Sipaydi ye Yardım lütfen

geçer zamann hiçç merak etme
nişnda da öyle diyodun bak çok var falan
bitti gitti neredeyse 1 ay oldu

ufff nette problem var gidip duruyo sinir oldum

sıkma canını ya
son 2-3 ay full hazırlıkla geçicek zaten
diğer zamanlarda gçer bi şekilde

yeni işinden memnun mu hakan

benimde aynen yazı yazamyorum uyuz oluyorum..
hakan yeni işinden memnun ama saatleri kötü 17.30da kapanıyor banka ama çıkış değişiyot ne zaman kasa kapanırsa öye çıkıyor dün 8de çıktı mesela alışamadık özellikle ben alışamadım.

amma kaynatmışsınız kızlar =))

ben kınamda nişanlığımı giymek istemiyorum. üst tarafı hiç içime sinmedi benim çünkü. Kırmızı da giymicem zaten bindallı da farklı bi renk düşünüyorum. =) kabarık olmayan bi abiye giyerim.

eğer giymek istersen ufak bi işlem ile üstünü değiştirebilirsin biraz oyup mesela straptez yapabilirsin.
çok güzel kaynattik ama yoktun canım sen

Speedy cim. biz şimdiye kadar aldığımız sinbo markalardan hiç memnun değiliz. ya bizim şansımıza ya da markasısndan ötürü aldığımız her alet bozuluyor. fazla uzun süre kullanamıyoruz. O yüzden sinbo tavsiye etmiyorum canım.

canım bak başığı çıkmıyomuş ama onun
sorun olmasın :uhm:
narenciye sıkcağı gizel ama altusunki de güzel oda hoşuma gitti benim

narenciye sıkacağını alıyım diyortum blender içn sonra bakam 25 YTL görmüştüm yine sinbonun ürününü.

çok önemli bişey değil yaw arada bi kullancam bide büyük var bizim evde havuç,elma falan sıkacağı bu basit portakal falan sıkmak için alsam mı almasam mı bilemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…