uygun fiyatları
Ece ne oldu dün naptınız sonuca ulaştınız mı_
Pandomim naber canım nasılsın

ayy saol Sıpaydii
görmemişim ben hemen dönüp bi okuyayaım
bimde fakir'İN TOST MAKİNASI VARDI AMA İYİMİDİR BİLEMEDİM

Ece çok şükür siz rahatladınız eee sıra bizde şimdi bizimde olursa Ekim gibi falan sanırım olacak keşke daha erken olsa :Saruboceq:

pandomim geldiler dün yeğenle falan uğraştım 7 yaşında ama geveze :jeyyar: kime çekti bilmem

dün akşam amcamlar geldi bize kuzenimle konuşmuştuk sıkıldım falan demiştimö hatta burdada yazdım ya bursaya gitmek istiyorum diye
dayanamamış akşam kandırmış amcamı geldiler kaynattık bayağı
birde program yaptım yarın akşamüstü bursaya gidiyoruz annem berke ben
pazar günü de abim bizi gezmeye götürcek :dance: :dance:
mudanyaya gidebilirz yine
bi ihtimalde sabah erkenden denize girilcek bi yere gidip akşama kadar aynı yerde durabilirz berke faln denize girer

Ece ne güzel haftasonu güzel geçecek bizimde yine sünnet-düğün salonu derken geçer herhalde malesef.

Oske bak tabi bulabilirsin inşallah

Dün KK dan gelen hediyelerimi koliledim akşamda koli alırım giderken kalanları hallederimmm

aslında plan çok farklıydı sonra dün konuşurken yengem dedi bizde ok dedik tabii ki
pazartesi günü de kızlarla buluşucaz
sonra ramazan geliyo zaten yoğun geçer

özellikleri ne diye bakacaktım ama modelini tam okuyamadım
kuzenimde bim in genel merkezinde çalışıyo
eğer iyiyse bana bi tane al dicektim

X