Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

:86:ay bu vakalar çok komik hakikaten..

birgün sahilde kayalıklarda oturuyoruz sevgilimle..kışa doğru uzun dize kadar bot giymişim..
pantolunumu da üzerine çekmişim..sevgilime bak bu yeni botum diye göstereyim dedim..
modelini göstereyim diyede paçasını dize kadar topladım
yukarı doğru daralan bir modeldi..oda o sıra
muziplik yapıp dizimi falan tutmak istedi
tam o sırada pantolon aşağı indi eli içerde kaldı birden irkilip ayağa kalkınca
sevgilimin sesi hala kulağımda.."aşkımmm durrrr elim içerde kaldııı
oan benim kalkmamla onun yerde ayağımın dibindeki hali kopardı beni..
senmisin yaramazlık yapan

büyük bir iştahla öpmüşüm

Bunu bende yapıyorum özellikle yeni aldığım sütyenlerde, sütyenin ortasına koyuyorum , eminim benim sonumda sen gibi olacak bir gün

başından beri okuyorum gülmekten kasıklarım agrıdı bi tanede ben anlatıcamm

2.5 yıl önce şimdiki eşimle yeni çıkmaya başlamıştık ben çok utangaçımdır
ulus parkından manzara seyretmeye gitmiştik elimizde kolamız neyse konuya geleyim
manzaraya dalmışız birden eşim beni kollarımdan tuttu kendine çekti ne
bileyim öpecegini bana yaklaşırken bende heyecanla dişlerimi açtım
oda o anda öpüverdi kıyamam başladı tükürmeye meger dişlerimi öpmüş
attık kendimizi yerlere nasıl gülüyoruz varya o sırada kolanın etkisiyle bende
bi gegirdim ayyy kıpkırmızı olmuştummmm nasıl utandımmmm

bi tane daha anlatayım
sinemaya gitmiştik elimdede mısır vardı o günde yakası açık bady
giymişim neyse mısır benim elimde eşim bana sarılmış (o zaman sevgiliydik)
mısr alırken mısır badyden içeri düşmesinmi eşimde filmin heyecanından eli degajemden
içer igirdi sinemada bir çıglık atmıştım millet bön bön bakmıştı oda utanmıştı

Bir rezillikte ben anlatayım madem kızlar :)

Ben dışardayken kolay kolay çişimi yapmam , hatta evdede yapmam o ayrı , tutuyorum işte amaçsız bi şekilde , son raddeye gelince gidiyorum genelde , çok sağlıksız bi durum biliyorum ama napıyım işte huy :) Neyse birgün yürüyoruz sevgilimle otobüs durağına , espri yapıyo beni güldürüyo falan sürekli ben yolda duruyorum , dur çişim geldi sıkıştrayım diyorum devam ediyoruz , bile bile beni güldürüyo artık çişim var diye , böyle dura kalka gidiyoruz ben arada sıkıştrıyorum falan , neyse en son gene sıkıştrmak için durdum ben bacaklar çapraz Ama durmaz oldu çişler ... Ressssssmen hepsini yaptım sokağın ortasında , hemde İZMİR - ALSANCAK ta , ben bi yandan hala gülüyorum falan , sevgilimde arkamdan insan geldiğini görmüş , arkama geçti insanlar görmesin diye , çişler kotun paçasından çıkıyo benim , fıskıyeden çıkar gibi , neyse bitti hepsi rahatladım ben Eee sırılsıklam oldum , neyseki montum uzun kotumda koyu renk belli olmuyo ama , otobüse binme vakti geldi , bindik otobüsede ben diyodum sürekli ayakta duralım falan diye ama otobüste boş yolumuz uzun , bomboş otobste neden ayakta durup dikkat çekelim dedim , oturduk bizde , ben sırılsıklamım tabi ama neyse sevgilim bana gülüyo ben halime gülüyom falan gidiyoz böyle , yolculuk bitti artık inme vakti , otobüste çok oldu , biz kalkcaz direk üstümzde gözler yerimize oturmak için yaşlı teyzeler falan , neyse ben bi kalktım , benim oturduğum yer sırılsıklam mı , butun kottan çiş süzülmüş oraya sanki , resmen su birikintisi gibi duruo , teyzeler bana bakıo falan , bende sevgilime dedim ki , teyzeler duysun diye tabi sesli bir şekilde , "aaa burası ıslakmıymış nası fark etmedim arkamda çok ıslanmış mı baksana ya tüh tühhh" falan diye kıvırmaya çalışıyorum , attık kendimizi otobüsten bi postada bu olaya güldük tabi :) Neyseki 2,5 yıllık bir ilişkimiz var , yoksa daha 1-2 ay olmuş olsa heralde ağlaya ağlaya eve koşar , bidahada yüzüne bakamazdım :) İyi ki bu kadar anlayışlı ve insanlıık hali diye geçiştirdi ve olayın komikliğine takıldı sadece, çok seviyorum onu :)

buna kopmamak elde degil

süperrr ya iyi kurtarmışsın otobüste yedilerse tabi

kızlar süpersiniz valla.bir tanede ben anlatayım eşimle yani bundan 7 sene önce falan sevgiliyken beraber dolaşıyoruz bir yandan da tartışıyoruz ufak ufak.yerde eski bir çorap eşim çoraba bir tekme attı o anda bende ona doğru yönelirken çorap sen benim ağzıma çarp .ben bir yandan kötü kötü bakıyorum bir yandan gülüyorum.ama eşimde gülmeye başlayınca oturup ağlıcaktım.çok iğrenç ıyyyyyy.nerden aklıma geldi pehhhhh

ay film gibi resmen

sen ciddi misin allam sana geliyorum olamaz böyle bisi anam koptum ya kendimi durduramiyorum

benimde başıma böyle bir olay gelmişti canım yaa
eski sevgilimle yolda yürüyoruz nasıl rüzgar var kagıtlar havada uçuyo bizde zeytinburnunda sahildeyiz dalga geçiyodum onunla sen yüzüme boşet yapışmasınmı bide atamadım yüzümden nasıl utanmıştım varyaaaaaaaaaaaa

şimdi yeni evliyiz kayınvalidem ve kardeşi bize geldiler
yemekler yaptım sofrayı kurdumm oturduk sofraya çorbaları
koydum neyse ilk yudumu aldım anaaaaaaa genzime kaçtımı
tutayım derken aka taraf açıkta kaldı öksüreyim dedim pırt pırt
diye gaz kaçırdım nasıl utandım odadan kaçayım derken
hadeee bi daha pırt pırt nasıl utandımmmmm banyoya kaçtım
utancımdan odaya gelemiyorum eşim geldi gülüyoooo

ya dayanamayacam bi tanede benden.
ben daha nişanlıyım kaynanam bize gelmişti köyümüzü geziyorduk büyük bir dere var oralara gittik falan neyse karşıya geçecez ben alışığım tabi atlaya zıplaya geçtim bizim kaynana çayın ortasında taşın tepesinde kaldı ..atlasammı atlamasammı derken bi baktım bizimki suyun içinde ben gülmekten yerlerde..allahım çok komik bir hali vardı ..tabi sonradan üzüldüm güldüğüm için ama gelde bana anlat hala güleriz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…