Sipaydi ye Yardım lütfen

merak etme sözde daha rahat olursun kendinle ilgilenirsin makyajdı saçtı kıyafetti falan ilerde bu günleri gülerek hatırlarsın ben hala hatırlarım

pırlanta sorunsuz geçmesine sevindim

benimde mobilyalarım geldi kuruldu mükemmel bir duygu :kedi:

teşekkür ederim hilal. Seninde hayırlı olsun. Güle güle kullan şimdiden mobilyalarını.

Canım benim Allah daha güzellerini yaşatsın sözünde :Saruboceq:kaydirigubbakcemile3

Canım ne güzel yaw eeee evin artık hazırlanıyr Allahım ne güzel duygular hihoyyyt

Bu isteme söz bir oldu gibi. Bi yüzük takılmadı. =) Nişana artık. Cümlemize.

dolphine ebru hoşgeldin aramıza eeee kendini tanıtsana....

merhaba ben senin mesajın üzerine sana fikir vermek amaçlı daha öncede yazmıştım foruma evliyim ve size fikirlerimi anlatmayı seviyorum her konuda yardımcı olabilirim özellikle gelinlik modelleri konusunda eşsiz bir arşivim var blog sayfamda var size bu konuda yardımcı olabilirim
herkese sevgiler

Pazar Günü Erkek tarafı bize bohça getirdi bende Resimlerini çektim.ama eksik çekmişim...
Onun için isterseniz yarın ekleyim isterseniz 2*3 resim var şimdi ekleyebilirimde.

merak etme sözde daha rahat olursun kendinle ilgilenirsin makyajdı saçtı kıyafetti falan ilerde bu günleri gülerek hatırlarsın ben hala hatırlarım

İnşallah hep hatırlarım. Hiç unutmam. Ömrüm boyunca en mutlu günlerimden birisi =)
Bizim ayrıca söz olmucak. 3 hafta sonra nişan olucak Allahın izniyle.

Blog sayfanı gönderebilirmisin. Bakmak isterim.

teşekkürler sipit ve aslı
evet evimi tadilat aşamasındayken gördüm ya sürekli gittim dün doya doya dolaştım evimi gözlerime inanamadım bide o senin olunca çok garip bişiler hissediyosun :kedi: Allah sizede kısmet eder inş :)

sipit ekle resimleri yarın gerisini eklersin

Pazar Günü Halamda geldi öyle çok sevindim ki anlatamam size :asigim::asigim::asigim:
3 gibi de Hakanın ailesi geldi işte canlarım benim Toplamda 27 kişi olduk bilmiyorumkismilezemuszemus

Ece MErak ediyor diye kapalı çektim bohçalarımı guclubacismile
Bunlar Avonlarımın olduğu süslü sepetim işte ama içini falan çekemedim yorgunlujtan :sm_cool:

Buda çikotalarım yerimsenibenyerimseniben

Bu da çiçeğim çok merak ediyordum nasıl geleceğini hakanın zevkine göre alındı
Kendi evime götüücem inşallah

Son düzenleme:
Bohçalarımı ve sandıklarımı çekemedim malesef :jeyyar:
çiçeğin arkasındaki büyük sandığım işte ama tabi bu akşam çekerim detaylı içindekileri falan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…