Sipaydi ye Yardım lütfen

BENCE DE KIZI OLACAK pembe olmuş cetvel
tamam yolla bakalım özelden bekliyorum. diğer girenler içinde insanın başına ne gelirse merakten gelir

hee evettt meraktan gelirr ne gelirseeee birde hani çekemezlik var birde görmemiişin şeyi olmuş tutmuş şey olmuş derler yaaa kaydirigubbakcemile3 neyse yaa çocuk ablası çocukkk eblet oda büyücekk olgunlaşıcakkkkk ama biraz zaman alıcak tabiii aklı bi karış havada olduğu için bide sanki onda varmış gibi heryerde bangır bangır barındığı için ne oldum delisi olmuşşş eee ama bende bizamanlar mutluyumda şölede bölede diyordumm ne olduuu biranda havadan yere çakıldımmm burda pişmiş ve tecrübeli biri olaraktan fazla havalara çıkma yereçakılman çok sert olur diyor ve ekliyorummm buraya gelip kaçamak kaçamak yazıyor ( ne yüzle yazıyorsa) ee gelip tam anlamıyla yazıp sohbete katılmak hepimize özellikle sana ve bana hal hatır sormak biraz sıktığı için zor olduğu için cevap alamicağı için ee bide çekemediği içinnn ANTEN ALICAM BEN ONA dekoderli çift çanaklıııı ayyy pek bi mutluyum ben yaaaaa
kaydirigubbakcemile3

Melodiiiiii kızmızz olcakkk dimi yeğnimizzzz

naan ben okurken bile zorlandım :1shok::teytey:

:kedi: sağolun kızlar
çıtçıtları kahverengi taktık o da güzel oldu
siyahtan daha güzel durdu gölgeli gibi oldu saçlarım

canım bi tek salona ilk girişte heycan yaptım
nasıl olucak falan diye
ondan sonra
bi sakinledim ohh

aynen valla ya
birde hafta içi ya milletin gelmesi geç oldu
9,5 ta çıktık biz düşün yani :S

ohhh eceeeeemmm süper yaaaaa Vallahi çok sevdimmm senide nişanladıkkk..
şimdi diyin bakim aslı gizem ve ece hanginizin en önce düğünü olcakk??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…