Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

do you wanna yarıldım senin şu kaynana pinpirik muhabettine çok komiksin ya:roflol:

Sevgilimle romantik yapıoz:) dizlerime uzanmış bir ara sessizlik oluyor başını göbeğime yasladı loplop şırrşırr acayip sesler geliyordu karnımdan baya da sesli baya utanmıştım tabi oda gülüyoo:) Bigünde cafede oturuyoruz habire biişiler içirten garsonumuz geldi abi bişi içermisniz dedi benmkisi sahlep söyledi banada sen ne içersin dio ben yok diyorum garson ne getirim dio ben yok mok ya sen Buna sahlep getir banada su diyorum garson BUmu diyor Ya aşkııııma getir diyorum... ben aşkıma bakıyorum aşkım bana çok fenaydı:KK43: Bayramın 2.günü bi yerlere gittik içiyoruz daha önce onla bi defa içmiştim onla 2 biracık hiçte etkilememimişti.herneyse içiyoruz falan gözlerim fıldır fıldır aşkım içme yeter diyor ama hiç etkilenmemiş gibiydim wcye gitcem diye bi kalktım uff dünya nasıl dönüyor çok fena çarpmaya başladı çıktık ordan hayal meyal hatırlıyorum bağırıp çağırdığımı ki burasıda küçük yer yani yolda kustum arabada kustum evde kustum okdr feciydi yani beni temizledi okadar bağırıp çağırmama rağmen o günden sonra içmek yasak ama baya kötüydü ya:KK43:

kızlar bunlarda bişey mi benim arkdsm sevgilisiyle bulustugunda biraz bıyıkları varmıs.arkdsmn sevgiliside sürekli arkdsmın agzına bakarak konusmaya baslamaıs ve daha sonra askım ya bıyıkların cıkmıs surda kuaför var git aldır istiosan bıyıklarını demiş.kızın rezilliğini düşünsenize=)
ve benimde komikten öte iğrenç bi durum olmustu.soukta sevgiliimi bekliodum gec kalmıstı geldiginde "off nihayet geldin "dedim ama offf derken burnumdan nefes verdim.ve souktan donan o minik burnumdaki sümük dısarı fırladı ühüüüüüüüüüüüüüü cok rezil bi durumdu=)

ayyyyyyyyyyy
oyyyyyy
gülmekten bi hoş oldum yaaaa
insan asla unutmaz böyle bir durumu

kızlar ilk buluşmamızda sevgilim bana gül uzatmıştı, :asigim: ben de "bana mı bu"demiştim kaydirigubbakcemile3 napiim ama zaten ilk gün heyecan var, :kedi: öyle lap diye dalamadım.O gün bugündür ne zaman gül alsa "bana mı"der gıcık eder beni.:eek:klava: Neyse o gün sonra da bi cafeye oturduk,orda da kolayı üstüne dökmiyeyim mi :roflol: ilk günümüz tam rezillikti yani

bende dün akşamdan beri düşünüyorumm
aklıma gelmemeişti
senin şu olyı okurken aklıma geldi
arabadayız
mendil alıcam torpitoyu açtım
ne göreyim yüzük kutusu
elime bi aldım
bu kiminn lan demişim( ama aklıma keisnle bana almış olabilecegi gelmiyorr )
adam tabi şok

bende eşimle bir diyaloğumuzu anlatayım;
eşimin ingilizcesi iyidir benim baya kötü neyse bir gün işimle ilgili bi konuda yardımcı oldu bende ingilizce teşekkür ettim(tabii msn de yazışıyoruz) o da ingilizce 'not at all lady' yazmıştı.bende anlamıyorum ya not almama gerek yok diye cevap yazdım ama adam ingilizce 'bişey değil' yazmış :)) ayy çok utanmıştım.

kızlar benimki böyle anlatınca komik olmaz ama hayalinizde canlandırın sırnaşık şey

sevgililer günündeydik,sevgilimin odasında yatakta oturuyordum gözlerim kapalı,oda bana hediyemi getircek ya.. aç aşkım gözlerini dedi,açtım.

karşımda diz çökmüş ağzında yapma bir gül.

bende şaşkın,hımm çok tatlısın aşkım dedim yanağından öptüm gülü aldım komidinin üstüne koydum.

oda gülü geri aldı elime verdi ''yaa bi baksana aşkım fırlatıp attın!!'' dedi.

bende aldım elimde döndürüyorum ''aa ne güzelmiş yaprakları da pek gerçekçi..'' (etkilenmiş gibi rol yapıyorum güyakaydirigubbakcemile3)

(ben hala gülle ilgili saçma sapan yorumlar yapıyorum) buda sabır taşı 2 dk kdr bekledi hiçbirşey dememek için kendini zor tutuyor..

sonra çaktım köfteyi baktım gülün ortasında çizgi,açtım baktım meğer baş kısmı yüzük kutusuymuş,
bir tane yüzük yeri var diğerini de gelişi güzel koymuş,kutuyu açtığımda biri tişörtümden loppp göğüslerimin arasına düşmezmi!

sevgilim tabi ''zahmet etme aşkım ben alırım:jeyyar:'' dedi

aldırtırmıyımm... aklinialirimsmile

işte bizim sözlenme hikayemizopuyorumnanaktan

en büyük rezillik benımkısı heralde her hatırladığımda bayaa bi gülüorum hatta eşimde :)

şööleki... evımız dublex yatak odamız üst katta...bende yatağa saten carşaflarımı serdım saten gecelığimi giydim..odayı kendımı hazırladım indim aşağı kocacıgmın yanına... nese arayı gecıorum :kedi: taktım bunu peşıme ben önde o arkada cıktık yukarı..derken yakalıcam senı dıe kosturdu benı bende ondan önce yataga girip sözde saklancam...yataga girmemle daha doğrusu atlamamla duvarla yatak arasına girmem bir olduu ee yatakta saten bende saten kaydım halıylee ama biz kocacımla komada..

Bi tane daha var.. Sevgilimle otobüs durağına doğru yürüyorduk..
Baktım otobüs hareketlendi kaçırmayalım diye durağa doğru koşmaya başladık derken küt diye bişeye çarptım..Çarpmakta değil yapıştım=)
Meğersem durağın etrafı camla çevriliymiş.. ben farketmemişim..Etrafımdaki herkes gülmeye başladı bende dahilkaydirigubbakcemile3

benımde bıtane daha var :)) bunu hatırladıkça ben de kopuyorum valla. hele bıde o ortamda olunca daha gülüyo insan. Sevgilim almış arabayı cıktık alısverıse gıdıcez .Arabada minübüs yani. Oturuyorum önde ani fren yapması gerekti bi ara. o korkuyla benı unutmus bende cok zayıftım . arabada da bacak bacak üstüne atmısım keyıflı oturuyodum. Frenin etkisiyle bi ara etrafı göremedım. Megersem torpido ile koltugun arasına düşüp yetmezmiş gibi orda sıkışmıştım.( çok dardı ) arabayı sağa çekip saatlerce güldük

seni hala nasıl boşamıyo bi bilsem CADIARZU

bende anlatim bi dene ..
açım ben her zamanki gibi. oturduk bi restoranta. canım döner istedi pilav üstü. iskendere ayrı bi zafım var ama .. garson geldi ve ben siparişimi söyledim: pilav üstü iskender.. sempatiksalakcinni
hööhh bee dedisempatiksalakcinni

Bide arkadaşımın başına geleni anlatayım..kaydirigubbakcemile3
Arkadaşım kafede sevgilisiyle çay içiyomuş.. arkadaşım bardağı eline almış yan tarafından geçen biri tökezlemiş arkadaşımda refleks sevgilisinin üstüne eğilmiş çay sevgilisinin malum yerine dökülmüşkaydirigubbakcemile3 çocuk yandım fln bağırmış benim akıllı arkadaşım eline peçete almış panikle orayı silcem diye uğraşıyormuşkaydirigubbakcemile3 çocuk millet bakıyo diye bunu eliyle uzaklaştırıyomuş arkadaşım kızdığı için uzaklaştırıyor sanıp hala daha silcem diye uğraşıyomuş affettirmek için.. sonra dank etmiş kafasına milletin ortasında nereyi silmek için uğraştığıkaydirigubbakcemile3

bitane daha anlatayım.
bigün aşkımla yolda gidiyoruz bayağı merkezi kalabalık bi yol.
bi baktım 5-10 metre ilerde ama bizim yan tarafımıza doğru kalıyo. koca bir köpek atlıyo zıplıyo havlıyo. bende korkarım başıboş köpeklerden.
köpeğe bakarak yürüyorum yolda, peşimizden geliyomu diye.
köpeğe bakarken direğe bir çarptım ama okadar kötü çarptım ki çarpıp geri sıçradım top gibi. kafamı çarptım.
erkek arkadaşım kafana bişey oldumu diyor. direk sallandı çünkü.
bende yok işte zaten hafif çarptım diyorum. halbuki bi hafta kafamın o tarafına yatamadım:) nasıl rezil olmuştum. hatırlamak istemiyorum

kızlar bunlarda bişey mi benim arkdsm sevgilisiyle bulustugunda biraz bıyıkları varmıs.arkdsmn sevgiliside sürekli arkdsmın agzına bakarak konusmaya baslamaıs ve daha sonra askım ya bıyıkların cıkmıs surda kuaför var git aldır istiosan bıyıklarını demiş.kızın rezilliğini düşünsenize=)
ve benimde komikten öte iğrenç bi durum olmustu.soukta sevgiliimi bekliodum gec kalmıstı geldiginde "off nihayet geldin "dedim ama offf derken burnumdan nefes verdim.ve souktan donan o minik burnumdaki sümük dısarı fırladı ühüüüüüüüüüüüüüü cok rezil bi durumdu=)

kaydirigubbakcemile3 Üüzldüm senin adına canım kaydirigubbakcemile3

Chimchime cnm banada bi kere annesiyle ilgili böyle bir durum oldu. Sevgilim askerdeyken benim anneme anne demek için ölür biterdi. Derdide zorlada olsa. Eee benden de kendi annesine anne demem için beklerdi. Ben diyemezdim. Nasıl diyim allah aşkına? Söz yok, nişan yok.. Neyse askerden geldi kendisi. Benimki gene söylenmeye başladı. Annemi aramıyorsun hiç diye. Aldım numarasını, tuttum aradım sevgilimden habersiz. Kadın telefona çıkıncda birden " Annecim nasılsınız" demeye başladım. Kadın da sanki sesimi tanıyomuş gibi. Ah kızım sen misin iyim yavrum sen nasılsın dedi. Ben sonra kendimi tanıttım ve birden anne dediğim için özür diledim tabi. Kadının çok hoşuna gitmişti ve benim kim oldumu zaten biliyodu kaydirigubbakcemile3 Kendisi köydeydi ve eve dönüyordu. Bende aman anne gelirken dikkatli olun dedim. Ama tüm içtenliğimle. Nerden biliyim yanlış anlayacağını kaydirigubbakcemile3 Gitmiş hemen sevgilime demişki snaki uzak yoldan geliyorum ne kadar pimpirikli kız kaydirigubbakcemile3 Töbe ettim bidaha demem. Aslaa!!

ben de anlatcam.

beni ilk öpeceği zaman, ortam loş, hafif müzik çalıyo, heyecandan ateşim çıkmış...
tam yaklaştı...

karnım bir guruldadı. gök gürültüsü gibi. bütün romantizmi aldı götürdü. ben gülüyorum. öpemiyorum. aşkım umursamadı tabi. yine masumca öptü beni.

ama çok komikti.

"ay bugün çok kahve içtim, herhalde ondan" falan diyip kılıf uyduruyodum bi de ya. kaydirigubbakcemile3

ayyy harıkasınz yaa cok guldm coookkkk :roflol: :roflol:

Sevgilimle romantik yapıoz:) dizlerime uzanmış bir ara sessizlik oluyor başını göbeğime yasladı loplop şırrşırr acayip sesler geliyordu karnımdan baya da sesli baya utanmıştım tabi oda gülüyoo:) Bigünde cafede oturuyoruz habire biişiler içirten garsonumuz geldi abi bişi içermisniz dedi benmkisi sahlep söyledi banada sen ne içersin dio ben yok diyorum garson ne getirim dio ben yok mok ya sen Buna sahlep getir banada su diyorum garson BUmu diyor Ya aşkııııma getir diyorum... ben aşkıma bakıyorum aşkım bana çok fenaydı:KK43: Bayramın 2.günü bi yerlere gittik içiyoruz daha önce onla bi defa içmiştim onla 2 biracık hiçte etkilememimişti.herneyse içiyoruz falan gözlerim fıldır fıldır aşkım içme yeter diyor ama hiç etkilenmemiş gibiydim wcye gitcem diye bi kalktım uff dünya nasıl dönüyor çok fena çarpmaya başladı çıktık ordan hayal meyal hatırlıyorum bağırıp çağırdığımı ki burasıda küçük yer yani yolda kustum arabada kustum evde kustum okdr feciydi yani beni temizledi okadar bağırıp çağırmama rağmen o günden sonra içmek yasak ama baya kötüydü ya:KK43:

süper :))))

kizlar ya catladim gülmekten sırnaşık şey süpersiniz en cok ama aklimda kalan okuduklarim arasinda o biyik olayiydii :roflol: hala gülüyorum ya benim suan bi rezilligim aklima gelmiyo ama olunca paylasicam bende :)

kızlar geçen ay sevgilim çok fena grip olmuştu,ertesi gün buluşamayabiliriz elimi kaldırcak halim yok dedi ama buluştuk ve gayet dinç görünüyordu,

bende şımarık bir şekilde ''bak yanıma geldin şimdi çok iyisin enerji dolusun maşallah,ilacın benim işte'' dedim,oda gevrek gevrek gülümseyip yoo ilacım bu deyip hızlıca bir ambalaj gösterdi,üstünde yazan yazıyı okuyamadım

ben de bunu malum prezervatif sandım,dondum kaldım,ne diyeceğimi bilemedim,o sırada yoldaydık birde bütün yol kaskatıydım o gayet normal,nasıl bir ayrılık konuşması yapıcam,napıcam ne edicem derken bir cafeye geçtik,

buda sıcak su istedi,sonra montunu çıkarıp yerleşmeye başladı,cebindekileride rahat olmak için boşalttı telefon cüzdan sigara ve tam o AMBALAJı çıkarıyorduki o tarafa doğru hışımla uçtum resmen çocuğun üstüne atladım hemen engel oldum sevgilime,cafedekilerde bana anlamsız bakıyordu,bende ''terbiyesizliğini millete göstermene gerek yok!! '' diye bağırdım,tam lafın devamını getircektimki ''aşkım iyimisin sen ya!! '' diye bana kızıp ambalajı masanın üstüne koydu,

meğersem o ambalaj hepimizin bildiği grip ilacı T.hot'muş
bilmiyorumkismile

resmini koyuyorum kızlar sizcede ona benzemiyormu CADIARZU

Aynen Allah iyiliğini wersin canım artık aklından ne geçiyosaaayerimseniben aşık senii:asigim:

ehehehehehe süpermiş yaa. Sevgilinin yerinde olmak isterdim seni bozum etmek için. Şimdi oğlan dmeiştir kızın aklı fikri nerelerde diyekaydirigubbakcemile3

Ben rezil olmam dedim nasıl da oldum ama
hasta olduğumu hissettim ve bi baktım hasta olmuşum yanımda hiç bişey yok beraber market aradık aldık. ama ne utandım yerin dibine girdim sanki ateş atıodu yüzüm
hiç unutmam artık bu olayı :kedi:kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
bende bi kere aşkımla buluşmak için hazırlanıyodum üstüme uygun olarak beyaz babetlerimi giydim ama biraz bol geliyodu geç kalcağım için uğraşamadım daaha fazla ve yola çıktım.koşa koşa giderken yolun ortasında birden ayakkabı fırlayıverdi ayağımdan kaydirigubbakcemile3 az filanda değil 1-2 metre uçtu ayakkabı bende ayakkabının peşinde koşuyorum tabi.nasıl rezil olmuştum yaa herkes bana gülüyodu şansıma uçan ayakkabım tam da tıklım tıklış dolu di durağın önüne düştü sırnaşık şey

bende bi kere aşkımla buluşmak için hazırlanıyodum üstüme uygun olarak beyaz babetlerimi giydim ama biraz bol geliyodu geç kalcağım için uğraşamadım daaha fazla ve yola çıktım.koşa koşa giderken yolun ortasında birden ayakkabı fırlayıverdi ayağımdan kaydirigubbakcemile3 az filanda değil 1-2 metre uçtu ayakkabı bende ayakkabının peşinde koşuyorum tabi.nasıl rezil olmuştum yaa herkes bana gülüyodu şansıma uçan ayakkabım tam da tıklım tıklış dolu di durağın önüne düştü sırnaşık şey

bu olay benimde başıma geldi seke seke babetlerimi aalmıştım vede çok kalabalıktı seninki gibi biyandan gülüp biyandan zıplıodum sırnaşık şey

o babet olayini bende yasadim kizlar :teytey:
yazin simdi türkiyede carsida gezdik kuzenlerle felan duraga dogru yol aliyoduk ki benim babanneme gitmem gerekiyordu onlarda evlerine gidiyodu , neyse dedim bakarim basimin caresine . durakta 2-3 erkek var sürekli baktiklarini hissettim , benim otobüs yaklasiyodu ki bende kenara gectim , arkamdan diyorlardi bu kiz binerse felan bizde binelim, bu durumda beni korku basti tabi eyvahedigeldismile yalnizim birde tanimadigim bi yer. tam inecegim duraga geldim kapiya dogru yaklastim arka siralarda kalabalik bi erkek grubu gülüyolar bakiyolar felan sinir oldum ben tabi korku deseniz ztn var , otobüsün kapilari acilmasiyla benim ani inmek istemem üzerine babet baya bi ayagimdan cikip yola firladi sırnaşık şey ben bi taraftan nereye dogru gitmem gerektigine bakarken bi taraftan ayagimla yerdeki babeti bulmaya calisiyorum tabi hepsi otobüs gidene kadar arkamdan gülüyordu o baska bi rezillik delikafadulden toz olup gitmistim hemen ordan

X