Sipaydi ye Yardım lütfen

valla şu arabamı bi alayım geliimde ist.da şöyle deniz kenarında rakı balık yapalım gezelim tozalım yeni cicler alalım kendimize ohhhhhh yaz gelsin yazzzzzzzzzzz zemuszemus ben şimdiden bikini giyicem die diet şeyler yemeye başladım otlu çay bile içiorum valla :lepi:

Valla herkes haziranı bekler vaziyette galiba =))
Haziranda da benim yakuşuklumun doğum günü var. Ona çok güzel bişiler yapmak istiyorum.

Benim Nisan da bakalım hakko ne yapcak bana.
umarım aileler ile kutlamayı düşünmez. kırarım kafasını.

Benim Ekimde olan doğum günümü ilk önce baş başa kutladık. Ozaman işte evlenme teklifi edip tektaş taktı. Hafta sonuda dayılar yengeler teyzeler kalabalık bi aile olarak kutladık :eek: O da kaynanacımın fikriydi. Pasta almış süpriz yapmış bana :1rolleyes:

valla şu arabamı bi alayım geliimde ist.da şöyle deniz kenarında rakı balık yapalım gezelim tozalım yeni cicler alalım kendimize ohhhhhh yaz gelsin yazzzzzzzzzzz zemuszemus ben şimdiden bikini giyicem die diet şeyler yemeye başladım otlu çay bile içiorum valla :lepi:

Canım rakı balık çekti :kedi:

anaaaa kaç nisan kız senin doğum günün bak hiç bilmiorum valla bilmiyorumkismile

12 Nisan canım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Benim Ekimde olan doğum günümü ilk önce baş başa kutladık. Ozaman işte evlenme teklifi edip tektaş taktı. Hafta sonuda dayılar yengeler teyzeler kalabalık bi aile olarak kutladık :eek: O da kaynanacımın fikriydi. Pasta almış süpriz yapmış bana :1rolleyes:

Bakalım bizimkisine de belli olmaz beklemediğim anda inanılmaz şeyler yapabiliyor olumunekankayizsmile

anammmmm pırlantammm en güzel kutlamış doğum gününü buna eminim hayatında
yaşadığın en güzel doğum günü olmuştur yaaaaa özendm valla maşşalah kuzum :nazar:
yaaa benimde hiç sorma valla şöyle deniz pöfür pöfür esecek elinde
duble yanında balık ohhhhhhhh zemuszemus

anammmmm pırlantammm en güzel kutlamış doğum gününü buna eminim hayatında
yaşadığın en güzel doğum günü olmuştur yaaaaa özendm valla maşşalah kuzum :nazar:
yaaa benimde hiç sorma valla şöyle deniz pöfür pöfür esecek elinde
duble yanında balık ohhhhhhhh zemuszemus

Allah sana daha güzel hayırlılarını nasip etsin herşeyin. :1hug:

Bende ona bu doğum gününde öle bişi yapmalıyım ki hiç unutmasın istiyorum.
Uçak bileti ayarlayıp şehir dışına gitmek isityorum aslında günü birlik. Yeni göreceğimiz gezip dolaşacağımız bi şehir olsa çok güzel olur.(yurt dışı olsa daha da süper olur ama maddi gücüm yetmez. yoksa en büyük hayali yurt dışı)

saol canım benim işallah spedyy bak dolabımın üstünde ne asılı duruyor opuyorumnanaktan
4891.jpg

evet dimi ben yaptım tarihleri unutmamk için astım dolabımın üstüne opuyorumnanaktan :asigim:

Secl bak bu halıdan örücem sana da. ama rengini sen belirle evine koyarsın iki renk istemezsen ortası düz bi renk olur kenarına kremden şerit gibi yapabiliirmde.

4934.jpg

ece kız üçünüzüde ayrı ayrı seviorum valla o yüzden üçnüzüde ayrı ayrı yazdımmm :asigim: :dance:

ayyy canım benim yaa çok teşekkür ederimmm bebeğim banada böyle kremli kahveli yapabilirsin zuzum evimde alacağım herşey kahve ağırlıklı olacak die düşünmekteyim ya da sen hangi renk istiyorsasn sana hangisi daha kolay geliyorsa onuda dikebilirsin kuzum yaaa ne kadar iisin bebğim yaa bunu düşünmen bile yeter zuzum Şeniz

X