Sıkılıyorum...

Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ediyorum, haftasonunda tamamen tesadüf sonucu eşim topiğimi okuyunca halime cok üzülmüş. Oturup konustuk ve benim Türkiyeye dönmeme karar verdik. Elbetteki temelli degil ama en azından şimdilik bileti tek yön aldık bile. Eşim ben kendimi iyi hissedene ve dönmek isteyene kadar Türkiyede kalabileceğimi söyledi.

Anlayacagınız ben artık dönüyorum, bavulumu bile hazırladım:)
Dilekumur sana özelden mesaj attım tekrar döndüğümde her ne kadar yakın olmasakta yinede mesaj atıp haber veririm.

Herkese sevgiler...

sen tekrar türkiyeye dönsen. farkında olmadan esinide mutsuz ediceksin. o gelir sen gidersin aralıklarla. bu sekilde psikolojinde bozulur. hem bebekde var artık. hani durumunu bilmiyorum ama kendi evini dagıttınmı?? ailende yada onun ailesinde kalarak gecirmeyi dene bu süreyi. oraya alıs diyemem asla cünkü cok iyi bilirim o duyguyu. sevmediğin yere alışmak mümkün olmuyor :KK43:
yani eşinle bir süre ayrı kalsan:S hani askerdeymiş gibi. ki gidip gelmeler yaparsınız olmazmı?ü
3 yıl kalıcaz diyorsun. az bucukda zaman gecmiş. sen dönmeyi düşün bence geri

:S senin mesajını nasıl olduda görmedim kusura bakma ama sevindim adına cok.
he bak şimdide oraya gidiyosun iki gün sora buraya kocamı kıskanıom bunaldım yazma he :p
3 yıl hemencık gecivercek emişn ol içini ferah tut. bebiş için hazırlık yap. en eglenceli dönemlerin olucaktır inşalah

Konu,konu sahibinin isteği üzerine yorumlara kapatılmıştır..

X