Sipaydi ye Yardım lütfen

Bizimki de aslında çiçekleri seviyor ama bilmiyorum duruma göre öyle bişey olabilir.
eee ama benim annem çok sevmez öyle çiçek böcek hihoyyyt

benim annemde sevmez pek çiçek geçen gün dükkanda vardı onu götürdüm pek bi mutlu oldu ama

nişan için hiç o tarz bişey düşünmüyorum
hani gelin almada mesela balon uçurulurda
nişanda ibo bizde olur onunla biner gideriz salona konvoy falan olmıcak sonuçta
o yüzden araba süsletmekte istemiyorum

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey: 08.05.2010 Cumartesi Aslihasan :teytey:
:teytey: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :teytey:
:teytey: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :teytey:
:teytey: 15.06.2010 Salı Ece :teytey:

Heycanla bekliyoruz. Saat 19 da çıkmışlar evden. Aşkım aradı biz çıktık haberiniz olsun diye.
4 araba geldiler 15 - 17 kişi. Bütün mahalle camlardaydı =))
Sonra geldiler işte hepsi oturdular falan. Biraz muhabbet oldu sonra kaveleri yaptık halamla.
Kaveleri dağıtmaya başlayınca Küçük amcası Allahın emri ile istedi babamdan.

Babamda KIZIMA BAKABıLECEKMıSıN dedi. Yasinde bakıcam Allahın izniyle dedi. Dayılarıda biz yanlarındayız herzaman dedi. Sonra Babam KIZIMI SEVıYOMUSUN GERÇEKTEN BU ıŞLER ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞıL dedi. Yasinde kafa salladı. O da kafa sallama sesin çıksın dedi. Yasinde istiyorum dedi. (çok utandı seviyorum diyemedi, titriyodu resmen) Babamda hayırlı olsun dedi.

Sonra çikolatayı dağıttım. Ardından ortada pastamızı kestik. Herkese servis çıkardık.
Sonra çay falan ikram ettik.
Sonra ben havlularımı dağıttım bayanlara.
Herkes çok güzel geçti dedi. Bukadar güzel kız isteme görmemiştik falan dediler.
Bütün aile kaynaştı hemen. Önceden tanışıyor olmamın avantajı çok büyük =)

Aslı canım ne heycanlı dimi,
ama merak etme sözde bu kadar heycan olmayacak belki sende bazı bölümleriş hatırlamazsın bile ohaoldumsmileohaoldumsmile

Umarım Herşey Dilediğinde olur canım benim :Saruboceq::Saruboceq:

Ya hiç bi aksilik olmadı. Herşey beklediğimden daha iyi geçti. Okadar enteresan ki hiç heycan yapmadım. Sadece kaveleri verirken çok heycanlandım. =)) Ama çok farklı duygular ya. Allah herkese nasip etsin.

pırlanta sorunsuz geçmesine sevindim

benimde mobilyalarım geldi kuruldu mükemmel bir duygu :kedi:

Ya hiç bi aksilik olmadı. Herşey beklediğimden daha iyi geçti. Okadar enteresan ki hiç heycan yapmadım. Sadece kaveleri verirken çok heycanlandım. =)) Ama çok farklı duygular ya. Allah herkese nasip etsin.
Gizem çok güzeldi herşey ya. Acayip bi mutlulukmuş =))

Canım benim Allah daha güzellerini yaşatsın sözünde :Saruboceq:kaydirigubbakcemile3

pırlanta sorunsuz geçmesine sevindim

benimde mobilyalarım geldi kuruldu mükemmel bir duygu :kedi:

Canım ne güzel yaw eeee evin artık hazırlanıyr Allahım ne güzel duygular hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…