Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

Eşimle ilk tanıştığımız zamanlarda arabada gidiyoruz. Evli değiliz tabi o zamanlar.
O şoför koltuğunda bende yanındayım neyse dik bir yokuşa geldik yokuş aşağı iniyoruz, araba hızlandıkça hızlanıyor canım biraz yavaşlasan dedim, demez olaydım eşim panik halinde fren tutmuyor frene bas, frene bas diyip şoför koltuğunun yanındaki köşeyi gösteriyo tabi bende dururmuyum hani nerde filan diyerek bütün köşeleri ayağımdaki bir karış topuklu ayakkabıyla yokladım ve durduk sanıyorum ki ben durdurdum arabayı öyle bi rahatladım ki anlatamam neyse eşim azcık durdu gülmemek için kendini tuttuğu belliydi de en son arabadan inip çatlayana kadar güldü sonra arabaya binip sen çok şekersin yaa diyip bi tane yanağıma öpücük kondurdu ve acı gerçeği açıkladı. Gülsem mi? Ağlasam mı? derler ya işte öyle bir durum. Tabi dayanamayıp, saftirikliğime bende katıla katıla güldüm. Napalım oldu bi kere.

İşte o zamandan beridir şofor koltuğunun yanında fren olmadığını öğrenmiş bulunmaktayım.:78:

Gerçekten komikmiş ama ya güldüm baya hakketen

Bende anlatıyım hemen bizim çok oldu ama en komiğide bu tabi evlenirken üst kattaki komşumuz bana bir çalar saat hediye almış kadında öyle üşengeçtiki tam ona göre hediye almış filan diye dalga geçmiştim..neyse biz evlendik saatte yanımızdaki komidide ayarladım bi kaç kez ama çalmadı saat neyse evliliğimizin 5. Ayı filan biz uyuyoruz tabi sabah saat 4 te bir çalmaya başladı kociş önden ben arkadan bagıra bagıra koşuyoruz ama nasıl korktuk çıktık kapıdan merdivenlerden iniyoruz bagırarak.indik baya sonra kociş beni tuttu kolumdan nereye gidiyoruz diye ne bilim o neydi filan diye birbirimize soruyoruz biz korkudan neye ugradıgımızı şaşırdık ben bagırdıkça oda bbağırıyo..millet kapıyıları açtı ne oldu filan diye soruyolar ne diyelim fare vardı filan diye geçiştirdik ama hala aklımıza geldimi gözümüzden yaş akana kadar güleriz...

Bide bu var aydere gittik kocikle orda dereler filan var ben bayılırım tehlikeli işler gittim taşlarda zıplıyorum bi saga bi sola bir sürü millet kalabalık baya ileri gittim suda nasıl gürül gürül akıyo bi düşsem beni alır götürür..kocik beni farketti nasıl bagırıyo bana buraya gel çabuk naaptıgını sanıyosun delimisin diye herkes bakıyo dönemiyorum taşlar yosunlu kayıyı kocişte hem bagırıyo emde beni almaya çalışıyo rezil oldum ben tabi.kociş yanıma geldiği an zaten beni boğazlıycak tam çıktık sudan kenera geldik herkes bakıyo..twilaytın repliği geldi aklıma aşkıııımmm çok hızlı ve güçlüsün beni kurtardıııınnn diye bagırmıştım başladı gülmeye adam koptu bagırcakken millet nasıl gülüyo..kendimi öyle kurtarmıştım rezillikten..

bayıldım buna ya çok komik..

erkek arkadaşım görevi nedeniyle sık sıkşehir dışına gider. yazın arabayı kullanırsın diye bana bırakırdı. hafta sonu ev arkadaşımla baya bir gezdik. akşam oldu eve döneceğiz araba çalışmıyor kaputu açtım bakıyorum anlıyormuşum gibi. sonra erkek arkadaşımı aradım araban bozuldu diye.canım aşkım önemli değil dedi gelince bakarım diyince arabayı orda bırakmak durumunda kaldım. erkek arkadaşım gelince arabaya bakmaya beraber gittik. erkek arkadaşım bunun benzini kalmamış diyince utancımdan yerin dibine girdim. bidonla benzin getirmişti

buda bende olsun kızlar çok utanmıştım :))
göle gitmiştik krem fln yok tabi yanında güneşten yandım burnumun yanaklarımın kabuğu soyuluyodu
o halde sevgilimle buluştum öpüşürken burnumu yalamaya başladı ve kabuğu ağzına girdi ama o başka bişey sandı çok rezil olmuştum

Son düzenleme:
inanmiyorum sen ne dedin peki

benim rezil olmam tamamiyle farklı kültür ve biraz da inadımdan kaynaklanıyor.. hayatta bir çok şeyi öğrenmek için çabalayan ben hala roka, tere ve dere otununun hangisinin hangisi olduğunu bilmem ve sevmediğimden dolayı da öğrenmem Neyse bir balıkçıda yemek yemeye karar verdik, siprarişler alındı ve o hep birbirine giren otlar karşımda ..adama koyma dicem ama hangisini dicek ? Aşkım aşkım bir bakarmısın diye sesleniyorum ama o da kasa da ödeme ile meşgul..en son satıcıya " Lütfen dere otu olmasın dedim.." Satıcı ile aşkım güldü cevap bizimkinden geldi : " iyi de aşkım o roka. :)

Kızlar bende 2 sene önce yerlerin GAYET kaygan olduğu birgün ,sevgilim ve bir arkadasımla birlikte sahile iniyordum.Neyse merdiven biryere geldik benim ayagımda bıde bot var kaymıyo güya ben ordan iniyim derken pat diye popoüstü bi düştümmmm düşüş o düşüş biyandan rezil oldum gülüyorum biyandan acı cekıyorum canım öyle bi yanıyo ki Yerden kalkamıyorum bi türlü Aşkım hiç gülmemişti o gün beni yerden kaldırmıştı,teselli ediyodu kıyamam ya Ama simdi ne zaman konuşsak katıla katıla güleriz O zaman gülememiştim aşkım kusurabakma diyo şimdi gülüyo yaa

27. sayfasını okuyorum şu anda.Bende bir şeyler anlatayım dedim.

Dün sevdiceğimle sinemaya gitmeye karar verdik.
Biletimizi alırkene ben sen saati karıştır.15:40 saat istediğimiz film 16:45'de.
Hayatım daha iki saat var beklemeyelim 15:00'ki filme girelim dedim.
Sevdiğimde fıstığım iyi misin dedi?İyiyim hayatım niye öle bakıyon yüzümde bir şey var dedim.
Bir yandan çantayı açıyom aynayı çıkarıcam kalemim mi akmış diyerekten.
Sevdiğimin açıklamasıyla kendime geldim
Hayatım saat zaten 15:40 yani 15:00'i geçtik dedi.
Ben hiç bozuntuya vermiyorum hee tamam fark etmez zamanımız var zaten bekliyelim 16:45'deki filme girelim dedim

Neyse sonra geçtik sinema salonuna.A kısmında en arkadayız en dip köşedeki koltuklar 1 ve 2.
Ben öncen gidiyorum b koltuğunda 1 ve 2 ye oturdum.
Yandada başları oturuyor.Sevdiğim demez mi hayatım orası değil arkada diye.

Çocuklar kıkırdadılar i-rezil oldum.Arkada geçtik koltuğa oturduk.
Üste çıkıcam ya dedim neden burayı seçtin çok arkada dip kuytu.
İşde erkek milletiye sinemaya gitmemek için bir neden daha diye kendi kendime söyleniyorum.
Hayatım yeri sen seçtin unuttun mu dedi.Ben domates oldum tabi
Dedim ben ne bilim burası olduğunu beğenmedim.

Neyse reklamlar bitti.Film başladı.New york'ta beş minare filmindeyiz.
Sevdiğimin omzuna yaslanmışım gayet ormantik bir şekilde filmi izliyoruz.
Önümüzde bir sutun var.Dedim ki kısık sesle.
Hayatım ne biçim türk filmi yapmışlar ingilizce konuşuyolar ama alt yazı yok.
Sevdiğim demez mi fıstığım sen ekranı tam görüyor musun diye?
Evet görüyorum hayatım ne oldu ki dedim.
Ses yok bir kıkırdama sesi duydum.
Hayatım ne oldu neye gülüyon ki dedim.
Ve biraz toparlanarak oturdum birde ne göreyim filmde alt yazı var.
Ama ben onu keşfedene kadar filmin yarısına gelmiştik.
Sonra sevdiğime döndüm.Sakın gülüyim deme insan bir uyarır dedim:)

Rezilliklerim bitmiyor tabi.Sonra arada çıktık dışarı.
Kola mısır aldık tekrar girdik içeri.
Sevdiğim bu sefer önde ben arkada.
Yerde bir kamış gördüm.Elimin birinde su birinde kola var.
Sevdiğin elinde mısır.Dikildim yere eğilip kamışı alcaktım.
Ama alamıyorum.Sevdiğim arkasını döndü.
Fıstığım ne yapıyorsun dedi.
Hayatım kamışıo düşürmüşsün onu alcam dedim.
Fıstığım o bizim değil dedi.
Ve yan koltukdan bir kıkırdama sesi daha.
Allahtan karanlıktı da yüzümün aldığı şekli görmediler.

Sevdiğimde kıkır kıkır tabi aklım nerdeydi ogün bilmiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:

heheh süper

Çok güzel Bende karıştırırım, yalnız değilsinn :13:

Ayy çokk komik bir topik olmuş kızlar hepsini okudum gül gül öldüm
Ama en komigide telefon açınca Allahuekber demesiydi

Bende bir sakarlığımı anlatayım size.Eşimle bu bayram annemlere gittik.Daha yeni evliyiz ilk gidişimiz.Ben eşimden 3 gün önce geldiğim için aşkımla 4 gün görişmemişiz birbirimizide özlemişiz.Neyse ogece yedik içtik annemlerde.Gece oldu yatma saati geldi.2miz yatagımıza cekildik.Birbirimizide özlediğimiz için yaramazlık yapmaya başladık
Dedim aşkım bu işin sonu kötüye gidiyor ben bir sigara içeyim şurda sonra uyuruz Sonra kimse uyanmasın diye ışıkları yakmadan sigara içcem güya.Koltukla orta sehpa vardı sehpadan sigara paketini alayım derken ben ''Küldüüüüürr'' Yere düşmeyimmi Birde koltukla sehpa arasına sıkıştım çıkamıyorum.Kocişimde beni arıyo garibim yerlerde ''aşkım nerdesin'' diye.Bende ''Sesime gel aşkım burda sıkıştım''dedim ay ne rezillikti yaa
Sonra beni yerden kazıdıktan sonra ikimizde başladık gülmeye halan daha söyler güleriz halime

ayyy çok güldüm canım yaa :) mutluluğunuz daim olsun yüzünüzden gülücükler hiç eksilmesin

süper yaa
bi ömür mutluluklar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…