Sipaydi ye Yardım lütfen

eceeem gerçekten öyle görmeseydim düşünürdümde nebilim bi acaip geliyo bana bu şekilde...

neyse tatlım boşwerin beniii senin heyecandan durumdan ne haberrr enişte bey nasıllarrrr :)

evet ececim ya günler su gibi akıp gidio :)

hoşbuldum Gamze :)

Saç modeli şahane sipitcim hmm kandırdım şarkısını çalabilirim senden :1hug:

gamzem sorma canım ya
heycan en üst seviyede
son hafta sanırım sakinleştirici bişiler kullanıcam yoksa
o gerginliği kaldırmıcak bünyem :S

böööööööö heycannn lazım bana....
kız gizemmm yahuuuu haftaya nişanlanıyorsun az kıpır kıpır olll görcem ben seni salonda bakalım tanicanmı beni o heyecandan kaydirigubbakcemile3
gamzem sorma canım ya
heycan en üst seviyede
son hafta sanırım sakinleştirici bişiler kullanıcam yoksa
o gerginliği kaldırmıcak bünyem :S

oyyyy eceeemm kurban olurum sana bennnnn opuyorumnanaktan en mükemmel en özel duygular heyecanlar bunlarrr. RABBİM biz bekarlarada yaşamayı nasip etsin bitanem.. eniştem nasıl ondada varmı aynı heyecan??

çokta fazla dinleme şarkıları bence
o an daha da güzel gelsin klulağına
sonra alışınca basit geliyo şarkılar insana

aminn gamzem umarım en kısa zamanda yaşarsın sende sevdiğin iyi biri çıkar karşına da

enişten çalışmaktan bişey görmüyo ne yazık ki
bende heycanı iki kişilik yaşıyorum kaydirigubbakcemile3

Gamze kuzum sen gelicen ya benim yanıma gel tanışalım tamam mı çünkü seninle daha önceden tanışmadık onun için bitanem.. gerçi ben seni tanırımm az çok biliyorum ve inan hiç öyle olmam

Ece kuzum son kez dinlemem lazım bi sorun yok dimi diye verdim çünkü

Oyyy tatlı diillim kurban olurum ben sana yaaaaaa olumunekankayizsmile

gelmemmi kuzum yaa beyaz elbiseli uzun boylu tahta birini görürsen bilki o benimmm kaydirigubbakcemile3

hadi hadi hadiiii gizemmm heyecan heyecan heyecannn ece gibii heyecannn güm güm güm gümmmmmm :)))
yahuuu sizi grüyorum ben heyecanlanıyorum delimiyim ne yaaaaa düşünemiyorum sizde böyleysem kendimde nasıl olurum :)))
gizem senin nişanı düşünüyorum 1 haftadır evde senden bahsediyorum anneme babama ( annemle babamda ismen tanıdılar artık seni) meşhur oldun kuzum yanii :)))

Sağol canım benim teşekkür ederim vallahi.
Biz seninle görüşücektik ama fırsat olmadı hala benneyaptımkibenneyaptımki
Bende şuanda yok bu haftayı da geçelimm ondan sonra başlar artık herhalde a.s.:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…