SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

3 hafta beş gün oldu :) şuan iyi gidiyor bugün aklıma sadece öğle arası yemeğinden sonra geldi tabi 5 dakika falan sürüyor kriz sonra atlatıyorum :)
3hafta mi ben 5gun olarak okumuştum yaaa kıskandım siziii maşallah maşallah darısı banaaaaa 😂😂😂😂😂 inşallah bende 3hafta oldu derimmm 😁😁

Ay darısı bana inşallah..hamileyim ve her nefeste kendimden nefret ediyorum bebeğime zarar veriyorum diye :KK43: çok istiyorum bırakmayı nasıl başardınız? Günde 3-4 e kadar düşürebildim ama tamamen bırakmam lazım

11 kilo maşallah bende yeni bıraktım almamak için günlük yürüyüş yapıyorum şuan tek korkum kilo almak 😐
Ay darısı bana inşallah..hamileyim ve her nefeste kendimden nefret ediyorum bebeğime zarar veriyorum diye :KK43: çok istiyorum bırakmayı nasıl başardınız? Günde 3-4 e kadar düşürebildim ama tamamen bırakmam lazım
Ağzınıza sakızın üçte birini küçücük bir parçasını alın sporcuların çiğnediği gibi, sürekli olsun ağzınizda..hem iştah kapayor gereksiz şeyler yemiyorsunuz hemde sigara istemiyor canınız ben böyle bıraktım 🤷

allen car var onu izleyebilirsiniz . İnanın kokusu tadı bile iğrenç herşey gerçekten beyinde hiç içmemişssiniz hiç başlamamışsınız gibi düşünün..

Kızlar öncelikle merhaba . Sigarayı bırakalı tam 22 gün oldu benim gibi sigarayı bırakan var mı? Bıraktığında ne gibi şeyler değişti. Motive edici yazılarınızı paylaşıp destek olursanız sevinirim :)
Benim bugün 6.günüm bırakalı.. ilk defa bırakıyorum tüm bırakanlara sabır diliyorum.. ve 6 ay 1 yıl sonra başlayanlara çok üzülüyorum ve öyle olmaktan korkuyorum😞

Benim bugün 6.günüm bırakalı.. ilk defa bırakıyorum tüm bırakanlara sabır diliyorum.. ve 6 ay 1 yıl sonra başlayanlara çok üzülüyorum ve öyle olmaktan korkuyorum😞
Korkma ve emin ol sigaradan tiksindim kokusu iğrenç diye sürekli kendine telkinler ver ben öyle yapıyorum . bugün tam 4. haftam fakat benim dudak yaralarım çok bir an önce onların geçmesini bekliyorum.

Bende yarın bırakmak istiyorum. ... Çok çok denedim ama artık kesin bırakmak istiyorum iradem sıfırdır bu arada bakalm yapabilcekmiyim

İstiyorum ama başaramazsam diye de korkuyorum etrafımdaki herkes içiyor birlestik mi ne nasıl olcak bilemiyorum etrafim dediğim ailem esmin ailesi vs sık sık bı araya geliyoruz eşimin aielsigle vs çok zor çok

İstiyorum ama başaramazsam diye de korkuyorum etrafımdaki herkes içiyor birlestik mi ne nasıl olcak bilemiyorum etrafim dediğim ailem esmin ailesi vs sık sık bı araya geliyoruz eşimin aielsigle vs çok zor çok
Böyle düşünürsen bırakamazsın bizde de herkez sigara içiyor iş yerimde içerdede sigara içiliyor ama bıraktım . Emin ve kararlı ol bence bırakırsın

Korkma ve emin ol sigaradan tiksindim kokusu iğrenç diye sürekli kendine telkinler ver ben öyle yapıyorum . bugün tam 4. haftam fakat benim dudak yaralarım çok bir an önce onların geçmesini bekliyorum.
E Ecem1628 çok teşekkürler teselli için ama Bugün 7.gün sabah kalktığımdan beri bitmeyen kriz sabahtan beri ağlıyorum😢 niye bugünüm çok zor geçiyor ne büyük bir kriz😢 izmarit bulsam yakçam içicem o derece kendimi zor tutuyorum.. neolur bırakanlar söyleyin bu işkence ne zaman bitcek kaç ay?kaç yıl? Önüme sigara oaketi atıcaklarda yok içmiyorum dicem nezamannnnn?😢😢😢

Kızlar öncelikle merhaba . Sigarayı bırakalı tam 22 gün oldu benim gibi sigarayı bırakan var mı? Bıraktığında ne gibi şeyler değişti. Motive edici yazılarınızı paylaşıp destek olursanız sevinirim :)
Tebrik ederim hem sağlığın hem maddiyat olarak en doğru kararı vermişsin canım benim

Neden yarın bugün değil ve etrafm da herkes içiyor onları bosverelim eşim yanı başımda gözlerime baka baka içiyor 😂 zorlaniyormuyum ara ara evettttt ama artık sigaranın dediği değil benim istediğim olacak patron benim 😀

E Ecem1628 çok teşekkürler teselli için ama Bugün 7.gün sabah kalktığımdan beri bitmeyen kriz sabahtan beri ağlıyorum😢 niye bugünüm çok zor geçiyor ne büyük bir kriz😢 izmarit bulsam yakçam içicem o derece kendimi zor tutuyorum.. neolur bırakanlar söyleyin bu işkence ne zaman bitcek kaç ay?kaç yıl? Önüme sigara oaketi atıcaklarda yok içmiyorum dicem nezamannnnn?😢😢😢
Bugun bir kaç kez bende deli gibi istedim hatta yakacak oldum fakat geçen 3 4gunumu çöpe atmış olacaktım

Bugun bir kaç kez bende deli gibi istedim hatta yakacak oldum fakat geçen 3 4gunumu çöpe atmış olacaktım
Sabırrrrrr yenilmeyelim destek olalım birbirimize… hem vucudumuz temizli vucut nikotin istemiyorki sadce alışkanlık.. normal bence tabi saygı duyalım krizlere😂😂 kibarca def edelim krizleri😂 dile kolay 20 yıldır beraberdim onla tabi alışmak zor olcak diyeeeee teselli edelim kendimizi

X