Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

do you wanna yarıldım senin şu kaynana pinpirik muhabettine çok komiksin ya:roflol:

Sevgilimle romantik yapıoz:) dizlerime uzanmış bir ara sessizlik oluyor başını göbeğime yasladı loplop şırrşırr acayip sesler geliyordu karnımdan baya da sesli baya utanmıştım tabi oda gülüyoo:) Bigünde cafede oturuyoruz habire biişiler içirten garsonumuz geldi abi bişi içermisniz dedi benmkisi sahlep söyledi banada sen ne içersin dio ben yok diyorum garson ne getirim dio ben yok mok ya sen Buna sahlep getir banada su diyorum garson BUmu diyor Ya aşkııııma getir diyorum... ben aşkıma bakıyorum aşkım bana çok fenaydı Bayramın 2.günü bi yerlere gittik içiyoruz daha önce onla bi defa içmiştim onla 2 biracık hiçte etkilememimişti.herneyse içiyoruz falan gözlerim fıldır fıldır aşkım içme yeter diyor ama hiç etkilenmemiş gibiydim wcye gitcem diye bi kalktım uff dünya nasıl dönüyor çok fena çarpmaya başladı çıktık ordan hayal meyal hatırlıyorum bağırıp çağırdığımı ki burasıda küçük yer yani yolda kustum arabada kustum evde kustum okdr feciydi yani beni temizledi okadar bağırıp çağırmama rağmen o günden sonra içmek yasak ama baya kötüydü ya

ayyyyyyyyyyy
oyyyyyy
gülmekten bi hoş oldum yaaaa
insan asla unutmaz böyle bir durumu

ayyy harıkasınz yaa cok guldm coookkkk :roflol: :roflol:

süper :))))

kizlar ya catladim gülmekten sırnaşık şey süpersiniz en cok ama aklimda kalan okuduklarim arasinda o biyik olayiydii :roflol: hala gülüyorum ya benim suan bi rezilligim aklima gelmiyo ama olunca paylasicam bende :)

kızlar geçen ay sevgilim çok fena grip olmuştu,ertesi gün buluşamayabiliriz elimi kaldırcak halim yok dedi ama buluştuk ve gayet dinç görünüyordu,

bende şımarık bir şekilde ''bak yanıma geldin şimdi çok iyisin enerji dolusun maşallah,ilacın benim işte'' dedim,oda gevrek gevrek gülümseyip yoo ilacım bu deyip hızlıca bir ambalaj gösterdi,üstünde yazan yazıyı okuyamadım

ben de bunu malum prezervatif sandım,dondum kaldım,ne diyeceğimi bilemedim,o sırada yoldaydık birde bütün yol kaskatıydım o gayet normal,nasıl bir ayrılık konuşması yapıcam,napıcam ne edicem derken bir cafeye geçtik,

buda sıcak su istedi,sonra montunu çıkarıp yerleşmeye başladı,cebindekileride rahat olmak için boşalttı telefon cüzdan sigara ve tam o AMBALAJı çıkarıyorduki o tarafa doğru hışımla uçtum resmen çocuğun üstüne atladım hemen engel oldum sevgilime,cafedekilerde bana anlamsız bakıyordu,bende ''terbiyesizliğini millete göstermene gerek yok!! '' diye bağırdım,tam lafın devamını getircektimki ''aşkım iyimisin sen ya!! '' diye bana kızıp ambalajı masanın üstüne koydu,

meğersem o ambalaj hepimizin bildiği grip ilacı T.hot'muş
bilmiyorumkismile

resmini koyuyorum kızlar sizcede ona benzemiyormu CADIARZU

Aynen Allah iyiliğini wersin canım artık aklından ne geçiyosaaayerimseniben aşık senii:asigim:

ehehehehehe süpermiş yaa. Sevgilinin yerinde olmak isterdim seni bozum etmek için. Şimdi oğlan dmeiştir kızın aklı fikri nerelerde diyekaydirigubbakcemile3

Ben rezil olmam dedim nasıl da oldum ama
hasta olduğumu hissettim ve bi baktım hasta olmuşum yanımda hiç bişey yok beraber market aradık aldık. ama ne utandım yerin dibine girdim sanki ateş atıodu yüzüm
hiç unutmam artık bu olayı :kedi:kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
bende bi kere aşkımla buluşmak için hazırlanıyodum üstüme uygun olarak beyaz babetlerimi giydim ama biraz bol geliyodu geç kalcağım için uğraşamadım daaha fazla ve yola çıktım.koşa koşa giderken yolun ortasında birden ayakkabı fırlayıverdi ayağımdan kaydirigubbakcemile3 az filanda değil 1-2 metre uçtu ayakkabı bende ayakkabının peşinde koşuyorum tabi.nasıl rezil olmuştum yaa herkes bana gülüyodu şansıma uçan ayakkabım tam da tıklım tıklış dolu di durağın önüne düştü sırnaşık şey

bu olay benimde başıma geldi seke seke babetlerimi aalmıştım vede çok kalabalıktı seninki gibi biyandan gülüp biyandan zıplıodum sırnaşık şey

o babet olayini bende yasadim kizlar :teytey:
yazin simdi türkiyede carsida gezdik kuzenlerle felan duraga dogru yol aliyoduk ki benim babanneme gitmem gerekiyordu onlarda evlerine gidiyodu , neyse dedim bakarim basimin caresine . durakta 2-3 erkek var sürekli baktiklarini hissettim , benim otobüs yaklasiyodu ki bende kenara gectim , arkamdan diyorlardi bu kiz binerse felan bizde binelim, bu durumda beni korku basti tabi eyvahedigeldismile yalnizim birde tanimadigim bi yer. tam inecegim duraga geldim kapiya dogru yaklastim arka siralarda kalabalik bi erkek grubu gülüyolar bakiyolar felan sinir oldum ben tabi korku deseniz ztn var , otobüsün kapilari acilmasiyla benim ani inmek istemem üzerine babet baya bi ayagimdan cikip yola firladi sırnaşık şey ben bi taraftan nereye dogru gitmem gerektigine bakarken bi taraftan ayagimla yerdeki babeti bulmaya calisiyorum tabi hepsi otobüs gidene kadar arkamdan gülüyordu o baska bi rezillik delikafadulden toz olup gitmistim hemen ordan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…