Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

Play station wii de golf oynuyorduk. Tam pozisyon aldım topa vurucammm, kendimi kastım tabi gaza geldim "zoorrttttttt"!!! Ölüyodum rezillikten kıpkırmızı oldu yüzümm çok utanmıştımmm, aşkımda sarılıp öpüyodu beni sürekli bak şimdi tam aşık olduk işte diyeee ayy hala utanıyorummm :78:

oofff bu kahkahamıı duymalıydıın

ayy hiç aklıma gelmedi ki adamla oynaşırken açılacağı daha ilkkez denize gidiyoz beraber. önceden de kimseyle oyun yapmamışım. ondan sonra aklım başıma geldi ama daha sonraki gitmelerimizde her an tetikteydim bir daha olsa boğardı beni herhalde

çokkkkkkkkkkkk tatlıııııııııııııııııyani verdiği tepkiiii

bu nekı ben evlendım 3. gunu gece sabaha karsı kendı gazımın sesıne uyandımm nasıl utandım anlatamam esım duymus... askım askım dıo ben cvp vermıorm.. cok utandım kulaklarım yanıordu kalbım agzımda atıordu... smdı yazarken bıle geberıorm gulmekten...

evli olunca utanmamak lazım bencee :))

hahaahh çok fenaaa!! e napalım canım oluyor aradaaa!

ben sevgilimin bütün zortlamalarını duydum hatta o ısrarla benim de yapmamı istiyo kokuyomu merak ediyorum diyo bide sıpa

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…