Sipaydi ye Yardım lütfen

olsun aslıcım geçte olsa gel :)
spedim kasma kendini olsun beklerim ben siz beklemeye değersiniz canlarm :1hug:

Sağol hayatım vallahi gelicem ama umarım çok bekletmem sizi.
Benimde Taksime alerjim var sevmiyorum çok kalabalık oluyor kimin eli kimin cebinde belli değil :sm_confused::sm_confused::sm_confused:

Canım benim Taksimde olsak ne farkedicek yine 40 dk olmuş olacak.
Ben seninle biraz daha oturabilirim. yarım saat daha falan senin evin nerede de akannehir

benım evım bayrampaşada.10-10:30a kadar kalabilirim ben.kızlar bana telefon numaranızı verın eger gelebılırsem arıyım sızı yanı yolun durumuna baglı aslında gelıp gelemem...
speedycım alerjini sevıyım senın...tophane sanki kalabalık değil canımcım,taksımdede boş olan kafeler var...

Benimde Taksime alerjim var sevmiyorum çok kalabalık oluyor kimin eli kimin cebinde belli değil :sm_confused::sm_confused::sm_confused:

Bende Taksimi çok seviyorum. Olmazsa olmazlarımın arasında. Kalabalık halinide seviyorum, sabahları sessiz halinide seviyorum. Taksimin her hali bir başka ya sositososito

Bende Taksimi çok seviyorum. Olmazsa olmazlarımın arasında. Kalabalık halinide seviyorum, sabahları sessiz halinide seviyorum. Taksimin her hali bir başka ya sositososito

Taksim eskiden güzeldi canım orada ne anılarım var anlatsam inan bitmez.
ama artık sıkıldım taksimden o kalabalıktan yoğunluktan çılgınlıktan falan filan.
Taksim diyince aklıma tek gelen gece hayatı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Taksim eskiden güzeldi canım orada ne anılarım var anlatsam inan bitmez.
ama artık sıkıldım taksimden o kalabalıktan yoğunluktan çılgınlıktan falan filan.
Taksim diyince aklıma tek gelen gece hayatı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

speddy benım hatırım ıcın ıste bı kere daha gel...ben hem daha rahat gelebilirim hemde akşam ulaşım herkes ıcın daha kolay olur gıbıme gelıyor cunku taksım cok merkezi bıryer...

bende taksımı hıc sevmıyorum kuzum

aslııı kız senın telın yok bnde :)

kızlar yol durumuma baglı olarak elimden geleni yapmaya çalışacağım...gelemezsemde haber veririm speedy sana...

speddy benım hatırım ıcın ıste bı kere daha gel...ben hem daha rahat gelebilirim hemde akşam ulaşım herkes ıcın daha kolay olur gıbıme gelıyor cunku taksım cok merkezi bıryer...

yok canım yaw. oraya gelirsem oturamam fazla hakana problem yapar mafoldumben

bende taksımı hıc sevmıyorum kuzum

aslııı kız senın telın yok bnde :)

Aslı banada ver telini canım olsun ne olur ne olmaz ararız sengözlerimebaksanab

harbıden yav ben benımkıne sormadım hiç... sorsam mı yoksa nasıl olsa bu akşam çalışıyor deyıp sormayı es geçsemmi diye düşünmekteyim sorarsam laf söyleyebılır sormazsam ararsa kıyamet kopabılır ama aramayabılırde offf...

bu arada ılgımı çekti bir depo muhabbeti geçmiş kimin nesi depoda çalışıyor depo olarak lojistik firması mı yada ne ? ne iş yapıyor oradaki konumu ne? çok mu soru sordum yavv...

adaş aldım nonu cnm bende gönderdm sna habern olsn :)

bu arada ılgımı çekti bir depo muhabbeti geçmiş kimin nesi depoda çalışıyor depo olarak lojistik firması mı yada ne ? ne iş yapıyor oradaki konumu ne? çok mu soru sordum yavv...

harbıden yav ben benımkıne sormadım hiç... sorsam mı yoksa nasıl olsa bu akşam çalışıyor deyıp sormayı es geçsemmi diye düşünmekteyim sorarsam laf söyleyebılır sormazsam ararsa kıyamet kopabılır ama aramayabılırde offf...

hayata oncelıkle mrb cnm aslı ben :)) senın ısmın neydı
napıosun nısanlımısın kac yasndasn once bı tanısalm :))
canm benım sozlum eczacıbasında lojıstık bolumunde ılac sorumlusu
bende acaba arasammı solesemmı ızın alsammı dıye dusundum durdum
ama solememeye karar werdm
aslında arıcaktm
depoda yoktu tel caldı caldı acan olmadı heralde yerınde yoktu
o yuzdn kızar ızn vermez flan dye vazgectm bnde gızlı gızlı bluscm kızlarla
aslnda ıyı bsey d gl bu ama napm ızn vermıcek yksa

adaş aldım nonu cnm bende gönderdm sna habern olsn :)

hayata oncelıkle mrb cnm aslı ben :)) senın ısmın neydı
napıosun nısanlımısın kac yasndasn once bı tanısalm :))
canm benım sozlum eczacıbasında lojıstık bolumunde ılac sorumlusu
bende acaba arasammı solesemmı ızın alsammı dıye dusundum durdum
ama solememeye karar werdm
aslında arıcaktm
depoda yoktu tel caldı caldı acan olmadı heralde yerınde yoktu
o yuzdn kızar ızn vermez flan dye vazgectm bnde gızlı gızlı bluscm kızlarla
aslnda ıyı bsey d gl bu ama napm ızn vermıcek yksa

Adaşım bu arada bizde Eczacıbaşıyla çalışıyoruz. Onların hukuk işlerini biz takip ediyoruz. kaydirigubbakcemile3 konu geçti sölim dedim :dance:

ys tamam yaaaaaaaaa yeter beeeeeeeee ben gelemiorum die çatlicam birazdan burada öffffffffffffffffffffffffffffffffffffff yasakkelime

X