Sipaydi ye Yardım lütfen

offf offffff yarın o işkence bendede var aslımm meleğim yalnız değilsin valla :jeyyar:

mayacımm sen kafandakine benzer 1 tane resim koy ona göre ekliyim ben sana model
çünkü çok fazla model var bende
canım aklımda malesef hiç birşey yok siz saç renginden bahsederken aklıma dank etti ben saçımı naısl yaptıracağım diye . benim saçlarım orta uzunlukta yani sırtımın yarısına kadar diyelim normalde saçımı hiç açık bırakmam hep hani şu yeni moda topuz gibi bi şekil varya onu yaparım acaba diyorum nişanda değişiklik yapıp açık bi şey mi yapsam ama sonra da ya olmazsa diyorum kararsızım yani
ohaoldumsmile

valla yorgun oluyorum ya akşam iş çıkışı daha bi canım yanıyo sanki ya... yavaş çek nan diyorum kıza :))

1 ay - 2 hafta - 6 gün
oof geçermi...
kabuslar görmeye başladım geceleri :KK43:
hazırlıklar yetişmiyomuş falan :KK43:

valla en iisi bu işi haftasonu yaptırmka yaaa o zaman benm vaktim bol oluyor gidip işimi hallediyorum sonrada eve gelip duşumu yapıp tekrardan kuaföre gdidip fön çektiriyorum cicileri giyip makyaj yaptımmı bide akşam dışarı çıkarsam tam süper oluyor valla boshayallersmile

aslım o kabuşları bende görüşüyorum
kuaföre gidiyorum saçım yetişmiyo
ya da ne biliyim nişanlığımı almamışım ama nişan günü gelmiş daha

kızlar yaaa ssakin olun yafff bu kadar kafaya takmayın ya allh aşkına sonra allah korusun hasta masta olurusnuz aslııı hoppp kuuzm sende mide hastalığı var esas senin takmamn gerekiyor yaa akışına bırakın bazı şeyleri zamanla hollolur zaten olumunekankayizsmile

aslım o kabuşları bende görüşüyorum
kuaföre gidiyorum saçım yetişmiyo
ya da ne biliyim nişanlığımı almamışım ama nişan günü gelmiş daha

offf çok kötü yaaa... bizimde babam bı mısafırlıge gıdıyo yanlıslıkla tarıhı 2 ay oncesıne soyluyo bızde yetısmeye calısıyoruz nısanlıgı almaya gıdıyoruz kadın vermuıyo nısanlıgı daha 2ay var flan dıyo neyse alıyoruz falan fılan daha ayakkabım alınmamıs ayakkabı arıolar bana her yerde :KK70: konvoy yapıyoruz yolda ınıyoruz bı ayakkabıcıdan ayakkabı alyıoruz haha rezillk ya :KK70:

da____n__ktopuz2.jpg

bu nasıl nişanım için? saçımı boyatmayı dusundugm rengede yakınmıs kızın sacı :)

X