Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

bızde esımle sevgılıyken ayrı yerlerdeydık bunun otobuse yetısmesı gerekıyodu bız kostuk tabı cunku son araba saat 8 de kos babam kos benım ayagım kay bı dustum ama ne düşüş acayıp rezıl oldum ben oldum tabı gulmekten ben guluorum esım uzuluyo bısı oldu mu dıye

ben üniversitede okurken sevgilim yanıma geliyodu şuanda sözlüm oldu :) neyse ben çok hastayım öksürük grip falan oda beni gece yanlız bırakmadı beraber uyuyoruz...ben tam öksürürken uykumda oda suratını bana dönmüş derken suratına balgamı fırlatmışım farkında değilim uyuyorum sonuçta canım sevgilim çoook sonraları söyledi sonra daha bi aşık oldum bitaneme...bikeresinde insanın soğuktan burnundan su gibi bişi akar yaa selpak yoktu üstüne silmiştim çok iiğrenciz bi yaaa

bikeresindede pikniğe gittik benimde çişim geldi...gittim sevgilimin kulağına söyledim tuvaletim geldi diye ...piknik alanındada tuvalet yoktu ama harabe gibi bi yer vardı buraya yaparmısın dedi bende ortalığa yapmaktansa tamam dedim tek girmeye korktum sevgilimde geldi oda arkasını dönmüş bende arkasında malum işimi yapıorum normalde azıcık yaparım bu sefer maşallah yanii...bi baktım çocuğun ayağının yanından transit aktı geçti kıpkırmızı oldum resmen çektim donumu yallah gittim suratına bakmadım

Kızz Allah iyiliğini versin Nerelere yuvarlandın?

ayy karnıma ağrılar girdi gülmekten yaaaa

eşimle daha sewgili olduğumuz zamanlardaydı
haftasonları atw'ye binmek için köy gibi biyere gidioduk
neyse biz turumuzu tamamladık,yorulduk dinlenelim die tur yapılan yerin yan tarafında çimler wardı oraya oturduk.sonra herkes mayıştı tabi arkd.lar falan çimlere uzanmışız muhabbet edioruz..sonra bi koku gelmeye başladı burnumuza,ama öyle böyle bi koku deil herkes çaktırmadan birbirini yokluo ama kimse bulamadı...
sonra eşim kokuya dayanamadı kalktı koku arttı bende ardından tabi
meğerse o iğğğrenç koku ikimizden geliomuş
köpeğin biri sen gel çişini yap oraya bizde gidip yatalım üstüne:26:
ayyyy warya ama o koku tam 1 hafta gitmedi burnumdan anlatamammm

ay şekerim senin anıların epey komikk okurken çok güldümsüpersiniz Allah mutluluğunuzu daim etsin.devamını bekliyorum anılarının

Gularken gozlerimden yaslar geldi .....

yaa ben çok ödlek olduğumdan sevişirken bile prezervatif taktırıyorum...bizimkide ulen hiç bşi yapmadan dünyanın parasını veriyorum şu kılıfa diye düşünmüş olcakki geçen gün bi alana bi bedava almıştı ben gülmekten geberdim gelde şimdi romantik ortamı yakala

gülmekten karnıma ağrı girdi çok tatlısınız

yaa işte sorunda burdan çıkıyor benim kozalak romantik olamıyor seksi olamıyor bende öyle olsun istiyorum..yaa allah aşkına bi alana bi bedava prezervatifmi alınır? bide nasıl mutlu altın bulsa bukadar sevinir hey allaım yaa daha neler neler vaaar yaa zaten biz sözlümle aynı zamanda kanka gbiyiz yani uzaktan görse biri sevgili falan olduğumuzu hayatta çakmaz mümkünü yok

sevgilimle ayrılmıştık,ikimizde çok gururluyuzdur mesaj atmıycaz adım atmıycaz güya..

ben dayanamadım sonunda,yanlışlıkla ona mesaj atmış numarası çektim,

''evet ayrıldık canım bilmiyorum barışırmıyız dönerse kapım açık ama gelmez artık o da zaten vs.vs.'''

gelen cevap: ''bu numaralar eskidi başka numara bul canım:) ''

ben tabi aptala yattım ''ne demek istiyosun ne saçmalıyosun sen kendini ne zannediyosun..vs..vs..''

derken ölümcül vuruş geldi ve ben rezil oldum; ''numaramı ailenin dikkatini çeker diye rehbere kaydetmemiştin ne yanlışlıkla mesaj atması..''

yerin dibine girsem iyidir,neyse boşa gitmedi en azından barıştık

ayyy inanmıyorum yaaaaaaaa süperrr

Ayyy süper yaa buuuuu ...=))) :90::90:

Hehehehe :) Canım yerinde olmak istemezdim.

Benim de şöle :
kankamla mesajlaşıyoruz , onun sevgilisiyle yaşadığı problem üzerine , işete barışayımmı barışmayımmı filan , ben istemiyorum barışmasını , kankamda barışacağım dedi ,
ben de , rütük'den dolayı sansürleyerek koyyorum ''p.ponu(burda diğer g.. ile başlayan organımız yazıyor) keserim' yazacaktımki yalnışlıkla nişanlıma yollamışım ,
çocuk ne diyceğini şaşırdı filan, ben yerin dibinde, 'nasıl kesiliyor aşkım bana da öğretir misin ' yazmış bide zevzek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…