Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

:KK23:çok komik hepsi de gercekten..
anlatayım aklıma gelmişken..
şimdi askım ilk zamanlar yanındaki arkadslarından bizim beraberliğimizi
gizliyor herseferinde de inkar ediyordu..
yok kimse hayatımda falan ..bunu bne de istemiştim..biraz ikili takılıyorduk ilşkimizde..
kimsecikler yoktu..:KK1:
birgün arkadslarıyla iken birini aramalrı gerekmiş..oda bende var numarası dur arayayım demiş..
tam noya basıp bidaha bakmadan arkadsına vermiş..
tel çaldı açtım efendim aşkım dedim..
karsıdan kalın bir ses "aloooo serkannnnn!",aşkımmmm diye bağırıyorum bende..
içimden de sesi niye değişik geliyor diye düşünüyorum..
aşkımmmmm anlamadım diye bağırıyorum birde..
sonra tel kapandı..meğer bizim uaynık el alışkanlığı hep beni aradğı için:KK39:
direkt arayıp vermiş..sonrada arkadsı dönüp ya bi bayan çıktı..bana aşkım aşkım deyip durdu..
ondan sonra hepsi anlayıp zaten gülmeye başlamışlar..
senmisin gizlemeye çalışan..:KK23:
şimdi tüm alem-i dostları biliyor..:KK1:

Daha geçen hafta rezil oldum hemde...Beni öperken sütyenimde ki selpağı buldu :KK43: ...sütyenin o alt demirinin olduğu kısmın ucu yırtılmış, demiri fırlamıştı, ölüyordum acıdan..Bende selpak koydum...Onu gördü :KK43: ...güldü böyle gıcık gıcık HIH :'(

AYYY AYYY gülmekten öldüm bende yazayım bi tane bari....

aşkımla evleneli 2 ay olmuştu
kaynım eşim ben mutfakta oturuyoruz
bizimkinin telefonuna msj geldi bende aldım elime rahat rahat okuyorum ....
seni çok seviyorum aşkım diye okumadım mı
çıldırmak üzereydim gözlerine bi baktım aşkım korktu tabi ne oldu demeye kalmadı
kaynım telefonumu alabilirmiyim demez mii meğerse aynı telefondan almış ve karşıdaki müstakbel eltimmiş :KK60: :KK60: :KK60:

dayanamadim bende anlaticam hafiflerinden:KK1:

bi keresinde bisey satin almistim, 10 euro vermeliyim ama bozuk yok 20 euro var bende
tam o sirada bitanem geldi ben verim fln dedi tbi izin vermedim 20 euroyu verdim tabi kadin 10 euro
kagit para olarak geri verdi ciktik fln ama cuzdan hala elimde onra tekrar baktim icinde aaa dedim askim 10 euro varmis ben niye gormedim bunu baktim baktim...
oda demezmi askim o kasiyerin sana verdigi 10 euro diye :KK53:
Allahim rezil olmustum:KK1:

bitane daha var simdi uyuyorum
sabah alarma uyandim ama hatirlatmaymis , askimin dogum gunu yaziyo
gorunce kan beynime sicradi tbi allahiiiimmm nasil olduda unuttum bisey almadim napcam ben simdi:KK53:

dedim o zmn ben bi arayim onu snra hediyesini alirim
aradim iste guzel sozler soyluyorum soyluyorum en sonunda dedim iste dogum gunun kutlu olsun bitaneler bitanesi diye
gelen cevap su:ii guzelde saskin yarim benim dogum gunu haftaya:KK52:
Allahim nasil rezil olduuummmm

sonra hatirladimki ben o hatirlatmayi hediye almayi unutmamak icin koymustum:26::26:sonra tabi hic bozuntuya vermedim bugun ayin 15i degilmi yaa diye, yok 9u deyince ikimizde kahkahalara bogulduk:KK60::KK60:

Daha geçen hafta rezil oldum hemde...Beni öperken sütyenimde ki selpağı buldu :KK43: ...sütyenin o alt demirinin olduğu kısmın ucu yırtılmış, demiri fırlamıştı, ölüyordum acıdan..Bende selpak koydum...Onu gördü :KK43: ...güldü böyle gıcık gıcık HIH :'(

:KK60: bu fena olmus

Ablama mesaj atıyorum diye yanlışlıkla sevgilime "Ped versene." diye mesaj attım. :78: :78: Hemen arkasından pardon falan diye mesaj attım ama tabii tam rezalet. :KK9: :KK9: Allah'tan erkek arkadaşım hiç lafını bile etmedi. :KK69: :KK69:

Kızlar hepiniz alemsiniz.Hoşlandığım çocukla aramız çok kötü.Başlamadan bitti diye ağlarken forumda dolaşıyodum, bu konuyu görünce belki keyfim azcık da olsa yerine gelir diye açtım okudum ve çok güldüm. :KK1:
Ben de sevgilim olamadı ama hoşlandığım çocuğa rezil oluşumu anlatayım sizinkiler kadar komik değil ama. Bikaç kez facede mesajlaştık bununla.En sonda benden msnimi istedi ekledim ama hiç msne girmedi konuşmadık.Ben de en yakın arkadaşıma anlatıyorum msnde şöyle aşığım böyle aşığım diye. Meğer çevrimdışıymış ve birden yazdı , bi şey konuşabilir miyiz ? diye. Sevinçten çığlık atıyorum hopluyorum zıplıyorum, heyecandan elim ayağıma dolaştı salak salak hareketler yapıyorum falan.O sırada msnde konuştuğumuz arkadaşıma haber vericem. "Anammm !!! Yazdıııı yazdı ! Aşkım benim yaa inanamıyorum bi şey konuşabilir miyiz yazdııı !! " şeklinde.. Yazdım ,gönderdim.Sonra bi baktım bunların hepsini çocuğa yazmışım. :KK69: yer yarılsa da içine girsem dediğim anlardan biriydi. Allahtan ki yorum yapmadı, bu ne dmk diye sormadı .Görmemiş gibi yaptı aşkım benim. :KK69:

sevgilimle 1. ayımız dolmuştu bi cafeye gittik dha yeni olduğu için heyecan var meyvesuyu aldk bn başladım sallamaya hhangi akla hizmet böle bişey yaptm bilmiorum :KK53:açmamla beraber üzerime dökülmesi bir oldu o günden sonra hep meyve sularını o açtı hala hatırlayıp gülüo:=)

O zamanlar 15 yaşındayım, 18 yaşında bir çocukla çıkıyorum.Yaz aylarıydı, yazlığa gitmiştik.Ben bundan soğumaya başladım aramasın diye diretiyorum.Birgün telefon çaldı yine bu arıyo;
-Alo.
-Alo aşkım nasılsın?
-Aloooooo alooo ses gelmiyo ya.
...
-Aşkımm ya aloo.Beni duymuyo musun?Sesim gelmiyo mu?
-Hayırr gelmiyo..
-:S
Gülsem mi ağlasam mı yerin dibine mi girsem.Bilememiştim.Kısa süre sonra ayrıldım zaten :/

Kızlar hepiniz alemsiniz.Hoşlandığım çocukla aramız çok kötü.Başlamadan bitti diye ağlarken forumda dolaşıyodum, bu konuyu görünce belki keyfim azcık da olsa yerine gelir diye açtım okudum ve çok güldüm. :KK1:
Ben de sevgilim olamadı ama hoşlandığım çocuğa rezil oluşumu anlatayım sizinkiler kadar komik değil ama. Bikaç kez facede mesajlaştık bununla.En sonda benden msnimi istedi ekledim ama hiç msne girmedi konuşmadık.Ben de en yakın arkadaşıma anlatıyorum msnde şöyle aşığım böyle aşığım diye. Meğer çevrimdışıymış ve birden yazdı , bi şey konuşabilir miyiz ? diye. Sevinçten çığlık atıyorum hopluyorum zıplıyorum, heyecandan elim ayağıma dolaştı salak salak hareketler yapıyorum falan.O sırada msnde konuştuğumuz arkadaşıma haber vericem. "Anammm !!! Yazdıııı yazdı ! Aşkım benim yaa inanamıyorum bi şey konuşabilir miyiz yazdııı !! " şeklinde.. Yazdım ,gönderdim.Sonra bi baktım bunların hepsini çocuğa yazmışım. :KK69: yer yarılsa da içine girsem dediğim anlardan biriydi. Allahtan ki yorum yapmadı, bu ne dmk diye sormadı .Görmemiş gibi yaptı aşkım benim. :KK69:

oda güzelmiş kısss.
bak sevgili olmanıza vesile olmuş ne güzel
herşeyde vardır bi hayır demişler...

O zamanlar 15 yaşındayım, 18 yaşında bir çocukla çıkıyorum.Yaz aylarıydı, yazlığa gitmiştik.Ben bundan soğumaya başladım aramasın diye diretiyorum.Birgün telefon çaldı yine bu arıyo;
-Alo.
-Alo aşkım nasılsın?
-Aloooooo alooo ses gelmiyo ya.
...
-Aşkımm ya aloo.Beni duymuyo musun?Sesim gelmiyo mu?
-Hayırr gelmiyo..
-:S
Gülsem mi ağlasam mı yerin dibine mi girsem.Bilememiştim.Kısa süre sonra ayrıldım zaten :/

ahhh şu gaflar :KK1:
güldürdünüz beni :KK9:

ßuqün bizim sınıftan bir çocuk saçımı çekti. :KK4: Tam o sırada sevqilim bizim sınıfın kapısının önündeymiş :KK68: ßir seyler oldu bunlar nöbetçi öqretmenle konuşuyor (sevqilim ve saçımı çeken çocuk) nöbetçi öqretmende saçımı çekeni dövmeye kalktı. :90: ßende hemen atladım.. 'hocam benmde saçımı çekti o' ve qüldüm. Hoca baştan 'sen ona vuramadın mı?' dedi.Sonra yüzüme baktıı.. :18: qözlerimde kalem vardı. ayrıca qözlüklü bii insanım :82: 'Sen bu qözlerle, seni öldürse bile..bana qelme! ' demesin mi hocaa :KK1: Tabii ben tmm fln dedim ama sevqilim anlamadı tabii.. qözlüklerime diyo sandı :18: olayı anlamam biraz qec oldu ama o habire qülüyodu.. Rezil oldumm.. :KK59:

Ben sevgilime değilde Pazarcı adama rezil oldum bu seferde. Annemle pazara gittik. Dolaşıyoruz. Bi baktım leğenlerin içinde böle yuvarlak bişeler yüzüyo. Biraz dikkatli baktım. Kavonoz kapakları. Gittim adamın yanına hayırdır kapaklarımı temizliyosunuz, ondanmı suyun içine koydunuz bu kavanoz kapaklarını dedim. Adam bi bana baktı bi leğendeki kapak sandığım ENGıNARLARA Kızım iyi misin dedi? Senin kapak ddiklerini evde pişirip yiyolar dedi. Ben zaten sizi denemiştim diyebildim ancak adama. sempatiksalakcinni

buna yakın bir pazar anısı da benim var.
alışverişi %99 marketten yaptığım için pazar kültürüm yok.
yani eşya, süs püs bölümlerini gezerim de sebze bölümlerini çok gezmem.

neyse bir gün sebze bölümündeyim.
pazardakiler daha taze, organik falan diyorlar ya yeni trende uyucam ben de geziniyorum ne var ne yok.
baktım bir sepetin içinde yeşil yeşil bişeyler.
dedim amca bu nasıl yapılıyor?
zeytinyağlısı mı olur falan.
etikete bakmak aklıma gelmiyor hiç
eşim de kıs kıs gülüyor yanımda (uyuz işte diyorum size uyuzzzzzz)

amcacağız önce bana uzaydan gelmişim gibi baktı
sonra en babacan sesiyle
yenge bezelye bu
ister pilava koy ister yemeğini pişir
dedi..

ben dumur
aaaa ama bu kabuklu dedim
ne sandın sen yenge bezelye üzüm gibi salkımda mı olur sandın dedi

nasıl kaçtım ordan bilmiyorum
hala gülerim cahilliğime
:KK1::KK1::KK1:

bu en büyük rezilliklerimden biridir.
hala güleriz aklımıza geldikçe...

2 sene önce tatile gidiyoruz.
kızı anneme bırakmışız, başbaşa 4 gün kaçamak yapıcaz.
yaz günü, doğal olarak askılı bluz var bende...
fonda levent yüksel çalıyor,
ben dalmışım camdan dışarı bakıyorum.
bir anda şaaaaaaaaaaappppppppppppppp diye bir ses duydum
ve aynı anda eşimle gözgöze geldik.

"o ses benden çıkmadı dimi" dedim
gülmekten cevap veremiyor sadece kafa sallıyor

meğer ben artık nasıl bir aşkla daldıysam
cama yasladığım sağ kolumu
omuz hizasından
büyük bir iştahla öpmüşüm
ertesi gün mosmordu, öyle böyle değil yani..
:KK17::KK52::KK52:

Son düzenleme:
bu en büyük rezilliklerimden biridir.
hala güleriz aklımıza geldikçe...

2 sene önce tatile gidiyoruz.
kızı anneme bırakmışız, başbaşa 4 gün kaçamak yapıcaz.
yaz günü, doğal olarak askılı bluz var bende...
fonda levent yüksel çalıyor,
ben dalmışım camdan dışarı bakıyorum.
bir anda şaaaaaaaaaaappppppppppppppp diye bir ses duydum
ve aynı anda eşimle gözgöze geldik.

"o ses benden çıkmadı dimi" dedim
gülmekten cevap veremiyor sadece kafa sallıyor

meğer ben artık nasıl bir aşkla daldıysam
cama yasladığım sağ kolumu
omuz hizasından
büyük bir iştahla öpmüşüm
ertesi gün mosmordu, öyle böyle değil yani..
:KK17::KK52::KK52:

:KK52: aaayyy işte bu süperdii :KK9:

ayy benimde var bi tane sewgilimle ya ben yapı olarak bi şakaya faln hemen inanırım sewglim beni safinazım diye sewer hatta :KK9: ŞEhirler arası bi ilişki bizimki garda treni beklerken sewgilim beni küçük küçük öpüo fln bende utanıyorum hani sonuçta birileri geçio arada, bi tane adam gelio uzaktanda ama ben görmemiştm bi kerecikde ben öpiyim diye yaklaştım aaaa aşkım ahlak polisi gelio baksana dedi adamda üniformalı ayyyy gerçekten mi şimdi napcaz aşkım die bağırdım ama nasıl gülüo sewglm meger o adam güvenlik görevlisiymiş o an saflığımı kanıtladım ona bi kere daha ama bozuldum da he:78:

ayy benimde var bi tane sewgilimle ya ben yapı olarak bi şakaya faln hemen inanırım sewglim beni safinazım diye sewer hatta :KK9: ŞEhirler arası bi ilişki bizimki garda treni beklerken sewgilim beni küçük küçük öpüo fln bende utanıyorum hani sonuçta birileri geçio arada, bi tane adam gelio uzaktanda ama ben görmemiştm bi kerecikde ben öpiyim diye yaklaştım aaaa aşkım ahlak polisi gelio baksana dedi adamda üniformalı ayyyy gerçekten mi şimdi napcaz aşkım die bağırdım ama nasıl gülüo sewglm meger o adam güvenlik görevlisiymiş o an saflığımı kanıtladım ona bi kere daha ama bozuldum da he:78:

:)))))) Süper bir durum olmuş :KK9::KK9:

X