Sipaydi ye Yardım lütfen

hımmm aşşağı manzara kısımda olsaydınız çok geçtik pascalla görürdük :dance: biliyorum görmüştüm aynısını kavunla da yapıyorlar orada genelde hep öyle akannehirakannehir

aynen aslım ya
geçen hafta hiç ibşi almıcakken dünyayı aldım
bu sefer almam gerekiyo ya bulamadım =(

bende beyaz pantalon siyah gömlek giydm

arkadaşım benimde isteme söz bir arada oldu ogün bir söz bileziği taktılar biz yüzük müzük istemedik nasıl olsa nişanda takacağız ayrı ayrı yüzük takmayalım dedik nişanda da evlendikten sonrada kullanacağımız alyanslarımızı aldık ama bizde nişanda erkeğe bişey takılmaz kızada küçük bir set gibi bişey takılırdı ama benim nişanda erkek tarafı bir sürü altın taktı tabi şikayetçi değilim ama :) ailem huzursuz oldu yani hazırlıksız yakalandık sizde baştan konuşun ona göre hazırlıklı olun derim yoksa gerginlik oluyor şimdiden kolay gelsin

birde istemede siyah bir elbise giydim diz altı gayet hanım hanımcık birşeydi saçımı kendim topuz yaptım herşey normaldi eve misafir gelmiş gibi yani resimleride ekliyorum sana küçük resimde elbise pek belli değil ama işte böyle hoşçakal :)

Eklentiler

• $IMG_27452.jpg
    4,2 KB · Görüntüleme: 44
  • $IMG_04990.jpg
    7,8 KB · Görüntüleme: 33
meriva merhaba hepimiz atlattık nişan telaşını
bildiğim kadarıyla hiç birimizde sıkıntı yaşanmadı
ama önerin için sağol
bundan sonra nişanlanacak kimse gelirse ona fikir olur

hayırlı uğurlu olsun o zaman hepimize bende atlattığım için çok mutluyum benim şimdi önümde düğünüm var eylül sonu inşallah yani stresler başlıyor yine allah bana kolaylık versin herkese iyi günler

yane artıkın yeni yerimize geçmenin vakti zamanı geldi :lepi:

kızlar çeyizimin yeni parçasını ekliyim size
fondü setim

[/

bende bayılıyodum
hatta bi kere iboya o olmadan evlenmem demiştim ama bulamamıştık hiçbir yerde
bunu gördük ben bakarken annem kıza ne kadar bu dedi
tamam paket yapın dedi
ilk ev hediyen olsun dedi :asigim:
2 takımda pijama aldım kendime
onlarda hopp çeyize

yok canım ya zaten kullanmam ben fazla
burda kuvertür bulma şansım yok normalide 40 yılda bir
biev in mağazası aldığımız yer
iboyada söyledim her ay 50 lira o vercek bende üstüne ekleyip ıvır zıvırları alıcam

Evet hanımlar nişanlar bitti,hayırlı,uğurlu olsun.
şimdi sıra düğün hazırlıklarında,onun için konunuzu
Düğün hazırlıklarına taşıyorum...
hepinize Allah kolaylık versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…