Sipaydi ye Yardım lütfen

sağolun bebişlerim darısı isteyen herkesin başına iice bi kullanmayı öğreniimde hemen kendimi ist. yollarına atıcam ohhh beeeee dünya varmışşşş bide düt dütüme koku aldım misler gisi kokucak valla düt dütüme binen kokusundan bir daha inemicekkkk delikafadulden

yaaa aslı senden sonra spedyimide aradım ama telini açmadı maalesef delikafadulden
neyse ilk sana verdim havasimi işallah bana uğrğlu gelirisin bebğim delikafadulden

yaaa aslı senden sonra spedyimide aradım ama telini açmadı maalesef delikafadulden
neyse ilk sana verdim havasimi işallah bana uğrğlu gelirisin bebğim delikafadulden

inşallah bitanemmmmmmmmmmmm
eeee ne zaman geliyon istanbula kızzzzzzzz
görümcem çok merak etti seni
seni faruk a düşünüyoruz :roflol:

Secl hayırlı uğurlu olsunn kazasız belasız kullanmayı nasip etsin Allah

haha çok şugar ya cidden evet ece dandiktir ne beklion ki zaten işçiliği var ancak o kdr olur 67 canım 100 tnesi sanırım

spedyim allah allah yaa mesajında gelmedi ama heralde şarzım bitmiştir kuşum neyse öğrendinya içim rahat kısmet aslıcıım yaaa iice bi öğreniimde 2,3 hafta ders alıcam ayrıca ben ist. bilmiorum gelirekn bana yol tarif ediceksin haa ona göre ayyy bende görümceni çok merak ettim kız bizimkiler alışverişe daldılar pek fazla konuşamdıkkkk bide marketin önünde köpeğin tekini seviim dedim taaa arabaya kadar beni takip etti bende kafayı yedimmmm kısmte bu işler bebişim yaaaaa bi geliimde tanışırız anam noolacak sempatiksalakcinni

canım markayla alakalı olabilir ama yaa
onlar çokk uyguna yaptırmışlardı kışındı işte
67 lira hayatta vermezler veremezler zaten davetiyeye belki de çakmasını yaptırmışlardır

Secl hayırlı uğurlu olsunn kazasız belasız kullanmayı nasip etsin Allah

haha çok şugar ya cidden evet ece dandiktir ne beklion ki zaten işçiliği var ancak o kdr olur 67 canım 100 tnesi sanırım

canım çok teşekkür ederim canım işallah ahyırlara vesile olur ben çok beğeniorum bu davetiyeleri ama gereginden pahalı die düşünüorum canım yine karar sizin ama zaten düğü
n işi maliyeti yüksek bi iş böyle pahalı şeylere gerek yok bence yerimseniben

ahhaha gel kuzum gel babamda tarıf eder bende tarıf ederım,
olmadı gelır alırım senı nerdeysen
sen ıstanbul ıl sınırlarına bı gelde
ay geldgn zman sana sımsıkı sarlmak ıstıorm kız :1hug:
ayyy gel gel faruk bayılcak sana kesn ahha
cok ıyıdır faruk kardesımız
ay bılmıom artık

yaw bu ferhat gocerın kızım sarkısı mafettı benı
ctesı aksamı gorumcemlerdydm ya
onu dnledm
hasanla beraber dnledk
oda beyendı
onun omzunda agladm
babama gonderdm faceden
oda aglamıs annemle beraber
ah ah nasıl ayrılcam ben

ayyy canım yaaaa bende ist. a geliim seni yicemmmmmmm Şeniz
seniiiiiiii çokkkkkkk seviorum kıssssss bak öyle aklımdasınkiiii
arabamın sevincini bile ilk senle payalştım ne güzel dimi kaydirigubbakcemile5
faruk mu adııııı bilemicem artıkın ayyyy ayyyy kız heyecanlandım bide utandım şimdi :kedi:
ohhhhhhh gezelimmmmmm kız bi ist. geliim valla şu ank. il sınırından bi kuruliimde her yere gelirim valla
dur bende youtube dan dinliim bari şarkıyı hatta indirisem sanada atiim kız zemuszemus

beni affet kızım
gözümün önünde büyüdün göremedim
beni affet kızım
nasıl sevdim seni gösteremedim

burası babamla benı anlatıo babamda gostermez hıc sevgısını)

evlendıgın adam senı benım gıbı korurmu
sen bole mutlyken ıcımdekı huzn solurmu
basın sıkısırsa bana soz ver lutfen olrmu
sen cagır baban hazır mafoldumben

burası maffeti beni mafoldumben
uffff babamm yaa nasl ayrlcam senden mafoldumben
cok kotu oldm kızlar mafoldumben

al kuzum dınle
http://www.dailymotion.com/video/xcpq6c_ferhat-gocer-kizim_music

ındıreblrsen banada gonder kuzm ben bulamadm yaw
bende senı cok sewıom balım
walla kısmet bu ısler olur belkım opuyorumnanaktan

Beni mahvet kızım
Bir lafın yeter buna sana söylemedim
Hadi vazgeç kızım
Benim gözümde hiç büyümedin mafoldumben

Ay aslı sus dövücem hee mafoldumben
bende çok ağladım onda yaa hemide iş yerinde mafoldumben
yok babam belli eder sevgisini yav süreklli uğraşırız birbirimizle daha sabah uykuluyum o traş oluo ben saçımı tarıyorum aynada nereye bakıosam kapatıo orayı sonra yine öptü köpüklü köpüklü bende de annem belli etmez sevgisini hep içinden sever ama dedem çok otoriter hiç kucağına almışlığı yok çocuklarını akılları yettiğinden sonra.bebekten tabiki sevmiş altını bile deiştirmiş ama büyüyünce çok sert bi tavır takınmış e sevgisini göstermeyen bir ailede büyüyünce doğal olarak oda sevgisini gösteremiyo mafoldumben

oyyyyyy kuzum yaaa şarkıyı dinliorummmm şimdi seni daha ii anladım canımmmmm mafoldumben
gitmek zor değilmiiiii ama mutlu olacaksın bak görürsünnnnnn ahanda buraya yazıorummmm
senin gibi ii bi insan zaten mutsuz olamaz buna garnti veriorummmm zaten aarada
saygı ve sevgi varkennnn herşey mutluluk olur bebğim yaaa
bu arada indirorum şarkıyı az sonra atıcam sana :hulya:

oooff be seçilim sevdiğin adamla evlenmek çok güzel ama o ayrılık anı o baba evinden çıkacağım gün... ufff... mafoldumben

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
babamla telde konuştuk ctesi günü
sen çokmu kolay sanıyosun dedi
benim içim nasıl acıyo biliyomusun dedi
çok zor olucak bitanem çok zor dedi
öpüyorum ağzından dedi kapatırkende :çok üzgünüm::gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…