Sipaydi ye Yardım lütfen

[]çisil hanım çok resmisiniz yaa

kızlar az önce eski erkek arkadaşımın abisi geldi yaa :1shok:
ay birden karşımda görünce şoka girdim resmen
biz onlardan malzeme falan alıcakmışız ben ne yapıcam yaa

[]

süpriz yumurtadan çıkar gibi geldim.
seçil araban çok hoş güle güle kazasız ağız tadıyla bin inşallah!
yolun izmire düşerse beklerim.
davetiye çok hoşmuş.
maya tebrik ederim canım.
fotolarını bekliyorum.

yaa kimse okumuyo mu bunu ne yapıcam ben mafoldumben mafoldumben mafoldumben

harikaydı kızlar hiç bi problem çıkmadan atlattık.baştan anlatayım. 11 gibi kuaföre gittik 5 kız. önce benim iki kuzenimin işini halledip eve gönderdik kiannemlerin saşımı başını yapsınlar.akşam 6 da ancak çıkabildk kuaförden ercanda yan taraftaki erkek kuaföründeydi adamın eli bi yavaşki sormayın benim işim bitti yarım saaat damat bekledim:) eve geldik daha pek kimsecikler yoktu. benim son rötuşlarım yapıldı fln. sonra alt kata indim ki gelen giden beni görmesin. 7buçk gibi ercvanlar geldi.ay anlatamam nasıl heycanlıydı benim nişanlım. sonra işte bize ne yapacağımız anlatıldı.herkes hazır olduğunda en üst kata çıktık. içeri girdiğimizde herkes bize bakıyodu ayyyyyyy :kedi: neyse yüzüklerimiz takıldı sonra kuzenim dua etti benim gözlerim doldu nerdeyse ağlıcaktım sonradan öğrendim ki ercan da aynı duruma gelmiş.duadan sonra beraber pastamızı kestik. sonra geçtik en eğlenceli bölüme takılar takıldı. tabi bu arada bir sürü fotoğraf çekildi. eltim de ay seda sayanı bile bu kadar fotoğraf çeken olmamıştır dedi. bi baktım karşı tarafa en az 6 makine şak şak şak resim çekio. daha sonra hanımlar ve biz alt kata indik pasta servisi yapıldı.sonra başladık oynamaya nişanlımla döktük kurtlarımızı :sm_cool: saat kaçtı hatırlamıyorum artık gidelim dediler. onlar gidince biz iyicece kudurduk annem amcam falan bi oynuyorlar görmeniz lazım. 1 gibi ercan arkadaşlarıyla bizi almaya geldi dağ yolunda çok şık bi yere gidip bir şeyler içtik.3e doğru geldik eve. çok harikaydı kızlar.umarım en kısa zamanda siz bundan daha güzellerini yaşarsınız. foto yükleyeceeğim merak etmeyin

ya aslı abisiyle ortaklar onlar
hatta abisi kartını bıraktı kocaman adı yazıyo yaa
offff çıldırmak istiyorum ya

ece iyimisin sen yahu eski erkek arkadaşının abisi seni nie bu kadar ilgilendirio? Boşver şurda 2 ay kalmış nişanına eskisi öncesi filan yok.Takmicaksın kimseyi.

mayacımm güzel geçmesine çok sevindim hep çok mutlu olun inşş

yaa ibrahim öğrensin onlarla çalıştığımızı o zaman size kavgalarımızı anlatırken anlarsını
ben ibrahimden önce onunla çıkıyordum o da biliyordu
sonra biz çok dandik bi sebepten ayrıldık ersinle
ama yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…