Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

aklima gelmisken ekleyim :kedi: gerci sizin anilariniz yaninda benimkisi hic kalir ama
bi keresinde eski sevgilimle o zamanlar ramazanda hergün iftara kadar görüsüyorduk nette , iftar zamani cikip orucumuzu aciyoduk vs. hergün böyle geciyodu bigün iste kamera aciyoruz tam bu siritmaya basliyo noldu felan diyorum hic diyo niyetlisin bugün dimi demisti evet tabi askim olmaz olurmuyum felan diyorum ki degildim regl olmustum o ama hala gülüyo tabi benim ceton agzimdaki sakizi balon yapip patlatinca düstü :lepi:

bi keresinde de biz ayrildiktan sonra olmustu , kapisinin önünden geciyoduk arkadsimla bunun arabasi park halinde , ben agzima geleni diyorum bi tas olsa da simdi sunun camlarini kirsam tekmelesem arabanin hali kalmasa felan köseyi dönmemle beni aramasi bir oldu ztn sırnaşık şey arkamdaymis tam marketten cikmis haliyle dediklerimi de duymus sırnaşık şey

delikafadulden kaydirigubbakcemile3

Şahan gökbakarı bilirsiniz bir röportajında bişey itiraf etti.
Eğer sevgılısı bi yere takılıp, tökezleyip düşerse direk soğurmuş ondan puhaha ne varkı bunda ya ayrılırmış yanı ciddi ciddi puahha koptum yaa

bide ben sevgılıme rezil olmadım ama bikeresınde babama rezıl oldum bi sabah birlıkte arabada işe gidiyorduk ben önde babamın yanında oturuyordum sonra birden gazım geldi biraz sessizce azcık salayım dedim oda öyle bi pis koktuki anlatamam ya ben bile boğuldum kokusuna off ya cok kötü hissettım kendımı caktırmadan f-hafıfce camı actım havalansın dıye bi yandanda camdan dışarı bakıp gülüyorum babam olmasa yarılcam gülmekten ama okdar güldüm ancak

Son düzenleme:
Ben de size bugün gene annemle birlikte rezil olduğumuz bir anı anlatayım. Sevgilimle yine msn üstünden görüşüyoruz ( Kaç günden sonra ilk defa çok özlemişim aşkımı opuyorumnanaktan ) Zaten fazla vaktimiz yoktu. ıkimizinde işleri vardı. Derken annem geldi odaya kaydirigubbakcemile3 Tutturdu bende bakıcam diye. ( Annem biz konuşurken ikimizinde yüz ifadesine bakmaya bayılır ) Bakıyo bize. Aşkımda yanımda annemin olduğunu görüyor. Annem el kol hareketleri yapar da konuşurken kaydirigubbakcemile3 Neyse 3 ümüz konuşurken odaya, yani sevgilimin nete girdiği odaya müstakbel kayınvalide adayım girdi kaydirigubbakcemile3 Sevgilimin annesiyle, annem henüz tanışmadığı için Annem çok merak ediyor kayınvalide adayımın yüzünü. ıçeriye girmesiyle annemin el kol hareketleriyle sevtgilimin annesini çağırması bir oldu. Kadın su içiyordu benim yanımda extradan 3. bi kol görünce pc ekranına yaklaşıp öyle bir baktı ki... kaydirigubbakcemile3 Sanki marstan sinyal alınıyordu. Sevgilim ben ve annem gülme krizine girdik ama sevgilimin annesi çok kızdı. Bunlar benimle dalgamı geçiyor diye kaydirigubbakcemile3

Ne komik kızlarız ama bizimle gezen adamın + bi ekşına ihtiyacı yok kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

:roflol: :roflol::roflol::roflol::roflol:delikafadulden cok güldüm ya..

herbirinizin ne güzel anilari var öyle bayildim dogrusukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:smiley-cool:

Bir de aklıma şu geldi. Biliyosunuz devlet hastenelerinde muayne olabilmek için sabahın köründe kalkıp, yollara düşmek gerekli. Gene bir sabah (05.30 - 06.00) annem ben ve abim gidiyoruz yolda, minübüse binip hasteneye gidicez. Bindik minübüse ama benim yolda kaç kez ayağım takıldı, gözlerim kapalı gittiğim için. Haliyle minübüste de gözler kapalı. Bişeyler görüyorum ama öyle belli belirsiz. Boş bulduğum bi yere devrilip kaldım. Cama başımı yasladım. Abim ile annem de arkama geçtiler. Minübüste biraz dolu hani. Abim para uzattı bana. Al da uzat diye. Gçzlerimi açmadan bağrıyorum " Şoför bey şu parayı alır mısınız 3 kişi" diye. Dememle Minibüste herkesin yüksek sesle gülmesi bir oldu. Gözlerimi açtığımda abimin bana bakıp herkesin ortasında "Rezil oldun ohh canıma değsin" demesi beni yerin dibine sokmuştu. Uyuduğumu biliyodu, şoförün olmadığınıda. Ama evde yaptığımız kavganın intikamını almıştı piss kaydirigubbakcemile3

gülmketen öldüm ya:)) başka böle anıların var mı canım topiği sen doldurmuşsun valla.ç9)))

bnden aklımdan geeni sölim ama komik mi deil mi buna siz karar verin
bu sene yeni işe başladığım için holdingden çıkıcam şimdi bu dönmeliler varya ordan geçiorum dışarı çıkıcam die kafanı bi vurdum cama arkamdada adam vardı ayy ne rezil olmuştum yaa:))

ayyy bide benimkini okuyun...

şimdi oturuyoz biyerde sevgilimle bende ozaman griptim tabi burnum dolu filan bi espiri yapmıştı bnde gülüyim derken şöyle bi tısladım burnumdaki sümüklerr dışarı fırtladı ama ne kötü olmuştum yaa rezill:kedi:ik..

heheehe tabi canım hele bide erkke arkadaşının yanında olunca pancar gibi kızarmışsındr valla:roflol:

bide bu var bnde..

bide bu bnle ilgili deil ama bizim iş yerine çocuğun biri geldi aşağıdan kart veriolar ama bizim kata geldiklerinde kapıyı açamıolar biz içerden açıoz oda kapıyı açık mı sandı ne küttttttt die bi ses çıktı biz hemen baktık noluo çocuk kapıya yapışmış durumda ayy ne güldüydüm tabii çocuk utanmasın die başka yere gidip gülmüştüm:roflol:

napalım canım en kötü günlerimiz böle olsun canım allah ağlamaktan uzak tutsun hepimizi hele bide asker yolu gözleyenler için bnim gibi off off

Umarım canım amiiiin:)) sanada Allah sabır versin güzelim...askerin geleceğe güne kadar zaman su gibi akıp geçsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…