Sipaydi ye Yardım lütfen

merhaba adım hande.
canım aslında şöyle benım cok ıstedıgım bır ınsanla ve herseyımı bıldıgı artık hayatımı degıstırmemı ısteyen bır ınsanla 1 aydır bırlıkteyız ve o daha öncekı benı bılen bırısı oldugu ıcın herseyden kuşkulanabiliyor.
canım anladım bende uluslararası bir lojistik şirketinde otomotiv lojistiği depolarında operasyon uzmanıyım.ondan dolayı depo dıyınce aklıma geldi.
ya benımkısı işte ve gündüz hiç telefonla konuşma şansımız yok çünkü otelcilik yapıyor şartları falan daha farklı bu sabah 7de gıttı ıse akşam 7dede cıkabılır double yapıp 12 dede cıkışı olabılır.7de çıkarsa da kesin arar.bılmıyorum.daha önce hayatımda olan kişiler olsaydı düşünmezdim bile aklıma eseni yapardım 1 aylık fakat kaybetmek istemediğim birisi olduğu için kafam allak bullak napcamı bılemıyorum...
bıde benım yol problemım var kaçta orada olabılırım bılmıyorum cunku işyerım gebzede.yanı tophaneye cok uzak bır mesafede mecidiyeköy yapıp mecidiyeköyden sonra tophaneye gelecegım umarım doğru düzgün bır saatte gelebilirim.

Adaşım bu arada bizde Eczacıbaşıyla çalışıyoruz. Onların hukuk işlerini biz takip ediyoruz. kaydirigubbakcemile3 konu geçti sölim dedim :dance:

aaa :))
cok guzl cnm ya :)
evlenınce bende orda calısmayı dusunuyorm
calısırız senle artk karsılklı 2 sırket :jeyyar:
bu arada sn nrde calısıosn cnm

Ece bak ben çok heycanlandım şuanda
Bi yere tarih falan at istersen:jeyyar:

hayırdır kız

Hayata canım benim Taksime geliyorsan TRT Durağında inersin ve Galatasaray Lisesinin oradan aşşağı inersen en fazla 10 dk sürüyor.....

Aslı sizinle görüşeceğim için canım benim :hulya::hulya:

canım benım ne guzel hayatını degıstırecegıne ınandıgın bırı var allah bozmasın
ama gebzeden buraya yetısmen bıraz zor gıbı gelıyo bana
kacta cıkıcaksın ısten
bıde ya yolda ararsa sevgılın
bızım yuzumuzden zor durumda kalmanı ıstemem canım
onumuzdekı hafta spedım bıraz yogun
sonrakı hafta yıne bulusuruz yanı onceden organıze ederız falan

Hayata canım benim Taksime geliyorsan TRT Durağında inersin ve Galatasaray Lisesinin oradan aşşağı inersen en fazla 10 dk sürüyor.....

işte aşağı taraftan degıl mecıdıyekoy tarafından gelecegım ben malum gebzeden gelıyorum cnm.

aaa :))
cok guzl cnm ya :)
evlenınce bende orda calısmayı dusunuyorm
calısırız senle artk karsılklı 2 sırket :jeyyar:
bu arada sn nrde calısıosn cnm

hayırdır kız

Adaşım ben Hukuk bürosunda çalışıyorum. Bi hukuk profösörünün asistanlığını yapıyorum.
Ben evlenince çalışacakmıyım meçhul. En azından çocuk olana kadar çalışmayı istiyorum ama Yasin istemiyo. Çocuk olunca bende istemiyorum. Çünkü benim annemde çalışan bi anneydi zorluklarını biliyorum az çok.

:1hug: :teselli: üFFF benide heycanlandırdın :sm_cool:

anladım hayata saat 8 de taksimde olursan eğer 8:10 gece en geç 15 geçe tophaneye gelebilirsin tabi zamanlama uyarsa.

pırlanta bende heycan yaptım offfffffff:dance::dance::dance::dance:

ooyyy yerım senı :1hug:

bu arada bızımde ılaç lojistiği yapan bölümümüz eczacıbaşının depolamasını yapıyor.

hmm ne güzl cnm .. hangı subelerıne hzmet verıosunuz eczacıbasının

Merhaba Hande bende Aslı kaydirigubbakcemile5 iki Aslı var bu topikte olumunekankayizsmile Allah ilişkine zeval vermesin.
Benimki sonradan öğrenebilir. Öle bi defa yakaladı beni o yüzden ben söledim.
Biraz azar işittim ama :gitme:

canım aslında hayatımda ılk kez bırısı ıcın kendımı degıstırmeye hazırım dıyebılıyorum.şaka gıbı ınsanlarla kafa buldugum seyler vardı bazı degerler yada 5 yıl boyunca sevdgım dedıgım ınsana yapmadığım seyler vardı ilk kez yapabılıyorum kendım içimden geldıgı ıcın kımse beklemeden sırf o oldugu ıcın yapabılıyorum ınanamıyorum duygumun adını koyamıyorum tıpkı emeklemeyi yeni öğrenen çocuk gibiyim.

canım yolda öğrenirse sorun olmaz fakat tophanede ben tophanedeyim dıye acarsam telefonu bılmıyorum nolur bıde yetişip yetişemeyeceğimi bilemiyorum çünkü 18:00de cıkıyorum ama dersenız kı ılerıkı bır zamanda görüşürüz o zaman gelebilirim hem daha uygun bır zaman ve yer olabılır belkı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…