Sipaydi ye Yardım lütfen

hmm güzelmiş canım ya isimlerin

mutlak bursanın ufak tefek taşları
pınarbaşı burma burma
kadifeden kesesi
çal yani bunları

En güzeli ankara havaları bacılar =))

(Oğuz Yılmaz, Ankaralı Namık gayet hareketli, Ankaralı Yasemin)

Bir kaçta halay şarkısı bul sen. Ne olur ne olmaz bi kaçtane olsun. Evde zor olur halay filan ama bakarsın isterler bi de halay çekelim derler kalkmışken =))aklinialirimsmile

mayaiolp canım mezdeke olabilir ankara havası olabilir ank.havasındanda namık olabilir ,

Hadi Yürü Yürü (Ankaralı Namık)
Ankarali Namik - Vay Seni Vay
ankara misketi
Ankarali Namik - Dubara
Ankarali Namik - Atim arap(işte buna bayılıyorummm ) kazı sanada çıkarrrrrr :lepi:
Ankaralı namık havalanma
Ankaralı Namık - Salla
Ankaralı Namık-arabada beş amann salllaaaaaaaaaaa

yavv hiçde sevmem ank.havalrını ama insan ank.da oturunca ister istemez bi kaç tane öğreniyor

işte o zaman ev çöker başımıza ama neme lazaım isteyen olur haklısın

ama canım oynancak şeyler olsun işte herkesin zevki başka

mayaiolp canım mezdeke de bi kaç tane yazıyorumm

Mezdeke- Alabina Yallah - Belly Dancing Music
Mezdeke - Hak lil eyem - Hanan - Edhak
Mezdeke - Hassan Abd El Meged - Aiwea eez ean
Mezdeke- Babibi BellyDancing Music
Mezdeke - Ene Mahdar She - Hamid El Shaery: Dehketha
Belly Dancing Music Mezdeke
arabic - belly dance music - darbuka - mezdeke - oryantal
belly dance music darbouka
Arabic belly dance music Mezdeke
Arabic belly dance music Mezdeke

valla dayanamicam oynicam şimdi ohh ohhh yandannnnnn bunlarıda youtube dan bakarak buldum hepsi birbirinden kıvrak meşhur mezdeke şarkıları

alabina yallah ay bi döenm ne meşhurdu bu şarkı
kasete çekmiştik çalıp çalıp duruyoduk kızlarla

rica ederim bebeğim hadiii yandan ohhhhh bende sana bulduğum şarkıları dinleyip
coşuyorum işte yandan yandan ohh kıvır spedyyy haziran gelioooooooo kaydirigubbakcemile

canım valla bende haziran gelsin die hergün dua ediorum para haziranda alıcam haziranda yaz gelecek haziranda ev tutup eşya alıp eve çıkıcam senin nişanına gelicem gezicem tozucam havuza gidicem amasraya denize girmeye gidecem ohhhh ohhhh haziran gelsin yaffffff biz sabırsızya sanki zaman hiç geçmiyor gibi geliyor o yüzden :gitme: ama hatırlıyorumda bi ara sayıyordum hatta dayımla konuşurken yaa dayı hazirana daha 6 ay var ben nasıl dayanıcam diyordum şimdi bakıyorumda sadece 3 ay kalmış yaffff

speedy neden hazirana koydunuz siz nişanı

Hiç sorma canım bizim nişan 2011 Mayısta olucaktı sonra dedik ikisi üstüste olmasın düğünle beraber
2010 Eylüle aldık ozamana da abim çıktı eee bizimkisi hazirana kaldı zemuszemus

Aynen Haziran sanırım herşeyin başlangıcı yaz gelsin tatile çıkalım denize gidelim.
Sen gel istanbula gezelim falan kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…