Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

resmen gülmekten yıkıldım ya delikafaduldendelikafadulden

Kızlar gözlerimden yaş geldi yemin ederim koptum yaaaaa :lepi: delikafadulden :roflol::roflol:

Arkadaşımın başına gelmiş ama sevgilisi değil,beğendiği ve sıcak ilişki kurmak istediği bir zata karşı:roflol:
Kızımız kola içiyor kantinde,bir bakıyor sevdiceği olmasını istediği şahıs geçiyor yanından..Aceleyle pipeti ağzından çıkarıyor ve şöyle bir ses çıkıyor:
Naaaaagarrrkkkakannehir
Demeye çalıştığıysa naaber,ama zavallı kızımızın tam o sırada geğireceği tutuyor,malum kola gazlı içecek.. Çocuk espriye vuruyor,yuh .ıçsaydın bari diyor demeye de bizim kızın aşkı birden sönüveriyor,ne de olsa yüzüne bakamadığı kişiyle aşk yaşanmaz:gitme:

delikafadulden
kaydirigubbakcemile3 canim yaaaa.. i$te hep olmadik zamanda gelir insanin ba$ina böyle $eyler..olumunekankayizsmile

ohaoldumsmile inanmıyorum ya koptum :roflol:

ayy çok fenaymışşş...akannehirne diyim Allah bir daha vermesinnn

Askımlaan benn yaklasık ıkı hafta once kadar sınemaya gıttık.. opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan :asigim:
Nesee bakıyoruz fln fılan sora bnmde altımda keten bı pantolan var
toplanmıs yukarı kadar rahatsız oldum en arkada oturuyoduk
dedım barı duzeltıım ayaga kalktım pantolonumu duzelttım
koltuklar malum katlamalı olunca ben oturym derken yere yapısmam bır oldu
evımde sandım heralde kendımı :roflol:
bıtanem de benı yanında arıyo kıyamam bı baktı bn yerdeyımm gulmekten bnı kaldıramadı yerden hahahahahahahah :roflol:

:roflol:
sırnaşık şey süperrr laelaelaelaelae

ben sevgilime değilde annesine rezil oldum off çok fenaydı ama
nette camla konuşuoduk
bende yeni bi pijama aldım popo kısmında bi kıımda erkek bi kısımda kız çöp bebk resmivar tatlı bşii
öööööööölemuhabbet muhabbeti açtı tabi duur mu bizimkisi bakıcam diye tutturdu
ben cama resmen dayamışım popomu ay ne salaklık ya
annesi grmiş tabi tersim ya cama karşı göremiom
çocuk yazmış tamam dön
aşkım dööööööööön
ya dönseneee
ve titreşimmmmmm
ben anca döndüm ama
annesi kesin gördü eminim ikimizde çok rezil olduk
kadın ne anlamıştır allah bilirr
sonra ben tabi mosmorr dedim anlamışmıdır die e tabi öyle bi durdun ki maşallah dedi
ayyy çok utandım yaaaaaa

ooyyy ne kadar güldüm yaaa.bende anlatıcam :))

eşimle flört dönemlerimiz daha elele bile tutuşmuyorduk. birgün sohbet muhabbet çok güzell hahahah hihihi derken ortam güzel yanyana oturuyoruz attı elini omzuma TAAAKK diye bi ses çıktı onda hiç tepki yok elini çekemedi de bende de tepki yok utancımdan geberdim.slikonlu sütyen talmıştım bir slikonu vardı mübarek çelikten zırh gibi o nasıl bi sesti anlatamam .yok hani o sesten mi utansam slikonlu sütyenle bomba gibi olup hayalleri mahvettiğimimi düşünsemm yerin dibine girmiştim DD

Ya ben anlamadım bunu..:uhm: Elini omzuna atmasiyla silikonlu sütyeninden nasıl ses çıkıyor??sempatiksalakcinni

hepsi çok komik ya :):)
Bi tane de ben anlatayım rezillik :)
bayram da erkek arkadsımla evde yemek yicez . Elektrikler yok hava da kararıyo ayakta atıstırp cıkcaz. Bardak Ayranlar var ya ondan almıstık 2 tane o benimkini çalkalamıs acmıs ben de farketmedim tabi. agzı kapalı sandım biraz da sımarıklık yapıyodm hızlı hızlı calkalıcam diye. Kaldırdım havaya elimi hılzıca bi salladım sevgilim duuurrrrr diye bagırdı ama artık çok gecti kutunun içinde 1 damla bile kalmamıstı halı mutfak dolabı buz dolabı her yer ayran olmustu benim fönlü saclarım kıyafetlerim çok utanmıstım bi de sevgilime benim elim yok mu niye sen acıyon senin sucun diye bagırdım garibim aldı eline halıyı falan sildi hala da her ayran aldıgımız da söyler gıcık önce bi acık mı diye bak der herkesin icin de

balayında banyoda tam yaramazlık yapmak üzereyken kayıp şakk diye popo üstü düşmem komikti biraz rezillikti ama kocam o benim napayım :))

İşte bu süpermişşş :)))) yerler halılar fln neyse de fönlü saçlara yazık olmuş. işin yoksa yıka, bi daha çektir. :)))

ne geldi aklıma
10 sene kadar öncee
bir kamu kurumdayız bi kaç arkadaşş
bayada havalı havalıı geziniyoruz ortalarda
arkadaşım kıpkırmızı olmuşş bana bakıyo
nee
dedim
pantolonunun arkasında minik bir yırtık var fakatt donun görünüyo içerden belli baya dedi amaa
benn yerle birr
duvar diplerinden gidiyorum
havam söndüü kımıldayamıyoum
orda görevli biri bana bi mont verdi
meger o da görmüş
nasıl rezil olmuştummmmmmmm
bak gene utandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…