Sipaydi ye Yardım lütfen

ben ne yapsam açılmıyo
kara işte kapkara
bazen diyorum ki boyucam sonra da ben sıkılırım deyip vazgeçiyorum

Hiç boyama elbette saçlarını olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
eğer Düğüne kadar falan böyle tamamen akıcağını bilsem inan boyamam yerimseniben
ama biliyorum kötü yarım yarım olucak mecbur boyuyorum bide yıpratma saçlarını :çok üzgünüm:

bakıcaz artık ya ama ne bıleyım daha once hıc boyatmadıgım ıcın emın olamıyorum

aman güzel hiçbir model yok bence o katalogtakilere inanmayın yaa
dikişleri falan da çok kötü işlemeleri de

saol aslıcıım yaaa ben çağla şikelin saç rengine hastayımmmm

sanada yakışacağına adım gibi eminim bebğim amma velakin sarıdanda asla vazgeçmeyi düğşünmüyorum spedyimmm ben daha öncede sarıya boyatmıştım saçlarımı ve üstüne koyu renklere boyatıp denedikten sonra dön geriye sarıya yine boyattım banada en çok yakışan saç rengi bu çünkü benim boyatmadıım saç rengi kalmadı gibi pembeye kırmızıya bile boyattım mesala

evet spedim ama ben sevmıyorumkı sac rengımı ya azcık daha acık olabılır dogal bı renk mesela acık kahve olsun hep ben sıkılmam o renkten arayada karamel renk bı kac tane golge

kızlar elinizde nişan için yapılabilecek dağınık topuz modelleri var mı ne yaptıracağıma bi türlü karar veremiyorum mafoldumben

aslı aslında en yakışan diye düşünme. elbet daha ne renkler vardır yakışan ama sarı öyle bi renkki yapan dönemiyor dönen bi daha asla sarı demiyor benim teyzem mesela bildim bileli kadın sarı dedimki gel bigün peruk tak siyah nasıl olucak gözlerde mavi aman Allahım inanılmaz oldu.
ama gel gelelim kocası asla başka renk istemiyor sarı olucak illa.

evet spedim ama ben sevmıyorumkı sac rengımı ya azcık daha acık olabılır dogal bı renk mesela acık kahve olsun hep ben sıkılmam o renkten arayada karamel renk bı kac tane golge

işte sonrası gelir devamlı boyarsın saçlarını

kızlar elinizde nişan için yapılabilecek dağınık topuz modelleri var mı ne yaptıracağıma bi türlü karar veremiyorum mafoldumben

Var canım benim en çok beğendiğim saç modeli bu ama dağınık falan değil.

bayıldımm bu resimde daha netmiş ya saçlarıııı delikafadulden
bundan istiyommmmmmmmmmmmmmm delikafadulden
nisanın 10unu maaş günüm o zman gidicem boyatıcam
nişana 1 hfta kala bıda boyatıcam
saç otursun tam

mayacımm sen kafandakine benzer 1 tane resim koy ona göre ekliyim ben sana model
çünkü çok fazla model var bende

evet bencede bu saç harika el birliğiyle yılın topuzunu biz bu saç seçtik
hatta spedyy de sözde bu saçı yaptırdı :lepi:

şimsi speedynin diyeceğini biliyorum ben

ben bu saçı istedim ama gıcık kuaför beceremedi
saçlarım iğrençti sözde

aslıcıım eminim bu saç rengi sana çok yakışacak şöyle parlak parlak
senin saçların çok mat ve sönük duruyor bence aamn alınmada canımm olumunekankayizsmile
bu saç sana cuk otucak bence kesinlikle boyat derim yaa hem öyle zırt pırt boyatmana gerek
yok bence fıstıım ayda sadece 1 kere boyatsan yeterli oluyor valla ben dip boyamı bile neredeyse 2 ayda bir boyatıyorum lülülülülülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…