SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

İstek anlık olarak yokluyor son zamanlarda bayağı azalmisti ben anneler günü arkadaşımin sigarayi uzatması ile başladım
Tüh hiç iyi olmamış ben dün baştan sona kadar okumaya çalıştım mesajları siz iyi gitmişsiniz motive olmuştum tekrar başladım diyince bırakma motivasyonum gitti ne kadar süre içmediniz

Tüh hiç iyi olmamış ben dün baştan sona kadar okumaya çalıştım mesajları siz iyi gitmişsiniz motive olmuştum tekrar başladım diyince bırakma motivasyonum gitti ne kadar süre içmediniz
Annemi kaybettim o dönemde bile içmek hiç aklıma gelmemişti Teklif edenleri bile geri çevirdim ilk anneler günü benim için çok zordu biranlik duygusallık ile yaktım devamı geldi sanırım 2 sene idi içmedim

Başınız sağ olsun 2 sene iyi içmemişsiniz benim kilo problemim var 56 kilolardan 42 43 e düştüm bunun yüzünden kilo alamıyorum bırakmaya çalışıyorum inşallah bırakırım

Başınız sağ olsun 2 sene iyi içmemişsiniz benim kilo problemim var 56 kilolardan 42 43 e düştüm bunun yüzünden kilo alamıyorum bırakmaya çalışıyorum inşallah bırakırım
Kesinlikle bırakın ben 51 ile bıraktım 72 kiloyu gördüm

Waooww maşallah peki bıraktığınızdan itibaren ne kadar süre sonra içme isteğiniz kesildi çok soru sordum ama
Ben çok kolay bıraktım öyle çok büyük krizler falan gelmedi içme isteklerim bile gerçekten çok hafif ti hatta ben eğlenceye çevirdim istek geldiğinde ben kullanmıyorum dediğim an bitiyordu Kesinlikle kendinize bıraktım icmicem falan demeyin KULLANMIYORUM telkinleri verin gerçekten işe yarıyor

Ne güzel maşallah size tekrar içmeye başladığınızda zayıfladınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…