Sipaydi ye Yardım lütfen

kızlar ya aklıma bişey geldi size sorayım dedim

elbise alayım diye düşünüyodum ya
annemde sözdeki elbiseni kısaltalım onu giy düğünlerde bi daha ne zaman giyceksin zaten dedi
sizce nasıl olur bana bi fikir verin bakem diz altına kadar yaptırmak istiyorum ama

yok canım ya ben uzun sevmiyorumda o yüzden kısatcam
birde çok yakın kişiler değil düğün sahipleri kısa olunca adha şık olur gibime geldi

Bu aralar Duvak Modellerine taktım. anlamıyorum ya google duvak modelleri yazıyorum çıkanlara bakıyorum sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
bunları çok beğendim model olarak. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bu model sanırım topuzun altından takılmış ve uzun ama çok şık

Bu tam istediğim saç modeline takılmış sıkı topuz kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Buda çok güzel duruyor daha tepeden ama açık saça güzel duruyor bide tepemdekinden rahatsız olurum ben ama çok güzell sempatiksalakcinni

Buda yine açık saç modeline takılmış tepeden sempatiksalakcinni

Ece eteğini yarasa etek gibi kestirebilirsin, Yanlardan uzun ön ve arka kısa.
veya sadece ön tarafı kısaltıp arka tarafın uzun olarak kalıcak. Yanlardan doğru arkaya uzun yani. benim öyle bi abiyem vardı etek kısmı çok güzel duruyodu. bulursam eklicem etek kısmını.
speedy nin dediği gibi kalan parçalarıda kol gibi değerlendirebilirsin.

Speedy eklediğin duvak modellerinden sarı saçlısının kini beğendim. saçı açık rengi güzel doğal ve duvakta çok hoş olmuş. =)

aslım anlamadım da resim eklersen sevinirim
akşama ölçü alıcam annem ayarlıcak nasıl istiyosam
kol yaptırmayı düşünmüyorum boleroyu gidip gerliken giyiyourm sonra çıkaryıom çünkü
altına da nişan ayakkabımı giysem olar mı sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…