Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

:)süpersin biraz benim olaya benziyor ama seninki yine iyimiş cnm ama diğer hikayene çok güldüm ooo fena

öyle çok bişey gelmiyor aklıma ama bişey var sanırım :)
bana kipriklerin ne güzel uzun ve kıvrık der durur ben tabi kirpik kıvırma aletiyle yaptığımı hiç söylememiştim bigün çantamdan bişey çıkartırken gördü bu ne dedi.aldı inceledi inceledi.bununla nereni açıyon dedi önce :44: nasıl bir benzetmeyse artık :44: baktım iş çığrından çıkcak doğruyu söyleyip kurtulayım dedim kirpiklerimi kıvırıyom noolmuş yani ver bakıyım sen onu dedim kattım cantama büktüm dudağımı döndüm sırtımı ama çok fena kızardım bozardım tabi utandığımı anladı bişey demedi sinsi sinsi güldü

bende birtane anlatayım...

19-20 yaşlarındayım... o zamanlar kanka gibi çok sevdiğim bi erkek arkadaşım vardı... sık sık telefonda konuşurduk.. saatlerce.. neyse... gece oldu hala kapatmıyor telefonu. uykum var diyorum olmaz konuşcaz canım sıkılıyor benim diyor.. artık dayanamadım ya ben wc ye gitcem dedim... sizin işiniz de zor be dedi... ne alaka dedim..söylediği cümle aynen şu nasıl anlıyorsun ilk önce çişininmi yoksa kakanınmı geldiğini dedi... yarıldım resmen gülmekten nasıl yani dedim o ikisinin de aynı yerden yapıldığını sanıyormuş ve benden 1 yaş büyüktü baya bi rezil olmuştu... bende hep dalga geçerdim onunla

Ayyy bu şaka mııı... Nasıl ikisi aynı yerden yapılacak...
Ahahahahahaaa komedii yaa...

bana da oldu valla kırpık kıvırma aletine bır bakışı vardkı sanki oto tamir çantasından çıkarmış

bu nekı bı arkadasım evlendı market alısverısınde ped alıor.. sona bı gun bunlar bi yerde yemek yıyorlar wc ye gıtmesı grek arkadasımın esı dıorkı pad takmadın mı? bosu bosuna wc y gıtcen...

esı sanıormus kı pedın ustune işiyoruzz.. oha dedım yaa...

Bizim bir akrabanın oğlu da küçükken ped reklemını gördüğünde annesine 'anne kadınlar altına mı işiyor' diye sormuş.
Anneler utanıp çocuklara adamakıllı cevap veremedikleri için erkekler gerçeği bilemiyor demek ki.

hemde eşi..kucuk olsa yaşı hadı neyse dıcem amaaa

gözümden yaş geldi gülmeekkteeen
allahda sizleri güldürsüünn

en çokta çalar saat çalıncakaçan karı-kocaya çok güldüüm
karnım ağrıdı gülmekteen

düşündüm düşündüm hiç bişey bulamadım kızlar. sonradan aklıma bi olay geldi. bi gün sevgilim ben iki arkadaşımız daha vardı biri kız biri erkek .kız olanla daha yeni tanıştım arkadaşın sevgilisiydi o gün ilk kez tanıştık. arabayla geziyoruz sevgilim kullanıyo arabayı.. yanında ben arka koltukta da arkadaşlarımız. yiyecek bişeyler aldık yanında kola neyse yedik falan arabadayız elimizde kolalar var ben bi geğirdim istemdışı kıpkırmızı oldum bian sessizlik çöktü ama ses gökgürültüsü gibi yankı falan yaptı sevgilim anladı sanırım kızardığımı üstünede o geğirdi sonra dalgaya vurduk ikimiz bi o geğiriyo bi ben arabanın içinden gargg gargg sesler çıkıyo erkek olan arkadaş siz nası bi çiftsiniz iğrençsiniz diye baya bi dalga geçmişti

egeriaaann süpppeerr
ne zaman kola içsem,bira içsem geğiririmmm
birdefa da sevgilimin yüzüne doğğru geğirmiştiimmm
ahahahaa çok rahatladım o da şakadan ne iğrenç bi kızsın dedi doğalız işte dedim

o gün ilk kez yaptım ardı arkası kesilmedi zaten içimde kalmasından daha iyi dimi ama dışardan görenlerde beni hanımhanımcık kız zannediyiler

Bende anlatayım bi olay
Sevgilimle çıkmaya başladığımızın daha 9. ayında falandık ozaman kaçamak yapalım denize gidelim dedik sahil şehrinde yaşıyoruz neyse gittik. Denize girdik girmeden öncede bana diyor bikinine dikat et bak annemlerle tatile gidecektim 1 hafta sonra işte onun için diyor bende tamam tamam dikkat ederim tabi diyorum. girdik denize bende normalde babamla bile oynamam denizde sevmem daha ilkkez onla şakalaşıyorum tepesine atlıyorum arkadan boynuna sarılıyorum. Sen ben arkadan sarıldığım sıra sürtünce tabi bikinin üstü yukarı çık göğsün biri meydannda bir yiğit çıktı meydana Bende farketmemişim bana doğru dönünce demesin mi sana bişey dicem ama utanma ne oldu söyle diyorum ben aval aval aşağı doğru bak dedi bakmamla denizin dibine doğru inmem bir oldu rezil olduğuma mı yanayım yoksa sonrasında işte sana bunu diyorum açıldı dikkat etmedin oraya gidincede dikkat etmezsin laflarına mı

Son düzenleme:

fena firikik vermişsinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…