Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

Hadi ben bitane daha anlatıyım. Ama rezil olma durumu değilk, gıcık olma durumu. Genelde gitmediğim ama bazen arada bi toka felan almak için uğradığım bir bijuteri var. Sahibinide bir görseniz kokoşun teki. Kadın allanıyo pullanıyo geliyo dükkana. Bi keresinde girmiştim Yanımda da rujumu götürmüştüm uygun bir dudak kalemi almak için. Kadın rujun rengini tam anlamak için eline sürdü ve bir sürü kalem denedi eline. Hiç birisini beğenmedim. Almıcam ben diyip çıktım gittim dükkandan. Kadın cama yapıştı ama ne yapışmaydı. Arkamdan öle bi sinirli bakışı vardıki.. Hiç aldırmadım yoluma devam ettim. Geçen günler gene gittim oraya. Maksatım gene kadını gıcık etmek. Hehehehe gene verdim ruju eline. Denedi çizdi hiç birini almadım. HIIIH yapıp çıktım dükkandan. Kadın kapıya kadar çıktı arkamdan ama ben çok uçmuş gitmiştimkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

alemsin valla ya:)))))):roflol:

bizde eşimle evlenmeden önce babama yakalanmıştık :))
askere gitmesine 5-10 gün vardı.
bizim mahallede geziyoruz eşime diyorum bak buralarda dolanmayalım
babam bu saatklerde markete çıkar,
yok ya daha işten gelmemiştir dye inatlaştı benle
ama gezindik, el eleyiz tabi
marketten çıktık eşimle, elimi bıraktı
baban diyo bana
ya ne babası diyorum
aşkım baban diyo
ya tamam ya korkma bu kadar diyorum
kafamı kaldırdım
aaaa babam dedim :))
tebrikler kaç saattir ne diyorum dedi
ama babamla burun buruna geldik ama kaçma şansımda yok
babamda mecburen konuştu,
eşim tanıyodu ama tabi hiçbirzaman sevgilim diye demedim bilsede
eve gelince anneme eşşoğlueşşek oğlanlaydı demiş :))
ben tabi çıkamadım babamın karşısına birkaç saat ama neyse utandırdım yüzümü çıktım sonra :)))

süpermiş vall ya:roflol:

Baban.. ne babasi:)))) hahaha çok komik ne güldüm ama.. birde kütüphanedeyim pişmiş kelle gibi oturuyorum.. Millet ders çalışıyor beni görenler deli dıyordur:)))

Baban.. ne babasi:)))) hahaha çok komik ne güldüm ama.. birde kütüphanedeyim pişmiş kelle gibi oturuyorum.. Millet ders çalışıyor beni görenler deli dıyordur:)))

ewet ya oraya koptum bnde ne babası felan:)) bide korkma bu kadar aşkım demiş ya:)))))

ee yatak da saten ben de saten. :roflol: süper.

eşimle ilk çıktığımız günlerdeydi.kafede oturuyorduk.elinde bir kalem vardı.bana kalemi senin gözüne sokarım dedi.daha doğrusu öyle demiş.tabi öncesinde birşeyler konuşulmuştu,bir anda demedi uzatmayayım. ben gözüne sokarımı gö.üne sokarım anladım.yani . yerine t olduğunu düşünün.bir anda suratım asıldı.çok sinirlendim.ama şok oldum.niye böyle dediğini anlayamadım.bana bunu nasıl dersin dedim.o da şaşırmış.bu kız buna bile bozuluyorsa ben yandım diye düşünüyormuş.ne var bunda dedi bana ben de o öyle deyince inanamadım.sen ne biçim bir insansın falan demiştim.heralde terbiyesiz gibi bir laf da etmiştim.neysek en sonunda gözüne sokarım demekte ne var dedi de olay anlaşıldı.o an o kadar kötü oldumki anlatamam.ben başka birşey anladım dedim.öyle deyince ne anladığımı anladı.hiç öyle dermiyim dedi güldü.baya bi utanmıştım.ikimizde bir garip olmuştuk

Bende bikeresinde rahatsızdım biraz.. aşkımla buluştuk üşütmüşüm bayagıı aşkımın yanındaa gaz kaçırmıştım =)) çok utandım ama belli etmedim :$

Bence çok fazla gülmeyin bi arkadaşa çok güldüm ne kadar sempatik felan diyodum
2 gün geçmeden başıma geldii hiç beklemezdim kendimden böyle bişey kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3

çok komikmiş yakaydirigubbakcemile3

Benimki komik sayılmaz ama rezil rüsva oldum bi kaç gün önce

Sevgilim sevgililer günü için başka şehirden yanıma geldi, gece uyuyamamış otobüste bende uyuyamamıştım heyecandan neyse öğlen arkadaşının evine gittik.Baktım çok uykusu var. Hadi biraz yatalım dedim.Neyse bende hastayım yani alttan :kedi: ben uyurken bacağımı onun üstüne atmışım.Bi uyandık benimki "noldu ya burda biri tavuk yada horoz bıçaklamış herhalde" dedi. Etrafımız kanlar içinde kalmış hayatımda hiç regl dönemimde bu kadar kan aktığını hatırlamıyorum.Benim üstüm başım ve altımızdaki nevresimin kan olduğu yetmezmiş gibi sevgilimin pantolonu da kan lekesi olmuş. Nasıl kalktım nasıl temizledim bilemedim.hemen arkadaşımı aradım bana eşofman altı getir diye.dışarı çıksam çıkamıcam yani o derecede batmış pantolonum. Sevgilimin üstündeki kanı sil sil geçiremedim yine az bişi kaldı. Yalnız erkek arkadaşım ben telaşlandıkça gülüyordu.Bende daha sinir olup ona bağırıyordum.Neyse arkadaş üstüme bişeyler getirdi.Erkek arkadaşımın pantolonunda çok az leke kaldı bide çocuk 1gün kalcam die geldi 4gün kaldı arkadaşından pantolon alcak boyları,kiloları tutmuyo öyle günlerce dolaştı yavrum yazık...bilmiyorumkismile

Rezillikti resmen ya...
sempatiksalakcinni

Son düzenleyen: Moderatör:
sırnaşık şey :1ninca:sırnaşık şey
birine mi bakıyordun o anda,neden öyle demiş kaydirigubbakcemile3

ayy canım çok kötü ya

Lise zamanlarında idik.Beden dersindeyiz eşimde bizi kantinden izliyormuş.Bir köpek bizim grubun arasına girmiş tabi ben kaçmaya başladım.Eşim hala anlatır nasıl koşuyordun diye.Ya hala utanıyorum kendimi koşarken hayal edemiyorum da

Ya koptum vallakaydirigubbakcemile3

Ayyyy çoook güldüm kızlar yaa çok yaşayın emi sizzzz sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

Süpersiniz süperrr sempatiksalakcinni :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…